Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Filmy dodawane do czasopism

95 postów w tym temacie

A wydanie jak? Fajne? Są jakieś dodatki czy coś w tym stylu? Ja nie wiem, czy kupić zważywszy na to, że jak bym miał kupować, to więcej miejsca chyba będą zajmować płyty po 2 odcinki z czasopisma, niż takie po 4 odcinki np. zamówione przez internet. I jeszcze cena trochę wysoka, a ukazywać się ma chyba co tydzień? Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 18:35, mikim napisał:

A wydanie jak? Fajne? Są jakieś dodatki czy coś w tym stylu? Ja nie wiem, czy kupić zważywszy
na to, że jak bym miał kupować, to więcej miejsca chyba będą zajmować płyty po 2 odcinki z
czasopisma, niż takie po 4 odcinki np. zamówione przez internet. I jeszcze cena trochę wysoka,
a ukazywać się ma chyba co tydzień? Hm...

Powiem szczerze że cena jest porównywalna, bo cała kolekcja będzie kosztować 160 zł (1 x 10 zł + 10 x 15 zł). na allegro widziałem gdzieś po 150 ( no i wysyłka) a w sklepach internetowych drożej. Będą zajmować mniej miejsca bo są pakowane w te cienkie pudełka (grubość mniej więcej połowy normalnego pudełka dvd), a płyt będzie jedenaście więc o około pół pudełka mniej niż sześć normalnych pudełek dvd jak w zwykłym wydaniu po 4 odcinki. Dodatków nie ma ale mi to nie przeszkadza, bo i tak nie lubię dodatków których nigdy nie oglądam. Ukazuje sie co tydzień, bodajże w czwartki i to też dla mnie lepsze bo nie muszę naraz większej kasy wydawać tylko stopniowo :). Film jest z lektorem lub napisami więc jest ok. Dźwięk tez dobry bo 5.1 (angielski). Ogólnie mi wydanie pasuje i kupię raczej do końca, szczególnie że nie oglądałem jeszcze tego serialu, a po 2 pierwszych odcinkach mnie bardzo zaciekawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w kioskach ostatni film z kolekcji Dziennika "Kino według Tarantino" - Od Zmierzchu do Świtu. Ja już kupiłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 07:49, mikim napisał:

Dzisiaj w kioskach ostatni film z kolekcji Dziennika "Kino według Tarantino" - Od Zmierzchu
do Świtu. Ja już kupiłem :).

A ciekawy jest ten film? I jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 07:52, choper napisał:

A ciekawy jest ten film? I jaka cena?

Na razie nie oglądałem, ale wydaje mi sie po opisie być ciekawy. Wampiry, Clooney, Tarantino, Rodriguez - ciekawa mieszanka ;). Cena - 6,99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 07:57, mikim napisał:

> A ciekawy jest ten film? I jaka cena?
Na razie nie oglądałem, ale wydaje mi sie po opisie być ciekawy. Wampiry, Clooney, Tarantino,
Rodriguez - ciekawa mieszanka ;). Cena - 6,99 zł.

Rzeczywiście może być fajny, tym bardziej, że za 6,99 można zaryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A 11.12 w grudniowym CKM będzie Underworld :) Ja filmu jeszcze nie oglądałem, ale jak dodają do CKMa to grzech nie obejrzeć :P

PS. No i wkurzyłem się, bo przypomniałem sobie że kupiłem tego listopadowego CKMa bez kalendarza (głupi nie spojrzałem na okładkę i z pośpiechu w ciemno wrzuciłem go do wózka) - jakiś pieprzony Polaczek pewnie teraz cieszy michę na widok roznegliżowanych panienek w kalendarzu 2008 wyniesionego ze sklepu... Złodzieje parszywi *$#%^!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 08:12, Sth`Devilish napisał:

A 11.12 w grudniowym CKM będzie Underworld :) Ja filmu jeszcze nie oglądałem, ale jak dodają
do CKMa to grzech nie obejrzeć :P


Ja w sumie raz oglądałem, z tego co pamiętam chyba mi się podobał. Ale tak czy siak będę miał okazję obejrzeć go jeszcze raz, bo mój współlokator zawsze co miesiąc kupuje CKM. :)

Dnia 30.11.2007 o 08:12, Sth`Devilish napisał:

PS. No i wkurzyłem się, bo przypomniałem sobie że kupiłem tego listopadowego CKMa bez kalendarza
(głupi nie spojrzałem na okładkę i z pośpiechu w ciemno wrzuciłem go do wózka) - jakiś pieprzony
Polaczek pewnie teraz cieszy michę na widok roznegliżowanych panienek w kalendarzu 2008 wyniesionego
ze sklepu... Złodzieje parszywi *$#%^!


Jeśli w jakikolwiek sposób poprawi ci to humor, to kalendarzyk szału nie robi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 18:45, Arxel napisał:

Jeśli w jakikolwiek sposób poprawi ci to humor, to kalendarzyk szału nie robi. ;)


Cóż, tak offtopem to ku mojemu zdziwieniu dostałem kalendarz od ręki - bez rachunku czy pokazywania samego czasopisma (a to duży supermarket był) :P Faktycznie szału nie robi, ten z zeszłego roku jest co najmniej kilka razy lepszy (na tamtym przez pół roku było na co patrzeć, oj było ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się, w jakiej wersji będą te filmy z Asterixem (patrz: załączony obrazek ;))? Ostatni raz, jak kupiłem Asterixa dołączonego do pisma (którego tytuł litościwie przemilczę), to była to wersja z lektorem, w której obraz wyglądał jak zrzut z przechodzonego VHS (= dno i metr mułu).

20071206153123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem pierwszy film z nowej kolekcji Dziennika "Fabryka sensacji" - Za królową i ojczyznę. Bardzo ładnie wydane, później obejrzę, to zdam relację ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem film "Ostatni sprawiedliwy" z Dziennikiem. Filmy z tej gazety chyba dobrze się sprzedają, bo: najpierw poszedłem do saloniku prasowego, nie było; później do kiosku, nie było; następnie do saloniku prasowego w Biedronce i zgadnijcie? Nie było :D. Znalazłem dopiero w... Żabce, a to i tak był chyba ostatni egzemplarz :D. Fajnie, że udało mi się jednak kupić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 15:16, mikim napisał:

Dzisiaj kupiłem film "Ostatni sprawiedliwy" z Dziennikiem.


Dobry filmik, jeden z moich ulubionych z Brucem Willisem w roli głównej. Super klimat, mocne, męskie kino. :) Moim zdaniem jak najbardziej warto mieć go w swojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dowiedziaem się że w Vivie za niecałe 20 zł można kupić dwa znakomite filmy kina grozy Piłe oraz Klątwe nie wachałem się ani chwili i odrazu sobie kupiłe, polecam wszystkim miłosnikom tego rodzaju filmów natomiast odradzam osobą wrażliwym na widok krwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować