Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

9 potencjalnych hitów tego roku, które warto mieć na uwadze

8 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Większość graczy z utęsknieniem czeka na premiery nowych odsłon najpopularniejszych marek, ale czasem warto zerknąć na mniej głośne produkcje. Stąd też prezentujemy dla Was dziewięć mniej znanych gier, które warto mieć na uwadze.

Przeczytaj cały tekst "9 potencjalnych hitów tego roku, które warto mieć na uwadze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firewatch mi się spodobało. A jeśli chodzi o inne rzeczy, to jakąś nagrodę powinna dostać nazwa studia tworzącego Cradle. Latająca kawiarnia dla półzwierząt/prawiezwierząt. Ktoś miał niezłą fazę wymyślając tę nazwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te gry, najbardziej podchodzi mi The Way, który przypomina jak wspomniał autor Another World, dorzucę do tego Firewatch i The Long Dark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodobało mi się The Long Dark ale do swoich tegorocznych hitów poza Wiedźminem 3, GTA V dodaję też Ori and the blind forest. Genialna i niesamowita gierka z piękną grafiką. Polecam fanom zręcznościówek i platformówek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Long Dark sobie ogrywam od jakiegoś czasu (choć wiele nie ugrałem, z powodu jego braku), potencjał jest tam niesamowity i do tego, jak na razie jest to całkiem niezły survival. ;)

Ponadto Firewatch też jest warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować