Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Filmy dodawane do czasopism

95 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 15:54, Blackhand napisał:

Jedyny przypadek, gdy bez namysłu wyciągnąłem kasę
(całe 10 zł xD) z portfela to pierwszy numer Play DVD (z filmami A&O Misja Kleopatra i Equilibrium


Szkoda że to przegapiłem, akurat niedawno myślałem że fajnie by się było natknąć na "Misję Kleopatra" w jakiejś gazecie. :) Fajna komedia, a bardzo rzadko puszczana w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem nawiązac do Kolekcji Filmowej The Best of Science Fiction - otóż od 20 września dostępny jest Spider-Man. Myślałem, że cała seria będzie ukazywać się w Vivie/Przekroju w cenie 12zł, a tu takie zaskoczenie - kioskarka powiedziała mi, że film jest osobno i kosztuje ok 28zł!!!

Coś jej się pomyliło, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:37, Markus89 napisał:

Chciałem nawiązac do Kolekcji Filmowej The Best of Science Fiction - otóż od 20 września dostępny
jest Spider-Man. Myślałem, że cała seria będzie ukazywać się w Vivie/Przekroju w cenie 12zł,
a tu takie zaskoczenie - kioskarka powiedziała mi, że film jest osobno i kosztuje ok 28zł!!!

Coś jej się pomyliło, czy to prawda?

Na forum Kolekcji Filmowej też piszą o 28 zł, na okladce terminatora tez byla kwota 28 zl, ale kosztowal 12. Warto sprawdzic, czy nie ma w "Przekroju" czy "Vivie", bo jak nie, to trzeba zaplacic 28 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 14:17, Erton napisał:

Warto sprawdzic, czy nie ma w "Przekroju" czy "Vivie", bo jak nie, to trzeba zaplacic 28 zl :(


No, ale właśnie o to mi chodzi. Czy kolekcja będzie się pojawiać w VIVIE i Przekroju w cenie 12zł, czy już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:37, Markus89 napisał:

Coś jej się pomyliło, czy to prawda?


To niestety smutna prawda... Pierwszy numer kolekcji był dodawany do Vivy i Przekroju chyba tylko w celach marketingowych, dla zwiększenia zainteresowania tytułem. Następne to już po prostu oddzielne wydawnictwo i, niestety, wyższa cena... Tym samym kolekcja S-F stała się w tym wątku off-topem. :) Chociaż może przy niskiej sprzedaży kolejne tytuły znów wrócą jako forma dodatku do czasopisma? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w mojej małej pipidówie w kioskach nawet nie można dostać drugiej części kolekcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, warto dodać, że w Vivie dodali teraz "Nagi Instynkt 2". Też niezła gratka.

A gdy byłem przelotem w kiosku widziałem też w jakiejś gazecie "Wszyscy jesteśmy Chrystusami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:26, Arxel napisał:

> A wracając do tematu, to jakiś czas temu kupiłem jakąś gazetę z programem TV i był dodawany

> "Skazani na Shawshenk"
- film genialny!

I to jest właśnie ta "gratka", która przeszła mi koło nosa. :( Chyba, że gazeta jest jeszcze
w sprzedaży?


Jeśli jeszcze nie masz tego filmu tj. "Skazani na Shawshenk" to w przyszłym tygodniu w piątek będzie dodany do Gazety Wyborczej jako kolejny film z kolekcji Hity dużego ekranu. Cena gazety z filmem to 6,50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem z Dziennikiem film Sin City z nowej kolekcji: Kino według Tarantino. Film bardzo fajny, zamierzam zebrać całą kolekcję :). Szkoda tylko, że pudełko to slim DVD, ale najbardziej liczy się zawartość, a nie wydanie :). Czekam na następny film z tej kolekcji - już w następny piątek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:37, mikim napisał:

Dzisiaj kupiłem z Dziennikiem film Sin City z nowej kolekcji: Kino według Tarantino. Film bardzo
fajny, zamierzam zebrać całą kolekcję :). Szkoda tylko, że pudełko to slim DVD, ale najbardziej
liczy się zawartość, a nie wydanie :). Czekam na następny film z tej kolekcji - już w następny
piątek :).


Również kupiłem i zaraz zabieram się za oglądanie :). A wiesz może jakie filmy będą po ''Jackie Brown''? Mam ochotę na Pulp Fiction, ale nigdzie nie mogę znaleźć listy filmów, które się dopiero pojawią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według pewnej osoby ze strony dodatkidogazet.pl to pełna lista tytułów:
Sin City
Jackie Brown
Kill Bill vol.1
Kill Bill vol.2
Cztery pokoje
Pulp Fiction
Od zmierzchu do świtu

Jednak nie mogę jej potwierdzić, ale gdyby byłyby takie filmy, byłbym szczęśliwy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:42, mikim napisał:

Według pewnej osoby ze strony dodatkidogazet.pl to pełna lista tytułów:
/ciach/
Jednak nie mogę jej potwierdzić, ale gdyby byłyby takie filmy, byłbym szczęśliwy :).

Kill Bille już mam, zresztą też z Dziennika, ale w marnych kartonowych opakowaniach, więc jestem zadowolony :). Mam nadzieję, że takie właśnie filmy zobaczymy, też będę szczęśliwy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zbieram prawie w ogóle filmów na DVD, ale z tych jestem niezmiernie zadowolony, zwłaszcza z Kill Billów i Pulp Fiction (o ile będą :)). Dla kogoś, kto nie ma blisko sklepu z filmami na DVD, a kolekcjonuje takie właśnie filmy. kiosk to jedyny sposób na zdobycie ich, prócz oczywiście sklepów internetowych :D. Pomysł z kolekcjami filmów, związanych z jedną osobą (tutaj z Quentinem Tarantino) to według mnie świetny pomysł :). Chętnie zobaczyłbym w kiosku kolekcję filmów np. Stevena Spielberga :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Kolekcji Filmowej The Best of Science Fiction mam bardo dobre mniemanie a co do Raportu Mniejsości jak mas już jakąąś płyte z tej serii to zajzyj do środka tam powinna byc data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:02, Xanten napisał:

O Kolekcji Filmowej The Best of Science Fiction mam bardo dobre mniemanie a co do Raportu Mniejsości
jak mas już jakąąś płyte z tej serii to zajzyj do środka tam powinna byc data

No właśnie nie mam,bo interesuje mnie tylko ten jeden film (ogólnie za SF nie przepadam,ale RM muszę mieć;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:04, mati285 napisał:

> O Kolekcji Filmowej The Best of Science Fiction mam bardo dobre mniemanie a co do Raportu
Mniejsości
> jak mas już jakąąś płyte z tej serii to zajzyj do środka tam powinna byc data
No właśnie nie mam,bo interesuje mnie tylko ten jeden film (ogólnie za SF nie przepadam,ale
RM muszę mieć;))

zaraz sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raport mniejszości ukaże się 1.11.2007 roku.

Ja dopiero się dowiedziałem, że te wydania będą pojawiać się co dwa tygodnie ;/
Troche kasy zejdzie, ale tytuły są ciekawe i z tego co się orientuje ciężko kupić np. Spider-mana 1/2 z lektorem w zwykłej edycji DVd. Natomiast w tych wersjach jest polski lektor, 2.0 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam filmów z kolekcji The Best of Science Fiction nie kupuje ze względu na cenę - jak napisał wyżej Markus89 - ok 28 zł. Gdyby były po 6-7 zł, mógłbym pomyśleć, a tak, to nie. Poza tym trochę dużo tych filmów jest, dla mnie lepiej byłoby, gdyby byłoby ich trochę mniej, te najlepsze, bo nie wydałbym kilkuset złotych na całą kolekcję. Wolę narazie zbierać kolekcję Dziennika z filmami Quentina Tarantino :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować