Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr zapowiedziane

26 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2015 o 16:05, Isildur napisał:

A ja nie wierzę, że Przewodniczący, który niewątpliwie zna regulamin sięga po obrażanie
innych osób. Ostrzeżenie.


Przyjmuję i obiecuję poprawę, choć z racji faktu, że nie obraziłem konkretnych osób taka interpretacja regulaminu wydaje mi się wysoce dyskusyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 20:31, Principes napisał:

"Action"-RPG. Poczekam na więcej informacji, ale aż prosi się tutaj o troszkę poważniejsze
podejście do tematu, niż siekaninę (czego się bardzo obawiam). Ja bym stworzył "przegadane"
cRPG z praktycznie opcjonalnymi starciami (w systemie turowym).


"Przegadane" cRPG z opcjonalnymi starciami w świecie Warhammera 40,000? Że co? :D

Turówka jak najbardziej, ale hack''n''slasha z inkwyzytorem w roli głównej przygarnę z otwartymi ramionami. Zwłaszcza że to studio potrafi stworzyć niezłą grę w tym gatunku. Cholera, przygarnąłbym nawet drugą cześć Space Marine. :D

Dnia 16.07.2015 o 20:31, Principes napisał:

A na GOG wydano dzisiaj Chaos Gate, Final Liberation i Shadow of the Horned Rat. KUPOWAĆ,
jeśli ktoś jeszcze nie grał (Chaos Gate w szczególności), bo warto.


Widziałem, ale poczekam aż pojawi się tam Dark Omen i kupię wszystko w jakimś pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



> Głupie jak but i kiczowate Heavy Rain sprzedało się ponoć w (ponad) milionie egzemplarzy,
> a strzelanin tam jak na lekarstwo.

Heavy Rain jest po pierwsze interaktywnym filmem, po drugie zasłynęło sceną prysznicową, ja nawet nie mam konsoli a o tym słyszałem. Gry Cage''a mają poza tym bardzo dobry PR.

> Interaktywne filmy taśmowo emitowane przez Telltale mają wielu fanów.

Są mocno promowane przez YouTuberów i właściwie przechodzą się same. Podobnie jak gry Cage''a są interaktywnymi filmami.

> Nie wierzę w to, że zrealizowany z pomysłem, "poważny" cRPG sprzedałby się gorzej.

Jakby miał za sobą marketingową machinę wydawcy pokroju EA, albo Activision to może i by się sprzedał, chodzi bardziej o to, że uniwersum Warhammera to wieczna wojna, możnaby zrobić RPG''a, ale przegadanego? Wolałbym coś bardziej zbalansowanego, gdzie powiedzmy, próbowalibyśmy znaleźć wyznawców chaosu na jakimś imperialnym świecie, gdzie ostatecznie stalibyśmy przed wyborem czy przyłączyć się czy wyrżnąć w pień jak na inkwizytora przystało.
Naprawdę,
> FPS w stylu Call of Duty, hack&slash à la Diablo czy miernoty dla tępych mas tworzone
> przez Bethesdę/Bioware nie są jedyną słuszną drogą.
>
Nie obrażajmy graczy hack''n''slash sam jestem jednym z nich i gwarantuje ci, że w takim choćby Path of Exile bycie tępym przy tworzeniu postaci zastopuje cię w połowie drogi. Gry Bethesdy to otwarte światy, których mimo wszystko miernotami bym nie nazwał, bo w tym co robią są dobre, seria np Dragon Age również nie jest najgorsza, bardziej chodzi o to czego się spodziewasz, jedynka przypominała mocno stare rpgi, dwójka była bardzo dobra i świeża pod względem fabularnym ale zawiodło wykonanie, natomiast trójka jest grą bardzo dobrą jeżeli podejdzie się do niej jak do kina akcji i nie dostaje się OCD jak się widzi coś nieodkrytego na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Stwórz więc.
>
> Skoroś tak wygadany, załatw mi licencję. :)
>


Skoroś taki mądry załatw sobie licencję i twórz. Co za roszczeniowe pokolenie, nic nie zapracować a dostać :/ i do tego co to by nie zrobili a pojęcia, zapewne, zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 21:22, Dvight napisał:

Skoroś taki mądry załatw sobie licencję i twórz. Co za roszczeniowe pokolenie, nic nie
zapracować a dostać :/ i do tego co to by nie zrobili a pojęcia, zapewne, zero.


Odezwał się "znawca". Wróć lepiej do gimnazjum i dorośnij, bo bladego pojęcia o temacie to nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było ostatnio ostrzeżenie o wycieczki osobiste i chamstwo ? było.
Widzę nie pomogło, więc dokładam drugie ostatnie [kolejne takie "kwiatki" skończą się degradem].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować