Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr zapowiedziane

26 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2015 o 15:43, VrOObel69 napisał:

Szkoda, że to nie Redzi się zajmują tym tytułem, gdyby tak było to moje zamowienie mogło
by iść na takiego RPGa już dzisiaj.

lolwut? To teraz REDzi to eksperci od każdego gatunku gier? Poza tym to hack&slash (dobra, akszyn erpeg), nie C erpeg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dawać to! Może w końcu coś z uniwersum WH40K, co nie jest mobilną pierdółką/niszową
> turówką.
> >
> Dokładnie, od Dawn of War''a to same crapy wychodzą.
Nie przesadzaj... Space Marine nie był wcale taki zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Action"-RPG. Poczekam na więcej informacji, ale aż prosi się tutaj o troszkę poważniejsze podejście do tematu, niż siekaninę (czego się bardzo obawiam). Ja bym stworzył "przegadane" cRPG z praktycznie opcjonalnymi starciami (w systemie turowym).

A na GOG wydano dzisiaj Chaos Gate, Final Liberation i Shadow of the Horned Rat. KUPOWAĆ, jeśli ktoś jeszcze nie grał (Chaos Gate w szczególności), bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Action"-RPG. Poczekam na więcej informacji, ale aż prosi się tutaj o troszkę poważniejsze
> podejście do tematu, niż siekaninę (czego się bardzo obawiam). Ja bym stworzył "przegadane"
> cRPG z praktycznie opcjonalnymi starciami (w systemie turowym).
>
> A na GOG wydano dzisiaj Chaos Gate, Final Liberation i Shadow of the Horned Rat. KUPOWAĆ,
> jeśli ktoś jeszcze nie grał (Chaos Gate w szczególności), bo warto.

gra z uniwersum gry bitewnej bez walk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 20:31, Principes napisał:

"Action"-RPG. Poczekam na więcej informacji, ale aż prosi się tutaj o troszkę poważniejsze
podejście do tematu, niż siekaninę (czego się bardzo obawiam). Ja bym stworzył "przegadane"
cRPG z praktycznie opcjonalnymi starciami (w systemie turowym).

Przegadane cRPG w świecie wiecznej wojny Warhammera 40k...

Czyli 10 sprzedanych kopii na krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 07:30, Henrar napisał:

Przegadane cRPG w świecie wiecznej wojny Warhammera 40k...

Czyli 10 sprzedanych kopii na krzyż.


Zerwijmy wreszcie z mentalnością pozbawionych wyobraźni korporacyjnych krawaciarzy.
Głupie jak but i kiczowate Heavy Rain sprzedało się ponoć w (ponad) milionie egzemplarzy, a strzelanin tam jak na lekarstwo.
Nowy XCOM - choć to turówka, do tego słabsza od osławionego UFO - także nie narzekała na brak odbiorców.
Interaktywne filmy taśmowo emitowane przez Telltale mają wielu fanów.
Nie wierzę w to, że zrealizowany z pomysłem, "poważny" cRPG sprzedałby się gorzej. Naprawdę, FPS w stylu Call of Duty, hack&slash à la Diablo czy miernoty dla tępych mas tworzone przez Bethesdę/Bioware nie są jedyną słuszną drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 11:34, Principes napisał:

Zerwijmy wreszcie z mentalnością pozbawionych wyobraźni korporacyjnych krawaciarzy.

No tak. Zwalmy pomnik Lenina i będzie super ^.^

Dnia 17.07.2015 o 11:34, Principes napisał:

czy miernoty dla tępych mas tworzone przez Bethesdę/Bioware nie są jedyną słuszną drogą.

Bo tępe masy jak zagrają w coś teoretycznie nie tępego. To przestaną być tępi.
Skisłem. Jeszcze zacznij ich pod IQ szeregować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 20:31, Principes napisał:

Ja bym stworzył "przegadane"
cRPG z praktycznie opcjonalnymi starciami (w systemie turowym).


Nie nie nie, ponieważ: In the grim darkness of the far future there is only war.
Nie ten klimat, nie te realia na takie zabawy.

Stawiam na H&S patrząc po tym kogo zatrudnili do produkcji. Nie wierzę, że to będzie co wielkiego, tytuł AAA, czy inne GotY, ale jeśli będzie to solidnie i z sercem wykonana gra, to bardzo się ucieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 20:31, Principes napisał:

"Action"-RPG. Poczekam na więcej informacji, ale aż prosi się tutaj o troszkę poważniejsze
podejście do tematu, niż siekaninę (czego się bardzo obawiam). Ja bym stworzył "przegadane"
cRPG z praktycznie opcjonalnymi starciami (w systemie turowym).


A ja dla odmiany jestem także za tym, aby wydany został poważny cRPG w dużą ilością dialogów i gęstą, pokrętną fabułą.
Co prawda zawsze bardziej leżał mi Fantasy Młotek niż 40K, ale w obu uniwersach dałoby się zrobić naprawdę ciekawego rolepleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 11:34, Principes napisał:

Nie wierzę w to, że zrealizowany z pomysłem, "poważny" cRPG sprzedałby się gorzej. Naprawdę,
FPS w stylu Call of Duty, hack&slash à la Diablo czy miernoty dla tępych mas tworzone
przez Bethesdę/Bioware nie są jedyną słuszną drogą.

A ja nie wierzę, że Przewodniczący, który niewątpliwie zna regulamin sięga po obrażanie innych osób. Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować