Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak dobrze jest latać sobie na gryfie - czyli wideo promujące film Warcraft trafia do sieci

39 postów w tym temacie

Ja dodam od siebie, że mam możliwość zmiany kąta widzenia w Firefoxie gdy odtwarzam filmik z gram.pl, jednak przy próbie wyświetlenia na youtube.com już wyświetla się komunikat o braku obsługi dla odtwarzania filmów 360° dla mojej przeglądarki... Nie wiem czemu ma świadczyć ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2015 o 12:27, MeLeK_333 napisał:

/ciach/


Spokojnie. Google zaraz szybciutko naprawi ten "błąd" i usunie funkcję 360* z embedowanych odtwarzaczy.

A co do samego zwiastuna to nic specjalnego. Ok, obracanie widoku to fajna zabawka, ale bardziej interesowałoby mnie jak faktycznie wyglądać ma film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludki, nie oglądajcie tego w Chromie, tylko w smartfonie. Funkcja jest genialna ;)

Tak przy okazji, film będzie skierowany do wszystkich czy tylko dla fanów Warcrafta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja dodam od siebie, że mam możliwość zmiany kąta widzenia w Firefoxie gdy odtwarzam filmik
> z gram.pl, jednak przy próbie wyświetlenia na youtube.com już wyświetla się komunikat
> o braku obsługi dla odtwarzania filmów 360° dla mojej przeglądarki... Nie wiem czemu
> ma świadczyć ten zabieg.

u mnie jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ten komentarz, który już krąży w necie :D
"I''m already not interested! This is one big computer! THIS IS AVATAR!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 11:59, SiDi napisał:

"I''m already not interested! This is one big computer! THIS IS AVATAR!"


I niestety jest to szczera prawda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wy sobie pany wyobrazacie zrobienie orków bez uzycia CGI? To nie władca pierscieni ze mozna goscia przebrac za takiego orka, tutaj kazdy ork to gosc przypominajacy hulka i bez komputera sie po prostu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu trzeba pracować? "Practical effects" wbrew swej nazwie są w pewnych momentach niepraktyczne i lepiej jest je zastąpić CGI i motion capture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 13:27, Kaerobani napisał:

Niby czemu trzeba pracować? "Practical effects" wbrew swej nazwie są w pewnych momentach
niepraktyczne i lepiej jest je zastąpić CGI i motion capture.



Jeżeli ktoś pisze, że czegoś nie da się tak i tak zrobić, to wnioskuję, że odpowiednią wiedzę posiada i jest w 100 procentach pewny tego co pisze.
Oczywiście w pewnych momentach, dlatego kluczem do sukcesu jest odpowiednia proporcja tradycyjnych efektów z cgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 13:39, TigerXP napisał:

No dobra, to Twoim zdaniem jak to powinno wygladac zeby przypominało oryginalnego orka
z gry?



Jak to jak... powinno to wyglądać tak jak ork z gry. Nikt mi nie płaci za tworzenie nowych technologii w efektach specjalnych. Od tego są sztaby ludzi. Ale też nie twierdzę, że coś jest nie możliwe... tym bardziej, że zdaje sobie sprawę z osiągnięć tradycyjnych efektów specjalnych. Tym bardziej, że od wielu lat jest wprost mania na wciskanie cgi wszędzie gdzie się tylko da, a efekty tego są... żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac, nie wiesz jak to powinno byc zrobione, ale nie przeszkadza Ci to w znegowaniu mojej opinii?
Nie mam wiecej pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować