Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już można strumieniować gry z Xboksa One na urządzenia z Windows 10

12 postów w tym temacie

> czy to znaczy że odpalę gry z X-One na PC czy muszę posiadać konsolę i z niej odpalić
> grę, która magicznie zostanie uruchomiona na PC?

Musisz posiadać konsolę, a następnie "grę" można wysłać na inne urządzenie i grać za jego pomocą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i uważam za świetną opcję strumieniowania gier z komputera na TV. Ale niech mi ktoś wyjaśni sens strumieniowania z TV na monitor bądź - o zgrozo - tablet. Nie rozumiem i nie widzę żadnych zalet takiego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czy to znaczy że odpalę gry z X-One na PC czy muszę posiadać konsolę i z niej odpalić
> grę, która magicznie zostanie uruchomiona na PC?
Musisz włączyć TV potem włączyć konsolę, następnie uruchomić komputer itd i tą aplikacje co pozwoli grać w gry z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 18:34, aope napisał:

Rozumiem i uważam za świetną opcję strumieniowania gier z komputera na TV. Ale niech
mi ktoś wyjaśni sens strumieniowania z TV na monitor bądź - o zgrozo - tablet. Nie rozumiem
i nie widzę żadnych zalet takiego rozwiązania.


Hmm ... zaleta jest taka, ze jak Masz, np. jakąś samochodówkę i nie chcesz grać na podzielonym ekranie z kumplem, to jeden gra na XONE, a drugi na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem i uważam za świetną opcję strumieniowania gier z komputera na TV. Ale niech
> mi ktoś wyjaśni sens strumieniowania z TV na monitor bądź - o zgrozo - tablet. Nie rozumiem
> i nie widzę żadnych zalet takiego rozwiązania.
Taki sens jak granie o zgrozo na Vicie. Czyli TVik zajęty, a mimo to możesz pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzałem działa świetnie. Bardzo dobra responsywność, praktycznie brak laga. Zastanawia mnie czy zrobią coś z możliwością grania na dwie osoby w grach, które to umożliwiają, aby nie było dzielonego ekranu czy nawet dwóch osobnych okien na jednym ekranie jak RE Revelations 2, tutaj niestety jest po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mogą grać dwie osoby za pomocą jednej konsoli? Tzn. jedna gra na konsoli, druga na PC w tym samym czasie, ale np. w dwie różne gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem i uważam za świetną opcję strumieniowania gier z komputera na TV. Ale niech
> mi ktoś wyjaśni sens strumieniowania z TV na monitor bądź - o zgrozo - tablet. Nie rozumiem
> i nie widzę żadnych zalet takiego rozwiązania.
Ja również, uważam to za lekko nie przemyślane, kto mając TV 42" będzie chciał streamować na monitor 22-27" maksymalnie? Po za tym posiadając konsolę to nie muszę na PC grać, liczę iż w gry z konsoli da się grać na PC bez posiadania konsoli jakoś w chmurze albo cuś, oczywiście za rozsądną cenę, choć pewnie to marzenia ściętej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 20:29, Kraju napisał:

To mogą grać dwie osoby za pomocą jednej konsoli? Tzn. jedna gra na konsoli, druga na
PC w tym samym czasie, ale np. w dwie różne gry?


Tylko i wyłącznie jedna gra. Na monitorze i telewizorze robisz to samo tzn. Nie można oddzielnie sterować interfejsem. Obraz na monitorze jest kopią tego pierwotnego z TV. Tylko jedna grę można uruchomić, zresztą konsola by tego nie wyrobila ze względu na moc, bo to na niej się wszystko przetwarza. PC jest tylko odbiornikiem streamowanego obrazu z możliwością kontroli padem. Ale bez opóźnień wizualnych i odczuwalny. Jak dla mnie opcja bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też, bo nie zawsze mam dostęp do TV i to jest opcja wręcz stworzona dla takich użytkowników jak ja. Nie wiem kiedy otrzymam dostęp do W10, ale już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować