Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F1 2015 - recenzja

10 postów w tym temacie

No i tak jak przypuszczałem :( A szkoda bo jestem wielkim fanem sportów samochodowych, a paczając po ostatnich decyzjach odnośnie F1 - niestety ale zgadzam się w 100% z recenzją. A szkoda patrzeć na królową z opuszczoną głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor recenzji był niesłychanie hojny z oceną, ogrom zniszczeń dotknął każdego elementu gry - we wszystkim coś popsuto. W trybach panuje bieda, w opcjach wyścigowych także, nie ma SC, nie ma inteligencji przeciwników, którzy mylą agresywną jazdę z bezczelnym taranowaniem mnie w miejscach zupełnie absurdalnych, nie dających szans na wyprzedzenie. Grafika jest brzydsza niż w poprzednich edycjach, sztucznie według mnie wyglądają refleksy światła, jakby naniesione na ekran. Zrozumiałbym, gdyby to była wersja beta, szykowana z myślą o stworzeniu dobrej gry. Jako gra na X-a za prawie 300 zł jest to całkowite nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oczywiście nie muszę dodawać, że w tegorocznej edycji zabrakło "niedawnej" nowości w postaci możliwości zapisania stanu gry w dowolnym momencie, nawet podczas wyścigu? Nie da się i już."

Że co proszę? Możliwość zapisu jest, i działa świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie muszę dodawać, że w tegorocznej edycji zabrakło "niedawnej" nowości w postaci możliwości zapisania stanu gry w dowolnym momencie, nawet podczas wyścigu? Nie da się i już.

Że co proszę? Możliwość zapisu jest i działa świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować