Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony kolejny raz potwierdza PS4 bez wstecznej kompatybilności. Firma chce się skupić na nowych grach

41 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2015 o 13:40, Kafar napisał:

chyba sam nie wiesz co napisałeś ;)

To w najmniejszym stopniu nie jest grzeczne. A tak dyskutował nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 14:00, hans_olo napisał:

> chyba sam nie wiesz co napisałeś ;)
To w najmniejszym stopniu nie jest grzeczne. A tak dyskutował nie będę.


Rozumiem, brak argumentów. To po prostu prosze Cię nie zaniżaj poziomu internetu i nie rzucaj takich ostrych słów że ktoś Cię oszukał skoro nikt Cię nie oszukuje.

Masz świadomy wybór, poczułeś się oszukany bądź konsekwentny i zmień konsole. Inaczej psioczenie na Sony i granie z drugiej strony cichaczem jest dośc słabe.

Pamiętaj też że to jest Twój głos sprzeciwu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 11:47, Cykada85 napisał:

Zgadzam sie, wole remastery niz wsteczna kompatybilnosc.


Sony też, przecież zarabiają dwa razy sprzedając to samo. W dodatku klient jak widać jest zadowolony.
Szkoda, że nie są tacy pobłażliwi względem jakości oferowanych usług (PSN etc.) - bo na tym polu już od lat odstają, ba, nawet niektórzy po nocach mają przez nich koszmary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pewnie, lepiej zapłacić 200 zl za grę, w ktora juz się grało niż po prostu dodac
> funkcje
> > wstecznej kompatybilności. Brawo Sony, znowu zawodzicie. I piszę to jako posiadacz
> ich
> > konsoli.
>
>
> Stary, to dołóż sobie stówkę i kup używkę PS3 i po kłopocie, no chyba, że myślisz, że
> to z Twoich podatków idzie. Mi tam wsteczna kompatybilność nie potrzebna, a remastery
> uważam za dobry pomysł. I też piszę to jako posiadacz PS4.

Ja mam PS3 (nie mam jeszcze PS4) i chciałbym, abym mógł zagrać w niektóre z posiadanych przeze mnie tytułów na PS4 dzięki wstecznej kompatybilności. Skoro Xbox może, to PlayStation też powinien. Ja nie mam zamiaru za to płacić w PS Now, skoro posiadacze Xboxa nie muszą płacić, a w polaczeniu z tragiczną infrastrukturą sieciową PSN i zapewne cenami z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 14:17, Shinigami napisał:

Sony też, przecież zarabiają dwa razy sprzedając to samo. W dodatku klient jak widać
jest zadowolony.


Niech zarabiaja, kupienie remastera jest moim swiadomym wyborem. Bardzo sie ciesze ze wychodzi Uncharted remaster, oddam swoje trzy czesci z PS3 i bede mial za pol darmo odnowione na PS4 i jeszcze zwolni mi sie miejsce na polce :)

Dnia 14.07.2015 o 14:17, Shinigami napisał:

Szkoda, że nie są tacy pobłażliwi względem jakości oferowanych usług (PSN etc.)


Tu sie zgodze, PSN dziala masakrycznie, ps store rowniez, nic sie nie zmienilo w tym wzgledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie też, że o ile PS4 nie oferuje wstecznej kompatybilności, to Sony dość mocno zainwestowało w Playstation Now, która ma za zadanie udostępnić gry z PS3 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jako wieloletni konsument produktów Sony życzyłbym sobie, żeby skupiali się na mnie (naturalne), dlatego kiedy wiem że swoje zasoby poświęcają na odgrzewanie kotletów to ubolewam, że nie przydzielają ich do rzeczy dla tych konsumentów, którzy już wiernie wszystkie ich hity ograli na ps3. I dalej gry Cage''a, porty z Vity,. Zaraz się okażę, że niepotrzebnie kupowałem ps3, skoro wszystko wyjdzie na ps4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 15:35, ozoqq napisał:

wszystkie ich hity ograli na ps3. I dalej gry Cage''a, porty z Vity,. Zaraz się okażę,
że niepotrzebnie kupowałem ps3, skoro wszystko wyjdzie na ps4.


Kolejny co bredzi głupoty. To kiedy Ty PS3 kupiłeś? Przecież nie razem z PS4. Popatrz wstecz i zobacz ile lat przegrałes na PS3 i zastanów się zanim znów coś mądrego napiszesz. Już widzę że jak by Ci ktoś 7 lat temu powiedział te gry wyjda za 7 lat na PS4 to Ty byś czekał?;/

Boże, widzisz i niegrzmisz. W ciągu 2 lat dali Ci ponad 8 exclusivów AAA + 3 w tym roku jeszcze, a remastery to remastery. Gry polepszone graficznie i czesto multiplayerowo a nie działające na zasadzie kompatybilności. To jest OGROMNA róznica.

Daj szanse aby ludzie którzy nie grali w te gry zagrali a Ty po prostu nie musisz ich kupowac. Zresztą na litośc boską remasterów od sony są raptem 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Tobie oceniać moje wypowiedzi.

Nie jestem jedyną osobą, która skarży się na remastery, więc widocznie nie do końca spełnili pokładane w ps4 nadzieje. Z exów które oceniam na bardzo dobre to Killzone, Infamous, The Order i Bloodbrone. Dupy nie urywa jak na prawie dwa lata, tym bardziej że nie wiadomo czy coś jeszcze dobrego do końca roku dostaniemy (Rime? Tommorow Children? Until Dawn? okaże się czy dobre.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa.. 8 exlusive''ów z czego żaden mnie nie porwał. Ps4 mam od premiery i jedynie na co czekam aktualnie to Dragon Quest Heroes, a potem długo długo nic. Do tego i tak będzie ogrywana na nowym sprzęcie bo stara czarnulka nie mając jeszcze dwóch lat już się sama włącza, wyłącza i wywala płyty (mam nadzieje, że w cuh-1200 w końcu wyeliminowali te problemy) .
Co do wstecznej kompatybilności klocka łan to jestem za. Niewielka liczba gier dostanie remastery i zazwyczaj dostają je gry których nie lubię. Wsteczna kompatybilność daje mi możliwość zagrania w tytuły mniej popularne jak i ogrania gier kupionych cyfrowo z x360, a tych do listy kompatybilności przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien na 98%, że gdyby to PlayStation dostało wsteczną kompatybilność, a nie Xbox to wszyscy wychwalający wyżej remastery mówiliby inaczej. Zresztą te wspomniane, odnowione wersje gier powinny być tańsze dla posiadaczy wersji wcześniejszych. Że nie wspomnę o odstępie czasowym takowych (remaster TLoU po roku? A co tam, świetny pomysł...). A mówcie co chcecie, ale remake GoW 3 to parodia (w sensie: gdzie pozostałe części?). Nie żebym coś miał do remasterów, ale gadka pana Yoshidy wywołała u mnie śmiech. Odnowienia lepsze od wstecznej kompatybilności? Taaa... Lepsze o $60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 18:02, Skelldon napisał:

Jestem pewien na 98%, że gdyby to PlayStation dostało wsteczną kompatybilność, a nie
Xbox to wszyscy wychwalający wyżej remastery mówiliby inaczej. Zresztą te wspomniane,
odnowione wersje gier powinny być tańsze dla posiadaczy wersji wcześniejszych. Że nie
wspomnę o odstępie czasowym takowych (remaster TLoU po roku? A co tam, świetny pomysł...).
A mówcie co chcecie, ale remake GoW 3 to parodia (w sensie: gdzie pozostałe części?).
Nie żebym coś miał do remasterów, ale gadka pana Yoshidy wywołała u mnie śmiech. Odnowienia
lepsze od wstecznej kompatybilności? Taaa... Lepsze o $60.


Jest trochę nieścisłości w tym co napisałeś. Skoro posiadasz wcześniejsze wydania gier, to na czym w nie grasz ? Bo rozumiem, że posiadasz, skoro chcesz, żeby remastery były tańsze dla posiadaczy starszych wydań ? Ja mam PS3 i PS4 i problemu nie widzę. Dla porządku mam też Xboxa 360, a Xboxa One nie kupiłem i na razie się nie zanosi, może kiedyś ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma chce się skupić na nowych grach Te remastery to potwierdzają które wychodzą obecnie na PS4, czego oni sie boją we wstecznej kompatybilności? Microsoft to zapowiedział i przyjęli gracze to dość ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 18:36, elmartin napisał:

Jest trochę nieścisłości w tym co napisałeś. Skoro posiadasz wcześniejsze wydania gier,
to na czym w nie grasz ? Bo rozumiem, że posiadasz, skoro chcesz, żeby remastery były
tańsze dla posiadaczy starszych wydań ? Ja mam PS3 i PS4 i problemu nie
widzę. Dla porządku mam też Xboxa 360, a Xboxa One nie kupiłem i na razie
się nie zanosi, może kiedyś ?


Poczekaj kilka lat, to będziesz mieć tam podłączonych jeszcze więcej sprzętów :P Jak ktoś lubi konsole i ma sentyment do starych gier, to musi chyba szafę RTV robić pod zamówienie żeby pomieścić te sprzęty, chyba że komuś nie przeszkadza ganianie po piwnicy/strychu/garażu i odgrzebywanie staroci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 20:06, Azvar napisał:


Poczekaj kilka lat, to będziesz mieć tam podłączonych jeszcze więcej sprzętów :P Jak
ktoś lubi konsole i ma sentyment do starych gier, to musi chyba szafę RTV robić pod zamówienie
żeby pomieścić te sprzęty, chyba że komuś nie przeszkadza ganianie po piwnicy/strychu/garażu
i odgrzebywanie staroci ;-)

Nie będzie aż tak źle ;) Z PS3 i Xbox 360 jeszcze kilka lat zabawy w starsze tytuły, potem się ładnie zakonserwuje ;D i do pudełka. Pod telewizorem zostanie tylko czarnulka PS4 i może już wtedy Xbox One. PS3 i Xbox 360 będą potrzebne... kiedy nadejdzie ochota na "stare", w przypływie nostalgii ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sousy na PC, zapowiedzieli juz remaster uncharted i heavy rain na ps4 wiec poza read dead redemption nie ma juz nic co na ps3 mnie interesowalo a nie byloby tez na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 19:47, Illidian napisał:

czego oni sie boją we wstecznej kompatybilności?

Widzisz. To jest czysty biznes. To nie chodzi o co oni sie boja*, tylko ILE to bedzie kosztowac i ile mozna na tym zarobic. A wiecej zarobic mozna na remasterach.

* Nie wspominajac juz o tym jak TRUDNYM (albo niemozliwym?) zadaniem byloby emulowanie CELLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Uważam, że Shuhei Yoshida ma rację.
> Lepiej skupić się na przyszłości, nie oglądać się ciągle za siebie.
> A tzw. remastery, no cóż lepiej zagrać w dobrze zrobionego remastera niż kiepsko działającą,
> na nowej konsoli, grę z poprzedniej generacji.
>
> I jak zwykle przy tym temacie, czy ktoś zmusza do kupowania remasterów ?
>
> Przeciez Microsoft i tak wydaje nowe edycje starych tytułów, chociażby Gearsy.
Dobrze ze perełki będą bardzo dobrze zremasterowane jak Halo bo halo 1 i 2 to majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > czego oni sie boją we wstecznej kompatybilności?
> Widzisz. To jest czysty biznes. To nie chodzi o co oni sie boja*, tylko ILE to bedzie
> kosztowac i ile mozna na tym zarobic. A wiecej zarobic mozna na remasterach.
>
> * Nie wspominajac juz o tym jak TRUDNYM (albo niemozliwym?) zadaniem byloby emulowanie
> CELLa.
Sony tez nie ma tyle forsy żeby ladowac w opracowanie wstecznej kompatybilności na której nie zarobią. Jak ja to mowie Sony walczy o przetrwanie dlatego nieco ich wspomoglem kupując ich soundbara w sumie bardzo fajnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Firma chce się skupić na nowych grach Te remastery to potwierdzają które wychodzą
> obecnie na PS4, czego oni sie boją we wstecznej

kompatybilności? to zapowiedział
> i przyjęli gracze to dość ciepło.

Ja przyjąłem bardzo cieplutko. Jak mowie boja sie lądować pieniędze w cos co nie da im wielkiego zarobku interes. Remaster da zarobek. Niech sie skupiają na nowych grach i przyspiesza premiery bo pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować