Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W DLC do Batman: Arkham Knight pojawi się Batmobile i kostium Batmana z filmu z 1989 roku

14 postów w tym temacie

"W DLC pojawią się także dwa nowe utwory muzyczne, inspirowane sequelem filmowym - Powrót Batmana z 1992 roku." Chodzi raczej o tory wyścigowe dla Batmobilu, też jest "tracks" :D Na górze są nawet ich zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 18:59, Numenpl napisał:

dobra czyli poczekać najlepiej do GOTY do czasu aż wydadzą poprawioną wersję PC.


To że należy czekać na GOTY było wiadomo jak tylko zapowiedzieli, że robią Arkham Nighta :) Batmany od Rocksteady kupuje się tylko w ten sposób :)

A co do zawartości DLC, to najlepszy Batmobil w całej historii Batmana. (IMO oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko że z tego co widać te DLC to jeden wielki żart. Z tego co czytam to DLC z batgirl na o wiele niższym poziomie niż DLC z Harley do AC oraz DLC z Dr. Freeze do AO. Co dla mnie to już jest czerwona karta skoro DLC nie trwa nawet 1 godz.

Najpierw to żenujące DLC z RED HOOD gdzie twórcy kretyni nam zaserwowali spoiler jakich mało, potem super krótkie i denne DLC z Harley Queen i teraz to z Batgirl

Nic tylko pogratulować posiadaczom Season Passa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "W DLC pojawią się także dwa nowe utwory muzyczne, inspirowane sequelem filmowym - Powrót
> Batmana z 1992 roku." Chodzi raczej o tory wyścigowe dla Batmobilu, też jest "tracks"
> :D Na górze są nawet ich zdjęcia.
Sorry, już poprawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2015 o 19:19, Numenpl napisał:

Ta tylko że z tego co widać te DLC to jeden wielki żart.


Masz całkowitą rację.
Ot i kolejne potwierdzenie faktu, że gry/serie gier od niektórych wydawców/deweloperów kupuje się dopiero po wyjściu edycji kompletnej/GOTY :)
Ja tam nie mam zamiaru wydawać 40zł na 40 minut grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować