Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.07 do Wiedźmina 3 już dostępny

54 postów w tym temacie

> A co zrobili z setami wiedźmińskimi, gdzie jest info o tym?
>
> Mi buguje się

Spoiler

wilkołak

w Najgroźniejszym potworze na Skellige,
Spoiler

kuca, wyje kiedy
> ma 0 hp, nie umiera

i tak w kółko
Za szybko go zabijasz, miałem to samo:) Daj mu odetchnąć jak będzie miał 1/2 HP. Powinien tym rykiem Cię oślepić (u mnie chyba za drugim czy trzecim razem mu się udało) i uciec do leża a Ty będziesz mógł kontynuować questa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC na dzien dobry przywitał mnie crash do pulpitu bez żadnego ostrzeżenia ani okienka, że W3 przestał działać, więc czekam na patch, który poprawi stabilność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dzisiaj aktualizacja została udostępniona w Europie. Mogą ją już pobierać użytkownicy PC oraz Xboksów One, a także PlayStation 4).Ja sie pytam gdzie ją już mogą pobierać uzytkownicy Playstation 4?Co?Sprawdzał to ktoś z redaktorów czy chlapnął newsa dla sztuki?hm...szkoda gadać...na PS4 łatki nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę pograłem, musiałem ponownie szukać niektórych elementów wiedźmińskiego rynsztunku szkoły wilka, który mi znikł z ekwipunku ;)

- Gra nie uruchamia się już w oknie, ale za to zaraz po odpaleniu minimalizuje się do paska i dopiero stamtąd jest ok.
- Optymalizacja jest chyba ciut gorsza, gra na max ustawieniach wydaje się być mniej płynna.
- Nadal postacie materializują się tuż przede mną ( w AC Unity tego nie doświadczyłem ): strażnicy, zwykli mieszkańcy, itp.
- Walka jest jakby bardziej chaotyczna, trudniej trafić w przeciwnika, nawet na padzie.

Na plus, porządek w ekwipunku i skrzynia na graty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 10:13, Henrar napisał:

Na PC na dzien dobry przywitał mnie crash do pulpitu bez żadnego ostrzeżenia ani okienka,
że W3 przestał działać, więc czekam na patch, który poprawi stabilność gry.

Ja ściągnąłem żadnych błędów gra działa normalnie choć oprócz lepszego ekwipunku i ulepszonego poruszania geralta i płotki żadnej poprawy optymalizacji czy innych zmian nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ha dobrze że nie kupiłem PS4 bo widać same kłopoty z tą konsolom za to idealnie mi wszystko
> chodzi na PC :D
Hmmm czytanie ze zrozumieniem się kłania. Problemy mają ludzie grający na PC. Na PS4 jeszcze tej łatki nawet nie ma i szybko nie będzie skoro ta nowa łatka powoduje jakieś problemy z zadaniami.
Tak samo było z tą łatką która coś tam w alchemii psuła, na ps4 ukazała się dopiero jak REDzi naprawili to co sami zepsuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropos rzetelnego dziennikarstwa:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-should-you-install-the-witcher-3-patch-107

Podsumowując: Pan Momot na tweeterze zapytany czy patch poprawi framerate na PS4 odpowiedział ze tak. Jak jest w rzeczywistości wyjaśnia artykuł eurogamera. Na naszych rodzimych portalach nawet słowem sie o problemie niezająknięto. To pokazuje czemu rynek gier wyglada jak wyglada, i to nie tylko na konsolach (Batman).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety patch trochę pogarsza działonie gry przynajmniej u mnie ale grać się da. Najbardziej mnie zdenerwował reset ustawień bo wszystko musiałem od początku ustawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 13:54, Dandzialf napisał:

Widzę, że lepiej poczekać na edycję rozszerzoną :D


Pytanie co to tak naprawdę Ci da oprócz ewentualnych późniejszych dwóch dodatków - nic poza tym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 14:00, Muradin_07 napisał:

> Widzę, że lepiej poczekać na edycję rozszerzoną :D

Pytanie co to tak naprawdę Ci da oprócz ewentualnych późniejszych dwóch dodatków - nic
poza tym ;]


W sumie racja, bugi zostaną. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo co gorsza - będzie ich więcej :D

Ale na serio to ja Wiedźmina przeszedłem miesiąc temu i raczej dopóki nie pojawi się w grze tryb New Game + lub też wejdą na rynek te "wielkie dodatki, co są wielkości Wiedźmina 2" to nie wiem czy do niego wrócę. Nie chce mi się wszystkiego obijać jeszcze raz na wyższym poziomie trudności, mimo że strasznie mnie trzeci Wiesiek wciągnął i grałem w niego praktycznie codziennie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 14:04, Muradin_07 napisał:

Ale na serio to ja Wiedźmina przeszedłem miesiąc temu i raczej dopóki nie pojawi się
w grze tryb New Game + lub też wejdą na rynek te "wielkie dodatki, co są wielkości Wiedźmina
2" to nie wiem czy do niego wrócę.
Nie chce mi się wszystkiego obijać jeszcze raz na
wyższym poziomie trudności, mimo że strasznie mnie trzeci Wiesiek wciągnął i grałem w
niego praktycznie codziennie ;>


Grę przeszedłem, zacząłem drugie podejście, ale chciałem poczekać na nowe dlc i patcha 1.07, dziś wróciłem do gry po 21 dniach (tyle "czekałem" :P).

Jeśli dodatki nie zaliczą obsuwy, to z nimi zrobię trzecie podejście, choć niczego nie można być pewnym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na Pc pobralo odpalilem działa z ustawieniami nie mialem problemu bo wszystko na Maksa ale z 30 fps bo się mniej grzeje (zabawne w 60fps na karcie kreci do 82stopni na 30klatlach 71) na plus ustawienia włosów fajniej wygląda n vidia hairworks na niskich bo włosy są grubsze i sprawiają wrażenie mniej ulizanych. Pogralem 30 min bez przyciec w miescie ale to moc sprzętu. Pogram pewnie jak będzie ng plus lub dodatek bo juz raz grę przeszedłem na najtrudniejszy ze skromnym 34 poziomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Apropos rzetelnego dziennikarstwa:

Dnia 20.07.2015 o 12:55, DonOskar napisał:


http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-should-you-install-the-witcher-3-patch-107

Podsumowując: Pan Momot na tweeterze zapytany czy patch poprawi framerate na PS4 odpowiedział
ze tak. Jak jest w rzeczywistości wyjaśnia artykuł eurogamera. Na naszych rodzimych portalach
nawet słowem sie o problemie niezająknięto. To pokazuje czemu rynek gier wyglada jak
wyglada, i to nie tylko na konsolach (Batman).



^^ Lock na 20 fps. na bagnach to jest jakiś skandal, za który powinny polecieć głowy ! Z drugiej strony PODOBNO (nie mam wersji konsolowej, nie sprawdzę*) można wyłączyć (po tym patchu) w opcjach "motion blura", co faktycznie poprawia framerate (z tego co piszą userzy gry w wersji PS4 gra trzyma wówczas te 30 klatek), o czym na Eurogamerze się nawet nie zająknięto - także z tym ich rzetelnym dziennikarstwem to bym nie przesadzał ;-) Tym bardziej, że o pewnych problemach piszą dość wybiórczo - przy GTA V na PS4/Xone i "failu" patcha 1.08 (problemy naprawiono w 1.09 i 1.10) walnęli cały artykuł, natomiast o tym jak R* ostatnim patchem zarżnął optymalizację w wersji PC (gra potrafi dosłownie "stanąć" na sekundę czy dwie) nie ma ani słowa. Patch do patcha w drodze (na szczęście), ale powinno się o tym trąbić, a tu cisza jak makiem zasiał ;-)

*Co do wersji PC - grałem od 1.02, skończyłem na 1.06 - okrągłe ZERO problemów z fps. IMO najlepiej zooptymalizowany Wiedźmin na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ha dobrze że nie kupiłem PS4 bo widać same kłopoty z tą konsolom za to idealnie mi wszystko
> chodzi na PC :D
Lol.

Ja tam czekam aż kon będzie skakać xd nic w tym patchu mnie nie zainteresowało. Może jeszcze te drzewko umiejętności by zmienili, bo strasznie denny system dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lordpilot--> No niezłego zdziwienia dostałem ostatnio jak chciałem skończyć GTA V i oczom ukazały się sparki klatek do 15 niezależnie od ostawień graficznych, na szczęście na wersji bez stem można cofnąć aktualizacje bez ingerencji w zapisane stany rozgrywki, dziki temu dało mi się skończyć owa wydmuszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować