Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szybsza łatka do Batmana? Nie, to patch do Star Wars: Knights of the Old Republic II!

27 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2015 o 09:35, Henrar napisał:

W przypadku pierwszej części takich usprawnień na PC nie ma. Tylko w wersji Macowej (z
App Store), na iOS i Androidzie są takie rzeczy. W sumie dziwi mnie takie podejście,
że dwójka dostała na PC usprawnienia a jedynka nie.

dziwne jest to, że są tylko na steam, choć przecież sami nie dalej jak pół roku temu pozwolili sprzedawać tę grę DRM free na gogu :S ok, cięzko o workshop czy cloud, ale z rozdziałek ucieszyliby się wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> achivmenty to lubie :P jeszcze do 1. i bedzie okazja aby przejsc przy okazji wolnego
> :P
2 razy. Achivki za obie strony mocy i konfliktów :)
> A czy ktoś wie gdzie moge ściągnac tego patcha? Mam wersję pudełkową ze sklepu, która
> nie jest powiązana ze steam ;/
Spróbuj wejść w zakładkę Gry na Steamie i kliknąć na "Dodaj grę spoza Steam do Biblioteki", może jak dodasz oto spatchuje, ale nie wiem. Jakbym znalazł własny egzemplarz, to bym spróbował i powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 16:04, dark_master napisał:

dziwne jest to, że są tylko na steam, choć przecież sami nie dalej jak pół roku temu
pozwolili sprzedawać tę grę DRM free na gogu :S ok, cięzko o workshop czy cloud, ale
z rozdziałek ucieszyliby się wszyscy

Z tego co czytałem po Internetach to na GOGu patch rownież ma się pojawić, ale dopiero za parę tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z KotOR, pierwszą częścią? Też by się przydała natywna obsługa WS. No i ciekawe czy wspiera także UWS, czyli 21:9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież kanon zawsze wychodzi od filmów, czyli nic nie trzeba rebootować, poza tym właściwie rzecz biorąc już to zrobiono - Expanded Universe trafiło do Legend, a Disney pracuje nad nowymi książkami i tego typu rzeczami. Wychodzi na to, że to już nie będzie Expanded Universe, tylko pełnoprawna część kanonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować