Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Arena - betatest

11 postów w tym temacie

Ja z czasem wróciłem do grania w Medieval II. Dlaczego? Nawet z dyskiem SSD bitwy w nowych grach z tej serii ładują się nieznośnie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze olewam bety, bo za dużo jest gier na rynku w złocie, by jeszcze testować niedokończone gry. Jak tylko wypuszczą pełna to spróbuję. (ale i tak 20x bardziej jaram się tw: warhammer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko graj ze znajomymi, ale bo ryzykuj, że trafisz na pajaców, którzy zepsują ci cały mecz. Ot urok gier MOBO-podobnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja z czasem wróciłem do grania w Medieval II. Dlaczego? Nawet z dyskiem SSD bitwy w nowych
> grach z tej serii ładują się nieznośnie długo.
Mi tam się dość szybko ładują, może masz problem z innym podzespołem w komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem sobie 2 godz w Arene i z miejsca grę pokochałem. To jest to! O ile w każdym total war multiplayer umierał prędzej czy później tak tu nic takiego nie nastąpi, bo... jest tylko multi. Największy plus gry to zdecydowanie płynność pomimo dużej liczby jednostek. Wprawdzie została uzyskana poprzez znaczne pogorszenie grafiki i skrajne uproszczenie efektów graficznych ale w strategiach grafika nigdy nie była dla mnie ważna więc mi to nie przeszkadza. Gra się bardzo przyjemnie i polecam każdemu fanowi serii oraz fanom WOTa, którzy mieli by ochotę zamienić czołg na armię. No stronie głównej gry dają za darmo klucze więc warto wchodzić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W każdej grze Total Warr tak właśnie było, następowała degradacja przyjemności płynącej z rozgrywania bitew aż do punktu, w którym ma się ich dość i pozwala się wszystkie rozgrywać automatowi... co odbiera każdej grze Total War jej najważniejszy, najlepszy element."

Bardzo przepraszam ale jak grając cesarstwem zachodnim w dodatku Barbarian Invasion do pierwszego Rome''a, można było jakąkolwiek bitwę oddać komputerowi (może pierwsze 3), ale jak już przychodzili hunowie i inne barbarzyńskie plemiona w swoich hordach to komputer wszystko przegrywał nieważne z jaką armią... (chyba że grało się poniżej średniego stopnia trudności, ale co to za rozrywka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "W każdej grze Total Warr tak właśnie było, następowała degradacja przyjemności płynącej
> z rozgrywania bitew aż do punktu, w którym ma się ich dość i pozwala się wszystkie rozgrywać
> automatowi... co odbiera każdej grze Total War jej najważniejszy, najlepszy element."
>
> Bardzo przepraszam ale jak grając cesarstwem zachodnim w dodatku Barbarian Invasion do
> pierwszego Rome''a, można było jakąkolwiek bitwę oddać komputerowi (może pierwsze 3),
> ale jak już przychodzili hunowie i inne barbarzyńskie plemiona w swoich hordach to komputer
> wszystko przegrywał nieważne z jaką armią... (chyba że grało się poniżej średniego stopnia
> trudności, ale co to za rozrywka)

Yup, tak samo jest w Attyli kiedy grasz Wschodem. Powodzenia z autobitwami. No, chyba że gra się na Easy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja z czasem wróciłem do grania w Medieval II. Dlaczego? Nawet z dyskiem SSD bitwy w nowych
> grach z tej serii ładują się nieznośnie długo.

Nie ma to jak nieśmiertelny Medieval II. Też pogrywam w to od czasu do czasu. Aaaa, i mam kolekcjonerkę owiniętą w prawdziwą skórę. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować