Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sinclair i Morgan pierwszymi kobietami na okładce gry FIFA

11 postów w tym temacie

Trochę to wygląda jakby grali w drużynach mieszanych. Piłka nożna mixt ( soccer mixed ).
Czy obok Arkadiusza Milika, w polskim wydaniu, pojawi się np.: Ewa Pajor ???

Przyznam się, że żadnej polskiej ligi nie znam i nie oglądam, ale jak kiedyś przypadkiem na kanale sportowym trafiłem na MŚ w piłce nożnej kobiet, byłem bardzo zaskoczony.
Oglądało się to fajnie a sama gra okazała się bardzo wciągają.
Fanem gier sportowych nie jestem, ale wydaje mi się, że polskie wydanie FIFY,
powinno zmieniać się również w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kobieca piłka nożna postawiła spory krok naprzód. W Stanach można mieć wrażenie, że zaczęto futbol odkrywać na nowo, między innymi właśnie dzięki sukcesom żeńskiej reprezentacji. Teraz do tego cegiełkę dorzuca FIFA. Bardzo dobrze, bo panie grają nierzadko równie ciekawe mecze, a do niedawna ten sport w ich wykonaniu był kojarzony z mało poważnymi zawodami i przydałoby się ten stereotyp trochę naprostować. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trochę to wygląda jakby grali w drużynach mieszanych. Piłka nożna mixt ( soccer
> mixed
).
> Czy obok Arkadiusza Milika, w polskim wydaniu, pojawi się np.: Ewa Pajor
> ???
>
> Przyznam się, że żadnej polskiej ligi nie znam i nie oglądam, ale jak kiedyś przypadkiem
> na kanale sportowym trafiłem na MŚ w piłce nożnej kobiet, byłem bardzo zaskoczony.
> Oglądało się to fajnie a sama gra okazała się bardzo wciągają.
> Fanem gier sportowych nie jestem, ale wydaje mi się, że polskie wydanie FIFY,
> powinno zmieniać się również w tym zakresie.

Nie, na polskiej okładce będą tylko Messi i Milik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A dzielenie się okładką ze współczesnym najlepszym futbolistą jest wręcz surrealistyczne"
FUTBOLISTĄ... naprawdę używała takiego słowa, czy też footballer nie umiecie przetłumaczyć jako piłkarz? :D Sorki, nie że coś mam to was, tylko po prostu "futbolista" brzmi dla mnie co najmniej śmiesznie i nie kojarzy mi się zbytnio piłką nożną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 10:53, theZoSo napisał:

Ostatnio kobieca piłka nożna postawiła spory krok naprzód. W Stanach można mieć wrażenie,
że zaczęto futbol odkrywać na nowo, między innymi właśnie dzięki sukcesom żeńskiej reprezentacji.


Szkoda tylko, że powitanie Mistrzyń Świata, na lotnisku w stanach, wyglądało tak biednie.
Tylko ekipa obsługująca loty i kilkoro znajomych, oklaskiwało Panie kiedy wychodziły z samolotu ;(
Jest jeszcze wiele do zrobienia w tym temacie. W końcu one zdobyły Mistrzostwo Świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio prawie wszystkie mecze MŚ w piłce nożnej kobiet i oczywiście panie nadal potrafią zaplątać się we własnych nogach i wyglądają w niektórych akcjach całkiem nieporadnie, jednak im bardziej zaawansowana faza turnieju tym rzadziej można było coś takiego oglądać. Mecz USA - Niemcy był już np. na całkowicie innym poziomie. Tempo było ogromne i nie spadło prawie przez całe spotkanie.
Najbardziej jednak w kobiecym football''u podoba mi się brak symulowania. Nie weszły tam jeszcze duże pieniądze, więc nie ma specjalnych treningów, które uczą piłkarzy jak doskonale upaść i przeturlać się 10 razy wrzeszcząc z bólu jakby ktoś obdzierał ich ze skóry. Naprawdę, patrząc jak twarde i wytrzymałe są kobiety w niektórych starciach, robi się człowiekowi smutno, że faceci wyglądają przy tym jak płaczliwe bachory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza okładka wygląda tragicznie. Mniej odpowiednich zdjęć nie dało się wybrać, a same panie mają mniej rozbudowane klatki piersiowe od Messiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować