Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Deus Ex grają w pierwszą część serii. Posłuchaj, co po 15 latach o niej myślą

6 postów w tym temacie

Po tylu latach wiem jedno. Jeśli deweloper nowej części, wraca wspomnieniami do pierwszych odsłon i zaczyna się u niego sentymentalna gatka to jest to po prostu atak marketingowy i mydlenie oczu. Tak samo było w przypadku Alien Colonial Marines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 08:04, Mackopff napisał:

Po tylu latach wiem jedno. Jeśli deweloper nowej części, wraca wspomnieniami do pierwszych
odsłon i zaczyna się u niego sentymentalna gatka to jest to po prostu atak marketingowy
i mydlenie oczu. Tak samo było w przypadku Alien Colonial Marines


Deus Ex: Human Revolution przeczy temu co napisałeś :)
Inna sprawa, że to są twórcy pierwszego DX a nowej części.

Co do samego filmiku, jednak DX jest ponadczasowy. Ok, graficznie gra się zestarzała, ale sama historia i rozgrywka mają nadal niesamowitą siłę. Aż zachciało mi się ponownie przejść pierwszego Duesa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 08:04, Mackopff napisał:

Jeśli deweloper nowej części, wraca wspomnieniami do pierwszych
odsłon i zaczyna się u niego sentymentalna gatka to jest to po prostu atak marketingowy
i mydlenie oczu.

Dlaczego? Twórca nie może sobie powspominać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 10:00, Phobos_s napisał:

Co do samego filmiku, jednak DX jest ponadczasowy. Ok, graficznie gra się zestarzała,
ale sama historia i rozgrywka mają nadal niesamowitą siłę. Aż zachciało mi się ponownie
przejść pierwszego Duesa :)


Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że gra była przestarzała graficznie już w momencie rynkowego debiutu. Zaryzykowałbym wręcz stwierdzenie, że pod tym względem Deus Ex znacząco wręcz odstawał od konkurencji - popularność zdobył więc przede wszystkim dlatego, że był TAK dobrze przemyślany. Cóż, czego spodziewać się po ekipie, której wielu członków tworzyło swego czasu perełki pod szyldem Looking Glass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować