Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ArenaNet prezentuje nowego revenanta w Guild Wars 2: Heart of Thorns

8 postów w tym temacie

Tytuł newsa niby ma sens, ale...

Revenant to nowa klasa, która pojawi się w dodatku. Shiro w tym przypadku ma być LEGENDĄ Revenanta. To trochę zmienia postać rzeczy.

Pani Małgorzato, czytając newsa zastanawiałem się, jakie pojęcie ma Pani na temat GW 2.

"ArenaNet w minionych tygodniach udostępniała informacje o revenantach i zestawach broni, jakimi się posługują, zostawiając na koniec najbardziej interesujący - skupiający się na ofensywie."

Początek zdania, może być, ma sens, ale dalsza część po "zostawiając..." już nie ma najmniejszego.

"... skupiający się na ofensywie" - Co skupiający się na ofensywie? Kto? Jasne, można się domyślić, ale coś tu jednak nie gra.

Nawet w cytowanym fragmencie jest użyte słowo "legenda", więc dlaczego Shiro mianuje Pani revenantem? Pewnie, Legendy można uznać za pewną formę upiorów, duchów, ale przypominam, są to Legendy używane przez Revenanta.

Revenant używający Revenantów?

Upiór używający Upiorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 lata po premierze wydają dodatek, w którym WRESZCIE będą Guild Halle - żeby było "śmieszniej" nie można kupić samego dodatku tylko TRZEBA zakupić go razem z podstawką co jednoznacznie mówi "Gówno nas interesuje, że kupiliście wcześniej podstawkę - teraz wiemy, że chcecie mieć jeszcze jedną podstawkę i dodatek, bo przecież za sam dodatek dostalibyśmy za mało kasy...": żałosne zagranie AN, które tym razem nie zobaczy nawet złotówki ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz sam dodatek, nowi gracze dostaja podstawkę za darmo, a veterani dodatkowego slota. Tutaj więcej info: https://www.guildwars2.com/en/news/pre-purchase-community-address/

Jak na grę B2P to cena jest dobra, nie płacz już, zawsze możesz płacić abonamentw wowie.

Revenanta cały czas robią, shiro wygląda super, dodali weapon swap, tutaj więcej info co do zmian w najbliższym beta weekendzie. https://forum-en.guildwars2.com/forum/professions/revenant/Revenant-Changes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2015 o 14:47, Kazurs napisał:

/ciach/

WOW - naprawdę świetna oferta - biorę dwie... RLY? Dostanę SLOT na postać za to, że podstawkę nabyłem przedpremierowo - a i to tylko wtedy gdy dodatek (razem z podstawkę: NIE DA SIĘ kupić samego dodatku!!) kupię również w preorderze? Oferta życia - tyle tylko, że slot na postać to koszt 800 gemów (czyli jakieś 30-40 zeta) - tutaj mam go za bagatelka 100 (średnia cena podstawki - niecałe 90 jeśli spojrzymy na klucz z np. Gamecodes) - AN nie dla idotów? :) Thx but no thx - jako klient chciałbym nabyć SAM dodatek, bo ewentualnie tylko to by mnie interesowało. Płacić 2x za to samo to po prostu debilizm - ale co kto lubi: ja nie lubię być (tutaj powinno być słowo określające niezbyt ładnie pewną czynność prokreacyjną) bez mydła, więc mówię pass. Jeśli kiedykolwiek pojawi się czysty dodatek to się zastanowię - ale po tym jak bardzo GW2 mnie rozczarowało najpierw poczekam na sporą ilość recenzji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 11:02, Pajonk78 napisał:

RLY? Dostanę SLOT na postać za to, że podstawkę nabyłem przedpremierowo

Mogliby nie dać nic, co prawda uważam, że to nie byłoby fair (bo nowi gracze dostają bonus, o czym niżej), ale łaski robić nie muszą nikomu.

Dnia 19.07.2015 o 11:02, Pajonk78 napisał:

jako klient chciałbym nabyć SAM dodatek

No dobra, to nazwijmy to inaczej: kupujesz SAM dodatek. Jesteś nowym graczem - gratis masz podstawkę, posiadasz ją - dostajesz slota.
Nie płacisz za to, kupujesz tylko HoTa. Pasuje?
Bądźmy szczerzy, gdyby to był sam dodatek, bez żadnych bajerów dla kogokolwiek... To kosztowałby tyle samo.

Dnia 19.07.2015 o 11:02, Pajonk78 napisał:

Płacić 2x za to samo to po prostu debilizm - ale co kto lubi

Hm, nie sądziłem że masz już dodatek ;)
No ale spoko - możesz poczekać na kolejny, dostaniesz wtedy też HoTa gratis, bo to już zapowiedzieli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować