Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Zaproponuj swoją własna broń w Toxikk i wygraj!

7 postów w tym temacie

Jeszcze tak dla przypomnienia - podawajcie swoje nicki w mailach zgłoszeniowych. Pomoże nam to o tyle, że w momencie ogłoszenia wyników o wiele łatwiej będzie Was znaleźć, a przy okazji przy ogłaszaniu listy zwycięzców będziemy mogli przedstawić Was innym użytkownikom! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy może nagrody z poprzedniego konkursu ("Wygraj unikatową maskę i kopię PayDay 2: Crimewave Edition!‏") zostały już wysłane do zwycięzców (jeśli tak to ile dni temu)? Bo na razie ni widu, ni słychu i nie wiem czy ewentualnie wysyłać email z adresem raz jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 15:42, Alcatraz1024 napisał:

A czy może nagrody z poprzedniego konkursu ("Wygraj unikatową maskę i kopię PayDay 2:
Crimewave Edition!?") zostały już wysłane do zwycięzców (jeśli tak to ile dni temu)?
Bo na razie ni widu, ni słychu i nie wiem czy ewentualnie wysyłać email z adresem raz
jeszcze? :)


Nadal czekam na potwierdzenie wysyłki nagród, ale wszystkie dane zostały przekazane wczoraj (czwartek) i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Trochę to trwało, ponieważ jeden z użytkowników, który został przez nas wyróżniony nie odpowiedział na maila informującego o wygranej i daliśmy jeszcze trochę czasu na ewentualną odpowiedź. Wczoraj jednak wszystkie nadesłane przez Was dane (łącznie z Twoimi) zostały przekazane do wysyłki, a tym jednym przypadkiem zajmiemy się już osobno.

Myślę, że w następnym tygodniu powinniście spodziewać się paczki u siebie. Ale jeśli jeszcze otrzymam potwierdzenie wysyłki to od razu Was o tym poinformuję mailowo na adresy, na które wysyłałem informację o wygranej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas rozwiązać nasz konkurs!

Jak zwykle stanęliście na wysokości zadania i przyszło do nas wiele ciekawych prac. Tym razem nagrody otrzymują:


- The_matrix
- Dalhar
- serus_89


Zwycięzcom gratulujemy i jeszcze dziś powinniście otrzymać maile potwierdzające wygraną, w której poproszę o dane kontaktowe. Natomiast wszystkich uczestników naszej zabawy zachęcam do udziału w naszych następnych konkursach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować