Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Raymond dołącza do EA i staje na czele Motive Studios

22 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2015 o 17:42, Gohan1989 napisał:

Niektóre osoby bardziej niż do tworzenia gier nadają sie na okładki czasopism


O to,to,to,to... dokładnie.
Ale przynajmniej starają się o poprawę wizerunku, szkoda że akurat w tym zakresie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Niektóre osoby bardziej niż do tworzenia gier nadają sie na okładki czasopism
>
> O to,to,to,to... dokładnie.
> Ale przynajmniej starają się o poprawę wizerunku, szkoda że akurat w tym zakresie ;))
Tak jakby uroda wykluczała intelekt. Znam naprawdę sporo kobiet, które łącza jedno i drugie. zresztą każdy przyzna, że za jej czasów AC było w porządku. Amancio jest może od niej brzydszy, ale to on pracował nad AC:U, a ona nad trylogią Ezio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie hejtujmy jej tylko dla tego że jest ładna, jestem pewien że to ciężka praca zaprowadziła ją tam gdzie jest a dowodem na to są następujące efekty:

1) AC od pierwszej części systematycznie idzie w dół nie tylko pod względem grywalności ale również optymalizacji,
2) Dragon Age po świetnej pierwszej części wspaniale wpisuje się w politykę infantylizacji, pod względem intelektualnym trzecia część jest produktem dla pierwszoklasisty, ewentualnie mniej ogarniętego drugoklasisty z wiejskiego gimnazjum,
3) Mass Effect, nie wypowiem się bo nie grałem, dałem radę przejść początek pierszej części i po tym odpuściłem, ale to chyba już sporo mówi.

Tak więc efekt jest oczywisty - sukcesywny spadek jakości gier powoduje poszerzenie kręgu odbiorców gdyż oczywistym prawem jest że głupi ludzie wypierają mądrych i oczekują przy tym produktów dla idiotów. Dobry człowiek na dobrym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a potem przychodzi Minecraft i swoim sukcesem zmiana te marki mimo że to gra która stawia na kreatywność użytkownika. Prawda jest taka ze dobre gry się sprzedają. Ale najwyraźniej lepiej robić tanie i średnie gry bo stosunek ceny produkcji do zysków jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 13.07.2015 o 19:30, NemoTheEight napisał:

Tak jakby uroda wykluczała intelekt. Znam naprawdę sporo kobiet, które łącza jedno i
drugie.


To bardzo dobrze. Przyjemne z pożytecznym ;) Po owocach ją poznamy. Wtedy będę oceniał, teraz tylko sobie dworuję i to raczej z firmy niż z Pani Jade Raymond ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2015 o 19:40, DonOskar napisał:

1) AC od pierwszej części systematycznie idzie w dół nie tylko pod względem grywalności
ale również optymalizacji,

Od części trzeciej jak już; choć i tak można polemizować. W każdym razie Dwójka >>>>>>>chaty z gówna>>>>> jedynka.

Dnia 13.07.2015 o 19:40, DonOskar napisał:

2) Dragon Age po świetnej pierwszej części wspaniale wpisuje się w politykę infantylizacji,
pod względem intelektualnym trzecia część jest produktem dla pierwszoklasisty, ewentualnie
mniej ogarniętego drugoklasisty z wiejskiego gimnazjum,

Obraza rozumu i godności człowieka.

Dnia 13.07.2015 o 19:40, DonOskar napisał:

3) Mass Effect, nie wypowiem się bo nie grałem, dałem radę przejść początek pierszej
części i po tym odpuściłem, ale to chyba już sporo mówi.

Nie mówi nic.

Dnia 13.07.2015 o 19:40, DonOskar napisał:

Tak więc efekt jest oczywisty - sukcesywny spadek jakości gier powoduje poszerzenie kręgu
odbiorców gdyż oczywistym prawem jest że głupi ludzie wypierają mądrych i oczekują przy
tym produktów dla idiotów. Dobry człowiek na dobrym miejscu!

Tak więc efekt jest oczywisty. Nie potrafię napisać nic konstruktywnego i jakoś to wyargumentować.
Za to prezentuje srogi bul dópy.

@Ontop. Bardzo się cieszę. Można mówić, że jej gry są jakoś odtwórcze, czy coś. Ale generalnie zawsze sa grywalne. Albo są jakoś rozwijane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona ma aż tak wysokie czoło? ?? Pani Jade sprawnie przewodziła kampanii Assassina, miło ją wspominam chyba nie mogę złego słowa o Pani Raymond powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> > Tak jakby uroda wykluczała intelekt. Znam naprawdę sporo kobiet, które łącza jedno
> i
> > drugie.
>
> To bardzo dobrze. Przyjemne z pożytecznym ;) Po owocach ją poznamy. Wtedy będę oceniał,
> teraz tylko sobie dworuję i to raczej z firmy niż z Pani Jade Raymond ;)

jeśli myślisz, że jedna osoba może zmienić całkowicie efekt pracy kilkuset osób to cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 11:27, krzysior-a napisał:

jeśli myślisz, że jedna osoba może zmienić całkowicie efekt pracy kilkuset osób to cóż...

Może, oj może. Zwłaszcza taka, która jest na takim stanowisku jak creative director, producent czy reżyser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > >
> > > Tak jakby uroda wykluczała intelekt. Znam naprawdę sporo kobiet, które łącza
> jedno
> > i
> > > drugie.
> >
> > To bardzo dobrze. Przyjemne z pożytecznym ;) Po owocach ją poznamy. Wtedy będę oceniał,
>
> > teraz tylko sobie dworuję i to raczej z firmy niż z Pani Jade Raymond ;)
>
> jeśli myślisz, że jedna osoba może zmienić całkowicie efekt pracy kilkuset osób to cóż...

A kolesi o nazwisku Hitler i Stalin zna? Ci zmieniali calkowicie efekt pracy nie setek, a tysiecy osob. Poza tym pania Raymond kojarzylem raczej z dobra strona Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 09:02, ozoqq napisał:

Wzmocnienie i dla Ubisoftu, i dla EA jednocześnie?

Ogólnie to ona już pracowała w EA. Mi to wygląda na na takiego ping ponga "a weźcie ją sobie", "nie to wy ją weźcie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować