Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do komputerowej wersji Batman: Arkham Knight jeszcze w przyszłym miesiącu

11 postów w tym temacie

Dopiero co dwa dni temu informowaliśmy o tym, że pecetowa wersja gry nie zostanie naprawiona aż do końca lata, ale pojawiło się światełko w tunelu.
Oczywiście nie ma gwarancji, że po tym jednym patchu gra będzie już na maxa połatana i będzie na równi z wersją Ps4. Po co więc pisać o naprawieniu?

Chcielibyśmy podziękować graczom za ciągłą cierpliwość, a także indywidualne wsparcie.
Jakby ci gracze mieli jakieś inne wyjście... Nawet jak hejtowali na forach, to wydawca i tak cichutko siedział i udawał że nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy ze na XO tez śmiga jak należy. Zreszta mam wersje pc i odpalam w 2k i wygląda ładnie i chodzi w 30fpsach bez większych spadków w sumie żadnych. Ale i tak odpuscilem granie jak ma być ladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma być ładniej, a raczej stabilniej.Jeżeli u ciebie gra działa normalnie (co w sumie jest nowością), to nic nie powinno cię powstrzymywać przed graniem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma być ładniej, a raczej stabilniej.Jeżeli u ciebie gra działa normalnie (co w sumie
> jest nowością), to nic nie powinno cię powstrzymywać przed graniem :D.
>

Nope, tekstury się nie doładowywują, animacje pierdzielą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wczoraj ukończyłem ze stanem 93% na pececie :) Tylko cholera gra mocno zachęca gracza do ukończenia w 100% po ukończeniu fabuły ale nie będę spojlować. U mnie śmiga, gtx 960, core i5 4460 i 8GB ramu, tekstury ustawione w panelu nvidia na "wydajność" i minimum 40 klatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jak miło. Gra będzie (być może) w miarę grywalna tylko dwa miesiące po premierze!

Pieniądze za grę na szczęście już wróciły na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to w sumie bez znaczenia. Udało mi się znaleźć wśród szczęśliwców których wersja PC-towa nie kopie jakoś po tyłku - jedyne co musiałem zrobić (bo bez tego gra schodziła do 2-5 FPS podczas jazdy batmobilem i lagowała się co chwile w innych miejsach), to zmieszać ze sobą rady ludzi z internetu dotyczące zmian w plikach .ini gry i wyłączyć Gameworksowe efekty od Nvidii. Po tej swoistej "kuracji", podczas wszystkich godzin spędzonych (a mam już 90%, zamierzam dobrnąć do 100% i korzyści z tym związanych :D) w Gotham nie doświadczyłem żadnego laga, crasha, freeze''a czy też buga, a gra działa w granicach 40-60+ FPS. Jeśli są jakieś błędy związane ze sterowaniem KB+M - nie mam na ten temat pojęcia, gram na setupie pad od X360 + TV. Sprzęt to GTX 770, i5-4690 i 8 GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na setupie R9 390, i5 4670k 8gb ram dysk ssd tv 42cale. Ale nic nie grzebalem w plikach systemowych gry dlatego 30 fps wszystko na maxa a z nvidii tylko deszcz i jakies smugi czy cos. Ale mam dopiero 14% gry 4h przegrane poczekam na patcha nie śmieszy mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować