Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Warhammer na pierwszym zwiastunie opartym na silniku gry

20 postów w tym temacie

Jakie to będzie miało wymagania!? Ale na razie wygląda niesamowicie, ale pełny obraz sytuacji będzie 30 lipca kiedy opublikują całą bitwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh.... jak słodko. Nie mogę się doczekać, aż w imieniu Gorka i Morka zmiotę to śmieszne imperium i ich błyszczących rycerzyków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście krwi brak. Ale nie ma się co martwić, tydzień po premierzy gry wyjdzie dlc "Blood & Gore" za jedyne 5$ i wszyscy będą szczęśliwi... Miałem cichą nadzieję, że w takim brutalnym uniwersum jak Warhammer darują sobie tą pazerność, ale SEGA to SEGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda świetnie i na pewno ją kupię. Mam tylko nadzieję, że w którymś momencie będzie można pograć Skavenami, jak dla mnie najlepszą rasą w uniwersum. Dodatkowo jak się gra klanem Skryre to najbardziej widowiskową podczas porażek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykują tego Total Wara na trylogię. Na pewno jeden będzie poświęcony elfom a drugi pewnie chaosowi i skavenom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh Warhammer! Brakuje tylko jednego, krwi i flaków! Szlag mnie trafia na myśl że znowu będzie trzeba czekać miesiące na blood&gore tak jak było w przypadku Rome 2 i dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 19:41, drstrach napisał:

Zastanawia mnie jak rozwiążą animosity u orków i goblinów?


Mają zaczynać walczyć między sobą jeżeli zbyt długo nie rozegra się żadnej bitwy. O tej armii na razie wiadomo tyle, że mechaniką będzie zbliżona do hordy z Attyli, z Waaagh jako unikalny "surowiec". Im wiecej bitew toczą i wygrywaja tym więcej oddziałów ma dołączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2015 o 07:26, ajachyra napisał:

Gra wygląda świetnie i na pewno ją kupię. Mam tylko nadzieję, że w którymś momencie będzie
można pograć Skavenami, jak dla mnie najlepszą rasą w uniwersum. Dodatkowo jak się gra
klanem Skryre to najbardziej widowiskową podczas porażek:)


Skaveni maja być w jednym z dwóch dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2015 o 10:58, Dalvert napisał:

A chaosowe chłopaki będą at hoc czy w jednym z licznych "dodatków"?


Obecnie wiadomo tyle, że w grze będą od początku, ale grać się nimi nie da. Oficjalnie, czy mody czegoś z tym nie zrobią to nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epickością przypomina mi starcia z Władcy pierścieni :)
Jedynie o co się modlę to sztuczna inteligencja i niech się na niej skupią tak żeby była wymagająca i nie popełniała głupich błędów bo to przecież jeden z głównych czynników który zachęca do grania.
P.S Wolę nie wspominać o Rome 2 bo aż mnie wstrząsa gdy przypomnę sobie co tam się działo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować