Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.07 do Wiedźmina 3 już dostępny

54 postów w tym temacie

(Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dzisiaj aktualizacja została udostępniona w Europie. Mogą ją już pobierać użytkownicy PC oraz Xboksów One, a także PlayStation 4).
Na innym portalu growym (nazwę zostawię dla siebie,choć powinienem ją tu podać..) nie chlapią newsa dla sztuki i nie zależy im też na byciu pierwszym,chcą być jak widać rzetelni w tym co robią, tak więc troszkę konkretów...ponoć patch ten(1,7) strasznie kaszani Wieśka,mało tego część posiadaczy PS4 w ogóle nie może patcha pobrać lub zainstalować.Najlepsze jest jeszcze to że CD PROJECT RED skontaktował się w tej sprawie z Sony i są w trakcie wyjaśniania tematu...szkoda gadać...ŻENADA...!!! A łatki (PS4)jak nie ma tak nie ma...Nie polecam aktualnie zakupu Wiedzmina 3,lepiej poczekać na skończony produkt.Rzekłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zgodnie z Państwa informacja, patch 1.07 jest obecnie dostepny dla wszystkich:
Mogą ją już pobierać użytkownicy PC oraz Xboksów One, a także PlayStation 4.

Jednakze pomimo sprawdzenia aktualizacji, na mojej konsoli jest jedynie informacja, ze posiadam aktualna wersje i zaden patch nie zostaje pobrany.

Bardzo prosze o informacje dlaczego nie jestem w stanie pobrac aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc zacznijmy od początku:

1. Nie jestem osobą redagująca tego newsa, więc nie mnie powinieneś się o to pytać, a raczej autora tekstu ;)

2. Nie oznacza to, że nie mogę powiedzieć czegoś od siebie. Z tego co się orientuję niektórzy użytkownicy dostali możliwość aktualizowania gry, innym się nawet nie wyświetliła. Od czego to zależy? Nie wiem, bo sam także nie mogłem gry zaktualizować i jedyne co widzę, to informacja o tym, iż moja gra jest zaktualizowana z wersją 1.06. Być może w momencie, gdy zaczęły się pojawiać informacje odnośnie problemów z patchem został on wycofany z dystrybucji, ale są to tylko i wyłącznie moje domniemania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update: ale z tego co widziałem już go mogę pobrać właśnie, więc być może problemy związane z dystrybucją zostały zażegnane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatka faktycznie powinna być dostępna według wcześniejszych zapowiedzi również na PlayStation 4. Nie wszystkim się jednak wyświetla. CD Projekt RED już wyjaśnia sprawę z Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lordpilot--> No niezłego zdziwienia dostałem ostatnio jak chciałem skończyć GTA V

Dnia 20.07.2015 o 16:55, Sebo1020 napisał:

i oczom ukazały się sparki klatek do 15 niezależnie od ostawień graficznych, na szczęście
na wersji bez stem można cofnąć aktualizacje bez ingerencji w zapisane stany rozgrywki,
dziki temu dało mi się skończyć owa wydmuszkę



Jest już patch do patcha ;-)

http://pclab.pl/news64902.html

Wstyd, że w PL napisał o tym jedynie PC lab (o problemach też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 10:09, Muradin_07 napisał:

1. Nie jestem osobą redagująca tego newsa, więc nie mnie powinieneś się o to pytać, a
raczej autora tekstu ;)

Ale to zawsze ''zielony'' to masz wieksza moc sprawcza ode mnie ;)

Dnia 21.07.2015 o 10:09, Muradin_07 napisał:

2.

Trzymam za slowo, sprawdze jak wroce na chate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem jeszcze o aktualizację newsa, mam nadzieję że pojawi się ona niebawem. Ale z tego co rozmawiałem ze znajomymi posiadającymi wersję PS4, że już mogą go ściągać, więc także inni mieć go powinni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech wyjaśnią dlaczego nowa łatka uczyni grę na nowych konsolach jeszcze mniej komfortową, bo strasznie jestem ciekaw jakie wielkie filozofie za tym stoją.

Albo naprawią Wiedźmina do końca wakacji, albo była to ostatnia gra od CDP, którą zainstalowałem na ps4;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest za ciekawie, Digital Foundry:

"With the new patch installed, the PS4 version doesn''t get off lightly either. A route through the bog shows frame-rates lower than our original 1.05 test, where its lock at 20fps holds more consistently as we pass through the boggy thicket. On top of that, even traveling through simple countryside roads (or Novigrad''s central city) continues to produce single-frame stutters every few seconds - a rough point we had hoped would be ironed out by now. Overall, little has improved in PS4''s bid for a smooth 30fps reading here, and in fact, the tail-end of our Novigrad test shows dips to 25fps as we hit the marketplace - something not seen on the last patch."

Jednym słowem ten patch psuje to, co naprawiły poprzednie. I to nawet w miejscach, w których gra śmigała od nowości. 7.5GB czystej programistycznej magii, nice ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem i już zdażyłem wyrzuć, że w Novigradzie dziwnie mniej płynnie się zrobiło. Strach pomyśleć, bo byłoby na bagnach. Chyba poczekam z graniem do następnego patcha :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować