Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA Sports ujawniło wymagania sprzętowe FIFA 16

11 postów w tym temacie

Z Ignite wiązałem dużo większe nadzieje, szkoda, że w zasadzie nowy silnik już odstaje technologicznie od standardów, a ujawnione wymagania pokazują, że nie ma co się spodziewać jakichś ulepszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał jeszcze do zalecanych:
- dobry internet, a nie taki z wiadra
- dużo coinsów / punktów EA = realnego hajsu
- dużo cierpliwości do niedziałających i wywalających meczów FUT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem FIFĘ 12, po trzech latach kupiłem FIFĘ 15 i... okazało się że to dokładnie ta sama gra tylko z nowszymi składami... Rozumiem że kupując rok po roku można się rozczarować ale przez 3 lata nic nie zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 16:30, misioo napisał:

Miałem FIFĘ 12, po trzech latach kupiłem FIFĘ 15 i... okazało się że to dokładnie ta
sama gra tylko z nowszymi składami... Rozumiem że kupując rok po roku można się rozczarować
ale przez 3 lata nic nie zmienić?

Z drugiej strony to co chciałbyś, żeby zmienili? Zasady piłki nożnej? Dorzucili słynną trójcę tank/dps/support? :P
Nie chcę tu robić za adwokata EA, ale piłka się nie zmieniła i tak samo i Fifa niewiele się zmienia. Dodają nowe animacje, ulepszają grafikę, aktualizują składy. Fanom to wystarcza, a jeśli ktoś nie jest przekonany powinien się najpierw upewnić, czy zmiany mu odpowiadają i obejrzeć gameplaye przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Z drugiej strony to co chciałbyś, żeby zmienili? Zasady piłki nożnej? Dorzucili słynną
> trójcę tank/dps/support? :P

No cóż... mogliby np. stworzyć w końcu sensowną sztuczną inteligencję... Żebym przykładowo nie musiał podczas kontry przeciwnika naciskać jednocześnie przycisku odpowiadającego za pozycjonowanie się/odbiór piłki, przycisku od pressingu drugiego zawodnika (bez tego reszta zespołu będzie biernie biec obok przeciwnika nie atakując go...) oraz przycisku do wychodzenia bramkarzem (bo w fifie są oni bezmózgami przyklejonymi do linii i bez naszego pozwolenia się stamtąd nie ruszą)... Ogólnie gra bez piłki zawodników którymi nie sterujemy to istna parodia i główny powód mojej frustracji podczas grania w sieci. Gdyby można było chociaż grać 2v2 z randomami to by ratowało sytuację, bo Fifa sporo zyskuje gdy gra więcej osób, szczególnie na grze obronnej.
Mogą też no... przykładowo stworzyć grę PIŁKARSKĄ a nie wyścigową w której najważniejszą statystyką u piłkarzy jest szybkość. Albo dać w końcu graczom możliwość ustalenia JAKICHKOLWIEK założeń taktycznych w FUT... Generalnie do doskonałości to fifie baardzo daleko, i jakby się uparł to można by pisać eseje o jej słabościach. Ciężko więc być zadowolonym z takiego jej kształtu, więc dla mnie usprawiedliwianie zacofania FIFY (zacofania bo ''kto stoi w miejscu ten się cofa'') jest takie se... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, pytanie - baaardzo dawno nie grałem już w gry piłkarskie. Mam PS4, chciałbym jakąś grę piłkarską do popykania, w tym na 2 pady.

I teraz właściwe pytanie - brać PES''a, czy FIFA? W PES nie grałem nigdy, w Fifę lata temu. Z jednej strony wymyśleni piłkarze mogą mnie w PES drażnić, z drugiej strony Fifie zarzuca się rzekomo drewnianą rozgrywkę.

Co byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować