Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony kolejny raz potwierdza PS4 bez wstecznej kompatybilności. Firma chce się skupić na nowych grach

41 postów w tym temacie

Cell i pokrętna architektura PS3 po raz kolejny gryzą Sony w tyłek :P Gdyby nie one, pewnie czytalibyśmy teraz dokładnie odwrotną wypowiedź. Choć w sumie też wolę, by skupiali się na przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Shuhei Yoshida ma rację.
Lepiej skupić się na przyszłości, nie oglądać się ciągle za siebie.
A tzw. remastery, no cóż lepiej zagrać w dobrze zrobionego remastera niż kiepsko działającą, na nowej konsoli, grę z poprzedniej generacji.

I jak zwykle przy tym temacie, czy ktoś zmusza do kupowania remasterów ?

Przeciez Microsoft i tak wydaje nowe edycje starych tytułów, chociażby Gearsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za oszustwo w tytule. Gdzie te nowe gry na których skupia się Sony ? Wydają więcej kotletów z ps3 niż kontynuacji na ps4. Nie wspominając o Vicie. Zamiast wydać Uncharted 4 to woleli nabić kasę na kotlecie tlou. Zamiast pokazać choćby gameplay z nowego gowa to mamy ''premierę'' trójki. Oj yoshida. Rośniesz na nowego Piotrusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolą skupić się na nowych grach, a do końca tego roku nawet tych nie mają. Oferta MS jest bogatsza na tą jesień, a w 2016 poki co jest po równo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za oszustwo w tytule. Gdzie te nowe gry na których skupia się Sony ? Wydają więcej
> kotletów z ps3 niż kontynuacji na ps4. Nie wspominając o Vicie. Zamiast wydać Uncharted
> 4 to woleli nabić kasę na kotlecie tlou.

U mnie PS4 jest pierwsza konsolą w ogóle. Z chęcią więc pogram w poprzednie Uncharted zanim zabiorę się za 4. Myślę, że właśnie dla takich jak ja wydają te gry nie dla ciebie. Sądząc po ilości sprzedanych egzemplarzy PS4 stanowię część pokaźnej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę remaki właśnie niż odpalanie starych gier na nowych konsolach. Czasem jest to przydatne, ale jedynie kiedy ktoś dopiero zakup danych konsol miał w planach. Gdyby nie wsteczna kompatybilność PS2 czy Wii, to bym po prostu GameCube''a i PSX sobie kupił niedługo później - drogie nie są. Ale przy PS4 już mi wsteczna kompatybilność nie jest potrzebna - nie jest to zbyt mądry ruch, by się PS3 pozbyć, kiedy jeszcze ostatni tytuł na nią nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Zdaję sobie z tego sprawę. Szkoda tylko, że podobnie jak w telefonii komórkowej, lepsza oferta jest dla nowych klientów,jak dla tych przedłużających umowę. Widzę, że niewiele bym stracił kupując ps4 rok po premierze zamiast ustawiać się o 8 rano pod marketem w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dupy ze wsteczną kompatybilnością na ps4, nic z tego nie wyjdzie choćby nie wiem jaki grzyb. Od gier w 720p/30fps (w najlepszym wypadku) jest ps3, taka mała czarna konsola z przeszłości;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> to mamy ''premierę'' trójki. Oj yoshida. Rośniesz na nowego Piotrusia.

Człowieku, było najwięcej nowych gier exclusive w historii wszystkich generacji konsol.

MS też będzie robił remake więc Ci to się modlą do MS żeby sie nie rozczarowali a ogólnie każdy wie że lepszy jest remake niż odpalanie starego tytułu.

Ogólnie popieram rękoma i nogami taką politykę. Każdy tytuł co był hitem na poprzedniej generacji trafi jako remaster i nie ważne czy jest wsteczne wsparcie czy nie. $ się musi zgadzać i BARDZO dobrze do czasu jak to tyczy się świetnych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 11:39, ekwador15 napisał:

Wolą skupić się na nowych grach, a do końca tego roku nawet tych nie mają. Oferta MS
jest bogatsza na tą jesień, a w 2016 poki co jest po równo :)


To przejrzyj lineup w tym 3 exclusivy ;) do końca roku od teraz. W tym roku było bodajże 4 exclusivy już albo trzy. Tak czy siak to BARDZO dużo. Teraz popatrz na lineup xboxa i zobaczysz róznice.

Do tego dodaj remastery świetnych gier jak God of War 3 jutro i za 2 miechy trylogia Uncharted. JEst od "zawalenia" gier do ogrywania. Plus do tego multiplatformowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, lepiej zapłacić 200 zl za grę, w ktora juz się grało niż po prostu dodac funkcje wstecznej kompatybilności. Brawo Sony, znowu zawodzicie. I piszę to jako posiadacz ich konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie, lepiej zapłacić 200 zl za grę, w ktora juz się grało niż po prostu dodac funkcje
> wstecznej kompatybilności. Brawo Sony, znowu zawodzicie. I piszę to jako posiadacz ich
> konsoli.


Stary, to dołóż sobie stówkę i kup używkę PS3 i po kłopocie, no chyba, że myślisz, że to z Twoich podatków idzie. Mi tam wsteczna kompatybilność nie potrzebna, a remastery uważam za dobry pomysł. I też piszę to jako posiadacz PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 13:05, Danio_100 napisał:

Pewnie, lepiej zapłacić 200 zl za grę, w ktora juz się grało niż po prostu dodac funkcje
wstecznej kompatybilności. Brawo Sony, znowu zawodzicie. I piszę to jako posiadacz ich
konsoli.


Skoro już się grało to w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo im idzie to skupianie. Niestety jestem zawiedziony. Okazało się, że przedpremierowa wyższość ps4 nad xb1 jest tylko marketingowym oszustwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 13:35, hans_olo napisał:

Trochę słabo im idzie to skupianie. Niestety jestem zawiedziony. Okazało się, że przedpremierowa
wyższość ps4 nad xb1 jest tylko marketingowym oszustwem.


A o czym Ty w ogóle mówisz? Nikt Ci nie broni sprzedaj PS4 i kup xbox one :) chociaż chyba sam nie wiesz co napisałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 13:40, Kafar napisał:

> Trochę słabo im idzie to skupianie. Niestety jestem zawiedziony. Okazało się, że
przedpremierowa
> wyższość ps4 nad xb1 jest tylko marketingowym oszustwem.

A o czym Ty w ogóle mówisz? Nikt Ci nie broni sprzedaj PS4 i kup xbox one :) chociaż
chyba sam nie wiesz co napisałeś ;)

Co ma na celu Twoja prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 13:53, hans_olo napisał:

> chyba sam nie wiesz co napisałeś ;)
Co ma na celu Twoja prowokacja?


Jaka prowokacja? Pytam się grzecznie co chciałeś przez to powiedzieć bo nadal nie wiem o jakie marketingowe oszustwa chodzi. Jak się kogoś oskarża nawet firmę trzeba mieć jakieś dowody lub teorie potwierdzające Twoją tezę. Chętnie się dowiem bo może o czymś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować