Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Póki co technologia HoloLens nie celuje w gry

9 postów w tym temacie

> Nic dziwnego, przecież to sie nadaje jedynie do Minecrafta...
Inne zdanie mają ludzie, którzy widzieli Halo z Hololens,wiele osób się przekonało do AR (Augmented reality) bardziej niż do VR (Virtual reality).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to przyszłość gier. Wszystko w rękach producentów gier i konsumentów czy będziemy cieszyć się tą technologią już teraz czy za 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście cieszę sie z tego ze chca to wykorzystać szerzej a jeszcze bardziej cieszę sie ze nie spiesza sie z grami na to. Bo osobiście nie jestem przekonany do grania z użyciem wirtualnych rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Osobiście cieszę sie z tego ze chca to wykorzystać szerzej a jeszcze bardziej cieszę
> sie ze nie spiesza sie z grami na to. Bo osobiście nie jestem przekonany do grania z
> użyciem wirtualnych rzeczywistosci
To nie jest wirtualna rzeczywistość tylko hmm ulepszana rzeczywistość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> To nie jest wirtualna rzeczywistość tylko hmm ulepszana rzeczywistość ;)

Rozszerzona jest tutaj chyba lepszym wyrażeniem, ale też uważam, że póki co bardziej się to nadaje do jakichś interaktywnych prezentacji na spotkaniach biznesowych czy targach. Jeśli chodzi o gry najbardziej pasują mi do tej technologii tabletopy, p''n''p czy bitewniaki chociaż w tym ostatnim połowa radości przychodzi właśnie z malowania figurek. Ale jakby pomyśleć to np. jakies rozszerzenie rzeczywistości w bitwach na air soft guny czy paintball dałoby pewnie fajne efekty. Oczywiście jakbyśmy już zdołali zabezpieczyć swoje gogle przed uszkodzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować