Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - ujawniono zawartość nowego dodatku

30 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że ostatni DLC to będzie "Making the game playable DLC", bo jak nie to niech się schowają...

Problemy z instalacją (skopane płyty w EK), potem crashe do pulpitu co kilka minut, a teraz nie możliwe do ukończenia questy fabularne i patch resetujący konfigurację... Trzeba mieć ogrom cierpliwości do tej gry, mi się niestety (a może na szczęście) już skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to wkurzające, co chwilę takie mini-dodatki :) Fajnie, że za darmo ale to takie pitu-pitu. Czekam na wersję GOTY i wtedy kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie takie rzeczy powinny być dodawane jako patch. Prawie 2 tygodnie nie było "cotygodniowych" DLC i dostajemy zwykłe animacje. Na pewno twórcy nie zwoływali od nowa ekipy od motion capture i to było gotowe już w fazie produkcji podstawowej wersji gry. W numerek 15 mogło wejść coś o wiele ambitniejszego. To co? W ostatnim, 16 DLC możemy spodziewać się nowych animacji dla Płotki lub alternatywnego strzelania z kuszy? Aż dziw bierze, że skrzyneczka została wprowadzona w patchu, a nie w DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdzichacz

Przypominam tylko nieśmiało, że DLC jest za darmo i równie dobrze mogło by go nie być. Takie dodatkowe finiszery były oczywiście dodawane w patchach do Skyrima i Wieśka 2, jednak skoro redzi uczynili z tej zawartości dodatkowe DLC, też mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Hej, mamy masę pomysłów na usprawnienie gry, będziemy to dodawać w kolejnych łatkach!
- Zróbmy to jako darmowe DLC, PRowy efekt murowany, będą nas wielbić i wiele failów się tym przyćmi!
- Genialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GThor
Pięknie to ująłeś.

Czekam na DLC które będzie dotyczyć konia, który w końcu nauczy się skakać ; d Ojj... wtedy naprawdę bym się ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trochę to wkurzające, co chwilę takie mini-dodatki :) Fajnie, że za darmo ale to takie
> pitu-pitu. Czekam na wersję GOTY i wtedy kupuję :)

Ja kupiłem i czekam własnie, aż te wszystkie dlc powychodzą i wtedy zacznę grać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Trochę to wkurzające, co chwilę takie mini-dodatki :) Fajnie, że za darmo ale to
> takie
> > pitu-pitu. Czekam na wersję GOTY i wtedy kupuję :)
>
> Ja kupiłem i czekam własnie, aż te wszystkie dlc powychodzą i wtedy zacznę grać. :D
Dobry moment wybrałeś, po 1.07 dużo na plus się zmieniło a i walka wydaje się trochę trudniejsza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 14:44, Driftwood napisał:

Ja kupiłem i czekam własnie, aż te wszystkie dlc powychodzą i wtedy zacznę grać. :D


I zamiast zapłacić grosze, zapłaciłeś full ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2015 o 14:44, Driftwood napisał:

Ja kupiłem i czekam własnie, aż te wszystkie dlc powychodzą i wtedy zacznę grać. :D


Przecież one nic w zasadzie ciekawego nie wprowadzają, spokojnie możesz grać nawet bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję, że ostatni DLC to będzie "Making the game playable DLC", bo jak nie to
> niech się schowają...
>
> Problemy z instalacją (skopane płyty w EK), potem crashe do pulpitu co kilka minut, a
> teraz nie możliwe do ukończenia questy fabularne i patch resetujący konfigurację... Trzeba
> mieć ogrom cierpliwości do tej gry, mi się niestety (a może na szczęście) już skończyła.
Chyba Ci się Wiedźmin z Batmanem pomylił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trochę to wkurzające, co chwilę takie mini-dodatki :) Fajnie, że za darmo ale to takie
> pitu-pitu. Czekam na wersję GOTY i wtedy kupuję :)
Rany, zaś narzekanie. A co chcesz za darmo 16 5-godzinnych misji? Tego nie było nawet w "Starych, dobrych czasach, kiedy nie było DLC". Wtedy 5-godzinna misja kosztowała 5 dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 17:02, leszeq napisał:

> Mam nadzieję, że ostatni DLC to będzie "Making the game playable DLC", bo jak nie
to
> niech się schowają...
>
> Problemy z instalacją (skopane płyty w EK), potem crashe do pulpitu co kilka minut,
a
> teraz nie możliwe do ukończenia questy fabularne i patch resetujący konfigurację...
Trzeba
> mieć ogrom cierpliwości do tej gry, mi się niestety (a może na szczęście) już skończyła.

Chyba Ci się Wiedźmin z Batmanem pomylił ;)

No. Nie grałem w Wieśka (za słaby komp, dlatego czytam wszystkie informacje o nim), ale nie słyszałem wcześniej, żeby z W3 były problemy, a miałem też do czynienia z pomocą techniczną CDP:Red przy drobnym bugu w W2 i coś nie chce mi się wierzyć, żeby trzymali skopaną grę tyle po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 17:40, NemoTheEight napisał:

No. Nie grałem w Wieśka (za słaby komp, dlatego czytam wszystkie informacje o nim), ale
nie słyszałem wcześniej, żeby z W3 były problemy


No to chyba pomijasz 3/4 informacji o tej grze, albo udajesz greka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować