Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Godzinna wycieczka po XIX-wiecznym Londynie w Assassin`s Creed: Syndicate

15 postów w tym temacie

Jakie dno niech lepiej to przełożą na 2016 znów kto kupi będzie beta testerem
Graficznie słabsze od Unity,animacje dno,zero AA, chodzi to kulawo....
Czego spodziewać od Ubisoftu? Szrotu i tyle, ale widzę fanboję i ciemna masa bronią tą grę i kupią każdą część i tak właśnie ta branża upada...powstają crapy i remastery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakie dno niech lepiej to przełożą na 2016 znów kto kupi będzie beta testerem
> Graficznie słabsze od Unity,animacje dno,zero AA, chodzi to kulawo....
> Czego spodziewać od Ubisoftu? Szrotu i tyle, ale widzę fanboję i ciemna masa bronią tą
> grę i kupią każdą część i tak właśnie ta branża upada...powstają crapy i remastery ;)

1. Graficznie = Unity, ale nawet byłoby lepiej gdyby nastąpił downgrade, bo przynajmniej rozszerzyliby sobie grono odbiorców na PC, a tak to znowu tylko posiadacze high-endowych kart (czyt. GTX 970 i wyżej) będą mogli w to normalnie zagrać.

2. Ubisoft nie może wydać kolejnego, niezoptymalizowanego crapa, bo to już by było poczwórne combo (wliczając Watch_Dogs, AC: Unity, Far Cry 4). Jak Syndicate nie będzie śmigać przynajmniej poprawnie na kompach high/mid-endowych (oczywiście mid-end = ustawienia powiedzmy średnio-niskie) to mogą równie dobrze w ogóle nie wydawać tego na PC, bo koszta produkcji grubo przewyższą uzyskane z tego zyski.

W związku z powyższym liczę, że jednak dostali kopa w pupki i wyciągnęli należyte wnioski z popełnionych błędów. Plus im się należy chociaż za to, że przestali pokazywać gry z nieistniejącą oprawą graficzną.

3. Nie napotkałem nikogo, kto by bronił produkcji Ubisoftu po koszmarnym starcie Unity. Ale mimo wszystko fani nowego AC zakupią (w tym i ja), bo ileż można powtarzać poprzednie części? Raz? No, góra dwa.
Schemat oklepany do bólu, bo cała gra polega na "idź zabij cel X, a potem cel Y, itd."., więc niby powinno być to już nudne, a jednak nie nudzi, bo w każdej części masz nową fabułę na świeżym tle historycznym, nowe cele i nową lokację do zwiedzania i uprawiania parkouru. A to w zupełności wystarczający powód, by gry z tej serii kupować i dobrze się bawić. Już lepszy ten tasiemiec niż denne fabułki Call of Duty, które serwuje nam Activision od czasu zakończenia (albo wysłania na krótki urlop, bo kto ich tam wie) serii Modern Warfare i całkowitego zniszczenia świetnej fabuły zapoczątkowanej w Black Ops 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie to że w dalszym ciągu nie mogę pograć w Unity, chce dla tej gry kupić PS4, oraz dla innych. Mój poziom irytacji dawno nie był tak wysoki przy odpalaniu jakiejś gry. Wszystko mogę grać ale nie Unity i mógłbym odpuścić gdyby nie to ze uwielbiam serię AC pomimo wielu wad i ckliwych cliche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy mówicie "odgrzewany kolet".
Ja mówię "jeszcze więcej tego samego".
I to mi w żadnym wypadku nie przeszkadza. Ja nie potrzebuję w AC rewolucji. Mnie wystarczy, że co roku poskaczę sobie tak samo, ale po innych dachach. Całą serię AC powinno się traktować jako jedną gigagrę, która rok w rok jest rozszerzana o kolejne lokacje, ficzery i bohaterów. Takie podejście jest najzdrowsze, uwierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak Unity, ale to dobrze, bo Unity wygląda b. dobrze, a tu będzie jeszcze cykl dobowy, którego tam nie było, no i te kałuże jak dla mnie wyglądają fajnie.
Poza tym, niektórzy ciągle narzekają na brak mroku, a przecież na razie pokazują nam tylko dzielnicę City, gdzie nie ma przemysłowej infrastruktury, ale gdy grający wszedł na punkt obserwacyjny to było widać ciemne chmury na horyzoncie, więc i takie lokacje będą w grze.
Linka a la Batman. Cóż, nikt nas nie zmusza do jej używania, ja na budynki będę się wspinał w standardowy dla serii sposób a linki będę używał tylko do przemieszczania się na drugą stronę szerokich ulic.
Wadą może być tylko mała ilość Assasyna w Assasynie, ale tak już było, min. w Black Flag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle czekam z wypiekami na twarzy. AC jest chyba jedyną serią którą się długo nie znudze, wystarczy że zmienią okres historyczny i już chce gierkę mieć u siebie na półce. Co nie zmienia faktu, że niektóre części mi się podobają bardziej lub mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie wypada to w moich oczach dobrze. Grafika w Unity była lepsza, nie mówiąc już o tym, że Syndicate jak na razie nie pokazał nam nic nowego poza linką z hakiem, która jest tak naprawdę bajerem i powozami katapultującymi w kosmos latarnie. Najbardziej boli mnie jednak ten downgrade graficzny, bo AC mimo swoich wad miał przynajmniej zawsze ładną grafikę. A tutaj co? W Unity, jak beznadziejnie zoptymalizowane by nie było, po naszych ciosach przeciwnicy mieli na sobie ślady, że faktycznie dostali. My też biegaliśmy cali zakrwawieni i przynajmniej wyglądało to w miarę realistycznie. Mam nadzieję, że to tylko wersja alpha, bo jeśli Syndicate powróci do starego tryskania krwi z bliżej nieokreślonego otworu ciała przeciwników, to zaliczy u mnie solidnego minusa. Może parę lat temu, jak wychodził Black Flag (imo bardzo udany) to dało się przeżyć, ale teraz? Coś tutaj jest nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 15:39, Ray_123 napisał:

W Unity, jak beznadziejnie zoptymalizowane by nie było, po naszych ciosach przeciwnicy mieli na sobie ślady,
że faktycznie dostali. My też biegaliśmy cali zakrwawieni i przynajmniej wyglądało to w miarę realistycznie.

I mam rozumieć, że to Unity tak źle chodziło przez to? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 15:39, Ray_123 napisał:

Grafika w Unity była lepsza...Najbardziej
boli mnie jednak ten downgrade graficzny, bo AC mimo swoich wad miał przynajmniej zawsze
ładną grafikę. A tutaj co?


Sorry, ale chyba co innego widzieliśmy.
Moim zdaniem, Syndicate ma taką samą oprawę graficzną, jak Unity + kałuże + cykl dobowy, którego nie było w Unity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to dziwnie mi się patrzy na gościa uprawiającego parkour w cylindrze. Mam nadzieję że będzie opcja zmiany wyglądu na bardziej "assassyński" z klasycznym kapturem z dzióbkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować