Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted: The Nathan Drake Collection z pierwszym fragmentem rozgrywki

24 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2015 o 16:40, Henrar napisał:

Taki Halo 5 w obecnej wersji miejscami dropi do 832 x 810 pikseli (gorzej niż na poprzednich
buildach latających w stałym 720p), nowy TR w 60FPSach nie będzie, 1080p chyba też nie.
Sunset Overdrive to 900p, TitanFall FullHD nie osiągnął, Forza 5 osiągnęła 1080p@60 robiąc
cięcia w oświetleniu i otoczeniu, Ryse to 900p w 20 FPSach...


Nie gorączkuj się, fanboystwo szkodzi. Po za Forzą na razie żaden exclusive z xbox one nie jest potwierdzony w 60 klatkach i 1080 ;). (co do forzy nawet nie jestem pewien ale chyba jest) :D

Wszystkie gry w tej chwili albo są w 900 albo skalowane do 1080 przy 30 klatkach czy to sie komuś podoba czy nie. Chyba Diablo 3 miał wymuszone przez MS 1080 bo stwierdzili żeby nie robić wiochy ale taka gra jak by była tylko w 900 to by była porazka. Oczywiście widać wtedy ubytki gdzie indziej.

Halo 5 nie ma BATA by chodził 1080 i w 60. Po prostu się nie da w tej chwili na XBOXie. Tu nie do nas się pluj tylko do MS i kinecta. Bo przez kinecta który w sumie umarł w konsoli sa bebechy których nie da się wykorzystać.

Dodam że PS4 też jeszcze nie każda gra jest w 60 klatkach. Mam nadzieje że to się w przyszłości zmieni. Sa ludzie dla których nie ma róznicy 1080 czy 900 czy 900 skalowane 1080. Ja akurat to bardzo zauważam więc jako tako dla mnie jest to problem. Nie na tyle by nie grać w dany tytuł ale widoczne jest. Rozumiem że dla niektórych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 17:01, Henrar napisał:

To chyba nie do mnie odpowiedź miała być :v


Ups. Sorki ;P Zakładam że przeczyta ;P Tak tak, źle się klikło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, miałem nie kupować PS4, a teraz to już nie wiem, zgłupiałem całkowicie. PC czy PS4? PC czy PS4?!

Ta, to kwestia pieniędzy, ciężko wyposażać się w drogie gry na PS4 (nie mówię już nawet o kupowaniu na premierę) i jednocześnie w gry na PC (i robić upgrade co paręnaście lat). Mimo ogromnego bólu i wielkiej dziury w sercu, zostaję chyba przy PC. Za dużo już tu włożyłem (patrz: konto Steam/Origin, lol), żeby teraz zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować