Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Filmy dodawane do czasopism

95 postów w tym temacie

Ok dzięki wam;) Trzeba się będzie na niego"zaczaić"

Xanten=>Mała rada,bo widzę,że jesteś tu w miarę nowy. Od jakiegoś czasu mamy dostępną funkcję "Edytuj",która znajduje się w prawym górnym rogu posta,obok przycisków "URL" i "Odpowiedz",tak więc nie musiałeś pisać dwóch postów wystarczyło edytować poprzedni.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:25, Xanten napisał:

niestetu u mnie pojawia sie tylko URL i odpowiedz



Na pewno? Na pewno sprawdziłeś u siebie a nie u któregoś kolegi gramowicza?


@topic: Hmm, ja raczej nie kupuje czasopism dla filmów, ale czasem nawet się trafiają co niektóre fajniejsze. No i mam następne do kolekcji oryginałów filmowych:P coś ze 100 będzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:38, czad93 napisał:

> niestetu u mnie pojawia sie tylko URL i odpowiedz


Na pewno? Na pewno sprawdziłeś u siebie a nie u któregoś kolegi gramowicza?


@topic: Hmm, ja raczej nie kupuje czasopism dla filmów, ale czasem nawet się trafiają co niektóre
fajniejsze. No i mam następne do kolekcji oryginałów filmowych:P coś ze 100 będzie. :P

tak po raz kolejny sprawdzilem u siebie i nie moge tego znalesc sprawdzalem nawet w ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:45, syriusz.b napisał:

Ja też wracałem się do sklepu po Sin City - bardzo lubię ten film :p Pani już zostało tylko
kilka, więc miałem farta :D


Gdy dowiedzialem sie, ze w Dzienniku jest Sin Cty od razu polecialem do kiosku, ktory mam przy wejsciu do pracy czyt. Urzedu i kupilem gazete z filmem. A jak wrocilem do domu od razu obejrzalem sobie film. W skrocie: Sin City jest KA-PI-TAL-NY! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:49, Wojman napisał:

> Ja też wracałem się do sklepu po Sin City - bardzo lubię ten film :p Pani już zostało
tylko
> kilka, więc miałem farta :D

Gdy dowiedzialem sie, ze w Dzienniku jest Sin Cty od razu polecialem do kiosku, ktory mam przy
wejsciu do pracy czyt. Urzedu i kupilem gazete z filmem. A jak wrocilem do domu od razu obejrzalem
sobie film. W skrocie: Sin City jest KA-PI-TAL-NY! Polecam.



kur*a, miałem sobie właśnie dlatego kupić Dziennik:P Polecano mi Sin City, a z torrentów ssać nie chciałem jakoś, więc miałem zakupić Dzienniczek. kurde;/
BTW jako mod, może pomógłbyś naszemu nowemu koledze robotnikowi Xantenowi?;D W sumie opcja edytuj musi być.;P By edytowało się lepiej. Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:49, Wojman napisał:

Gdy dowiedzialem sie, ze w Dzienniku jest Sin Cty od razu polecialem do kiosku, ktory mam przy
wejsciu do pracy czyt. Urzedu i kupilem gazete z filmem. A jak wrocilem do domu od razu obejrzalem
sobie film. W skrocie: Sin City jest KA-PI-TAL-NY! Polecam.


a ja miałem kupić rano i coś nie wyszło bo by mi autobus zwiał... Potem po konkursie z anglika (swoją drogą poszło mi nie za dobrze :/) zapomniałem kompletnie o tym i sobie przypomniałem półgodziny temu, jak wracałem z tańców :) - T E S C O po drodze było to aż biegłem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:40, Xanten napisał:

tak po raz kolejny sprawdzilem u siebie i nie moge tego znalesc sprawdzalem nawet w ustawieniach


Bo przycisk do edycji posta dziala przez piec minut od dodania wiadmosci. A na przyszlosc prosze korzystac z tej opcji jesli jest tka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kupiłem w kiosku następny Dziennik z filmem z kolekcji "Kino według Tarantino". Film to oczywiście Jackie Brown, obejrzę go jednak dopiero po przyjściu ze szkoły. Następny tytuł to Kill Bill vol.1 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem już Jackie Brown i według mnie jest to film... Napewno słabszy od Sin City. Mało akcji, fabuła nienajlepsza, no i w ogóle jakiś taki przeciętniak :/. Czekam na Kill Bill vol.1 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Dzienniku Kill Bill vol.1 :). Ja już kupiłem, obejrzę jednak prawdopodobnie w późniejszych godzinach. Następny film w kolekcji "Kino według Tarantino" to Kill Bill vol.2 - ukaże się 9 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z Dziennikiem druga część krwawej zemsty Panny Młodej - Kill Bill vol. 2. Ja już mam, obejrzę prawdopodobnie jak przyjdę ze szkoły :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Dzienniku film Cztery Pokoje, ponownie za 6,99 zł. Ja już kupiłem. Następny film w kolekcji to Pulp Fiction :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:34, mikim napisał:

Dziś w Dzienniku film Cztery Pokoje, ponownie za 6,99 zł. Ja już kupiłem. Następny film w kolekcji
to Pulp Fiction :).

Kupi na pewno. Z Tatantina mam już 4 pokoje , Sin City i Kill Bile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:34, mikim napisał:

Dziś w Dzienniku film Cztery Pokoje, ponownie za 6,99 zł. Ja już kupiłem. Następny film w kolekcji
to Pulp Fiction :).

Ja czekam na "Wściekłe Psy". Uwielbiam ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że raczej nie będzie go w tej kolekcji :/. Po Pulp Fiction prawdopodobnie będzie Od Zmierzchu do Świtu i koniec kolekcji. Lecz nie jestem tego pewien. Ale może za to Wściekłe Psy będzie w innej gazecie/czasopiśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem magazyn "Film" z dwoma starszymi filmami na "DVHD" (strasznie cienkie plyty, jednak u mnie normalnie się odtwarzały na DVD) - Noc żywych trupów i Sklepik z horrorami. Narazie obejrzałem tylko ten drugi i całkiem niezły :). Pisemko też fajne, szkoda tylko, że filmy są dosyć stare, a i mogłyby być umieszczone w DVD-Boksach, zamiast kartonowych kopertach.

Co do Czterech Pokoi - jak dla mnie: geniusz, geniusz i jeszcze raz geniusz :). Aktor grający głównego bohatera robi to po prostu świetnie. Tarantino (i kilku innych reżyserów, m.in. Robert Rodriguez) spisali się po prostu świetnie. Jeden z lepszych filmów, jakie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w zeszłym tygodniu 2 pierwsze odcinki Prison Break''a z Vivą. Oczywiście tylko dla filmu, bo takich czasopism nie mam w zwyczaju czytać. Wcześniej kupiłem Kill Bill 1 i 2 w kolekcji Dziennika (bardzo fajne filmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować