Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen - premiera już 11 sierpnia!

35 postów w tym temacie

Nikt 634, no to nie kupuj, ktoś ci każe? Ja mam gre za 10zł i nie narzekam, a wydałbym nawet te 80zł gdyby nie pewien błąd sklepu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiście nie podoba się to, że muszę czekać 2 miesiące więcej żeby dostać poradnik do gry z którego i tak nie będę korzystać (psuje to całą zabawę - tak samo było z Herosami 5), a do tego płytę z grą, którą mam już w 2 egzemplarzach - po co mi trzeci ?? I jeszcze teraz dali premierę tydzień wcześniej, też mi różnica, nudziłem się 2 miesiące to tydzień niczego nie zmieni... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, zamiast sie cieszyć to jeszcze narzekają. Ludzie, cieszcie się, że tak wspaniałą grę jak SpellForce2 wydaje tak wspaniały wydawca jak CDP. (a jak komuś przeszkadza poradnik to przecież nie ma przymusu żeby go czytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie. Ja tam się ciesze, że SF2 wyjdzie wcześniej; a dodatkowe kopie SF1 można rozdać znajomym, wystawic w dziale używki lub po prostu wyrzucic (co za marnotrawstwo ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była cięzka, moim zdaniem, zbyt cięzka pod względem wymagań, na najniższych cięła mi się na GeForce 6800 podkręcanym , 2.6Ghz i 1GB ramu...
Dwójka bardzo mi się spodobała, łądna grafika itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, mogliby nie przesuwać. Cóż teraz mam nadzieję że wyjadę zanim ją dostanę a jak po to trudno.
Eeeech co będę zrzędził. No to Brawo CDProject!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że w ogóle mi się nie uruchomi SF2 na moim kompie

- Athlon 2500+
- 256 ram ddr
- GF FX 5200 128 mb

Na najniższych delatach chodziło całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować