Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Hardline otrzyma nowy tryb rozgrywki

8 postów w tym temacie

to jest przerazajace swoja droga ze season pass jeszcze sie dobrze nie rozkrecil a obecnie serwerów z DLC na ktorych gra wiecej niz 10 graczy jest uwaga - TRZY. Więc kupowanie season passa na PC to strzał w kolano, jak już ktoś chce to nabyć to graczy na PS4 jest 10x więcej niż na wersji PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest przerazajace swoja droga ze season pass jeszcze sie dobrze nie rozkrecil a obecnie
> serwerów z DLC na ktorych gra wiecej niz 10 graczy jest uwaga - TRZY. Więc kupowanie
> season passa na PC to strzał w kolano, jak już ktoś chce to nabyć to graczy na PS4 jest
> 10x więcej niż na wersji PC
Podobne było kiedyś z mapkami DLC w Assassin''s Creedach. Mało kto na nich grał, bo nawet ci z DLC grali na normalnych - łatwiej było tam o graczy. Dlatego jedynym słusznym sposobem dawania mapek do multi/coopów w DLC jest ten Overkillowski z PayDaya. DLC jest potrzebne do hostowania i achivków. dołączyć może każdy. Nie wiem jak jest w Hardline, jak inaczej to schrzanili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest przerazajace swoja droga ze season pass jeszcze sie dobrze nie rozkrecil a obecnie
> serwerów z DLC na ktorych gra wiecej niz 10 graczy jest uwaga - TRZY. Więc kupowanie
> season passa na PC to strzał w kolano, jak już ktoś chce to nabyć to graczy na PS4 jest
> 10x więcej niż na wersji PC

Czyli jednak ps-owcy nie maja w co grać skoro taka aktywność na konsoli xd to ze na PC malo gra to się nie dziwie ja np teraz odkrywam tytuły tak zwane indycze lichdom battlemage magia mega efektowna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 09:37, boruto napisał:

Czyli jednak ps-owcy nie maja w co grać skoro taka aktywność na konsoli xd to ze na PC
malo gra to się nie dziwie ja np teraz odkrywam tytuły tak zwane indycze lichdom battlemage
magia mega efektowna xD

Battlefieldy od BF3 mają więcej graczy na Playstation niż na PC, ale tlumacz sobie dalej, że nie mają w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czyli jednak ps-owcy nie maja w co grać skoro taka aktywność na konsoli xd to ze
> na PC
> > malo gra to się nie dziwie ja np teraz odkrywam tytuły tak zwane indycze lichdom
> battlemage
> > magia mega efektowna xD
> Battlefieldy od BF3 mają więcej graczy na Playstation niż na PC, ale tlumacz sobie dalej,
> że nie mają w co grać.

Cóż to dalej utwierdza ze nie maja w co grac, bf`y nie są żadna wykładnią w zakresie strzelanek na PC. na PC jest tego więcej i leprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować