Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Batgirl: A Matter Of Family `boleśnie krótkie`

32 postów w tym temacie

"Choć twórcy starają się naprawić kilka rozpoznanych problemów okazuje się, że nie ma co liczyć na przywrócenie pecetowego Batman: Arkham Knight do sprzedaży wcześniej niż we wrześniu." - a w sklepie Gram cały czas dostępne na PC, bo przecież recka z wersji PS4 może nieświadomych zachęcić do kupna...

40 minut to i tak dużo w porównaniu do DLC z Harley Quinn, którego przejście na 100% zajmuje... 10-15 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, co dzieje się z optymalizacją na PC to mówienie "Mamy Was w d***e" :P
A 40 minut dla PŁATNEGO DLC to jest policzek w twarz :P A i tak znajdą się jednostki, które to kupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 09:57, Jesus_Freak napisał:

Jaki syn, taka szkoła. Jaka gra, takie DLC :)


Gra sama w sobie jest b. dobra, a DLC, cóż, często są tak krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 10:34, Damianuss1 napisał:

Można się pocieszyć, że cena przynajmniej niska w miarę.

No ja bym nie powiedział że cena jest w miarę niska. Jak dla mnie ten cały season pass nie oferuje nic co by usprawiedliwiało taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 10:44, Numenpl napisał:

No ja bym nie powiedział że cena jest w miarę niska.

Miałem na myśli samo to pojedyncze DLC. Cena całego season passa to w moim mniemaniu przegięcie pały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7$ to jakieś 21 złotych. Za tyle kupisz sobie jakiegoś dobrego klasyka na 20-100 godzin (w zależności jaka gra). Więc mówienie że to mało to jakaś kpina jest. Nie mówiąc o tym że po filmiku widać że ona jest reskinem Batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę długość i jakość Harley Quinn revenge (dlc do Arkham City), nie jest do dla mnie absolutnie żadnym zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Gra sama w sobie jest b. dobra, a DLC, cóż, często są tak krótkie.
>
> No tak, a do W3 mają mieć 10h i 20h ( co się okaże )....można?

Ale CDPR robi DODATEK. Pełnoprawny dodatek. Nie jakieś tam DLC na odwal się. To spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 11:30, Dvight napisał:



No tak, a do W3 mają mieć 10h i 20h ( co się okaże )....można?


Do Wieska będą DODATKI, nie DLC - DLC są za damo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 12:52, lis_23 napisał:

>
>
> No tak, a do W3 mają mieć 10h i 20h ( co się okaże )....można?

Do Wieska będą DODATKI, nie DLC - DLC są za damo.


Dodatek, który trzeba będzie pobrać, więc to jest DownLoadable Content jakby nie patrzeć. Nie każde DLC jest dodatkiem, ale każdy dodatek (w dobie cyfrowej dystrybucji) jest DLC :P. Nie dajcie się tak omamić PRowej gadce REDsów bo sporo kręcą, żeby wyjśc na bycie tró-friendly dla graczy.

Jeszcze się okaże, że te "pełnoprawne" dodatki, które mają zapewnić 30h będzie można ukończyć w raptem kilka, max kilkanaście godzin robiąc wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to dodatek DLC. Trzeba go pobrać, bo taki jest obecnie rynek i nikt nie wyda na płycie w pudełku dwa dodatki w zbiorczym wydaniu, bo to bez sensu. Ale patrząć na ich długość (nawet jeżeli będą o połowę krótsze niż twierdzą RED-zi), to biją na głowę całą konkurencję. Tym bardziej, że pierwszy dodatek nie wyjdzie po miesiącu czy dwóch od premiery, a aż pięć miesięcy, więc mają czas na dopracowanie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dodatek, który trzeba będzie pobrać, więc to jest DownLoadable Content
> jakby nie patrzeć. Nie każde DLC jest dodatkiem, ale każdy dodatek (w dobie cyfrowej
> dystrybucji) jest DLC :P. Nie dajcie się tak omamić PRowej gadce REDsów bo sporo kręcą,
> żeby wyjśc na bycie tró-friendly dla graczy.

Oj tam, wiem co znaczy "DLC". Inna sprawa co naprawdę znaczy "DLC". Dzisiaj DLC jest synonimem malutkiej tandety do pobrania za "malutkie pieniądze". I pociętych gier. Kiedyś mówiło się DODATEK. I taki dodatek albo był na płycie albo był do pobrania.
Po prostu te śnieciowate DLC nie zasługują na miano dodatku więc nazywa się je dlc. Śmieć do pobrania.

To co robi między innymi CDPR w moim odczuciu to pełnoprawny, stary, dobrze mi znany dodatek. Który rozszerza grę. Z angielskiego EXPANSION. A nie jakieś małe coś co byś nie zauważył gdyby tego zabrakło. W momencie jak DLC będą podobnej jakości jak dawne dodatki, możemy pogadać o tym czy mój słownik jest lepszy od Twojego. Dla mnie nadal DLC i EXPANSION to 2 różne rzeczy. Bo są tak od siebie różne że trudno je pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRzecież co prawda darmowy DLC o Harley Queen to też na 35 minut był. Tylko że ten z Batgirl jest z pakietu tych płatnych za 60$ :D:D i to jeden z 6 :) to straszna bida ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem i nigdy nie byłem fanem gier o Batmanie, ale... Ludzie, jak można taki badziew wypuszczać na rynek? Nie potrafię sobie wyobrazić, jak wielką głupotą kierują się ludzie, którzy to kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować