Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wsteczna kompatybilność na Xbox One oczami polskich studiów

9 postów w tym temacie

Ja uważam nadal że wsteczna kompatybilność MS to ściema ;). Fajnie że działa lecz jak patrze na głosowania graczy co chcą i jak się jarają że myślą iż to co tam jest na 1 miejscu od razu będzie to się grubo mylą.

Pisze o tym dlatego że autor tego artykułu oczywiście znów błędnie myśli wspominając dużą liczbę remasterów. Jedno i drugie nie ma nic z tym wspólnego.

Te tytuły co były głośnymi AAA wylądują zapewne jako remastery bo na kompatybilności po za graczami nikt nie korzysta. A jak wiadomo, żadna z tych firm Caritasem nie jest (chociaż i Caritas jest mega sprzedajny więc tym bardziej powinno to dawać do myślenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pisze o tym dlatego że autor tego artykułu oczywiście znów błędnie myśli wspominając
> dużą liczbę remasterów. Jedno i drugie nie ma nic z tym wspólnego.

Przy takiej ilości remasterów itp. trudno było spodziewać się wstecznej kompatybilności. To chyba logiczne. Jakie gry będą w programie to inna sprawa, na razie jest za wcześnie, aby jednoznacznie to oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry które dostały swojego remastera na pewno nie będą miały wstecznej kompatybilności, natomiast co do pozostałych to nie widzę przeszkód, bo dla MS to dodatkowy atut w walce z Sony a dla developerów zawsze dodatkowych parę groszy w kieszeni, klasyczny double-win ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czysty pozytyw jak wyjdzie będzie wysyp gierek które tanio chetnie zobaczę bo nie mialem przyjemnosci. Moim zdaniem filozofowanie i szukanie na sile negatywów wstecznej kompatybilności miałoby sens gdyby nie robili nowych gier. Nowych nadchodzi mnóstwo wiec wilk syty owca cala. Nie można sie przyczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciężkie ma życie M$... Nie ma wstecznej kompatybilności? Hejt. Ma wsteczną kompatybilności?
> Hejt.
Wsteczna kompatybilność na PS2... wkładasz płytę z PSX i jedziesz. Nie czekasz na żadną listę czy co innego. To samo z PS3 i grami z PSX.
Hejt nie leci za sam pomysł, tylko za wykonanie. A raczej jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 11:25, tyr92 napisał:

Ciężkie ma życie M$... Nie ma wstecznej kompatybilności? Hejt. Ma wsteczną kompatybilności?
Hejt.


Może dlatego że to nadal jest to co 2 lata temu. Czy nawet już 5 lat. MS robi cuda na kiju z xboxem.. problem polega na tym że gracze nie chcą cudów na kiju tylko w końcu chcą gry. Niestety MS nadal nie uczy się na swoich błedach.

Ja chce by mieli super gry, chce by dali mi powód do kupna konsoli. Niestety mam też PC w miarę dobrego i to co się pojawia tam wychodzi na PC i będzie tak co raz więcej bo Windows 10 jest dla MS BARDZO ważny.

Dla tego nie rozumiem powodów radości do wstecznej kompatybilności tak samo jak wiem że mało wielkich tytułów się tam znajdzie. To nie jest decyzja MS tylko wydawców którzy jak mają coś zrobić to głośnym tytułom najlepiej zrobić remaster i zarabiać normalnie kasę.

Ta wsteczna kompatybilnośc skończy jak Playstation Now tylko że Sony znów będzie pierwsze. (chciałbym przypomnieć że trzymanie tych gier na serwerach i pobieranie to też są koszta! więc za darmo ciągle to nie będzie).

Zgadzam się z Ryu_Makkuro że hejt nie leci za sam pomysł ale wykonanie. Które jest teraz złe i na bank nie będzie lepsze i napsize raz jeszcze. Skonczy sie na abonamencie lub drobnej opłacie za granie w grę jak w Playstation Now.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować