Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - ujawniono zawartość nowego dodatku

30 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2015 o 20:41, GThor napisał:

> No. Nie grałem w Wieśka (za słaby komp, dlatego czytam wszystkie informacje o nim),
ale
> nie słyszałem wcześniej, żeby z W3 były problemy

No to chyba pomijasz 3/4 informacji o tej grze, albo udajesz greka.


Dziwne... Ja i moi znajomi nie mieliśmy żadnych problemów przez ponad 100h grania. Grasz na piracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2015 o 00:03, leszeq napisał:

Dziwne... Ja i moi znajomi nie mieliśmy żadnych problemów przez ponad 100h grania. Grasz
na piracie?


Nie, kupiłem EK i od początku problemy:

- najpierw uszkodzone płyty instalacyjne, wątek o tym na forum ma 51 stron http://forums.cdprojektred.com/threads/36581-Przerwanie-instalacji-b%C5%82%C4%85d-10 odosobiony przypadek? nie sądzę, doczekało się to także wpisu w FAQu http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/206224497-Instalacja-gry-ko%C5%84czy-si%C4%99-b%C5%82%C4%99dem-b%C5%82%C4%85d-10-b%C5%82%C4%85d-danych-CRC-

- potem gra wywalała po kilku, przy dobrych wiatrach kilkunastu minutach do pulpitu, kolejny spory wątek na ten temat i to nie jedyny http://forums.cdprojektred.com/threads/36893-Gra-ca%C5%82y-czas-si%C4%99-zawiesza-lub-wyrzuca-do-pulpitu pełno tego też na reddit czy steam community, u mnie rozwiązaniem było... usunięcie dllek od GOG Galaxy z katalogu z grą

- po aktualizacji 1.07 wiele questów zostało popsutych, do tego stopnia, że ludzie domagają się rollbacka do 1.06, na forum REDów jest masa wątków z problemami, na reddicie jest to https://www.reddit.com/r/witcher/comments/3ds025/patch_17_bugs_megathread/ serwisy donoszą spadek fpsów na konsolach i absurdalny fps cap do 20 w wymagających miejscach

- o tym, że mi coś w środku figurki Geralta lata luzem to już nie będę wspominał (i o kiepskim malowaniu też)

Wiesz, polecam wyjść do świata, a nie ograniczać się do czubka nosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2015 o 09:37, GThor napisał:

Wiesz, polecam wyjść do świata, a nie ograniczać się do czubka nosa ;)


No widzisz, ja przed patchem 1.07 rowniez nie uswiadczylem zadnego z wyzej wymienionych bugow, ani wielu innych opisywanych na tym forum. Czy to znaczy ze rowniez mam wyjsc do swiata, bo ograniczam sie do czubka nosa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 11:41, TigerXP napisał:

No widzisz, ja przed patchem 1.07 rowniez nie uswiadczylem zadnego z wyzej wymienionych
bugow, ani wielu innych opisywanych na tym forum. Czy to znaczy ze rowniez mam wyjsc
do swiata, bo ograniczam sie do czubka nosa? :)


Chodzi o to, żeby nie oceniać gry po tym, że "u mnie działa" to i u każdego musi, albo gada głupoty. Dla odmiany z ostatnim Batmanem nie mam problemów, ale to nie znaczy, że mam postawę "problemu nie ma".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 09:37, GThor napisał:

Wiesz, polecam wyjść do świata, a nie ograniczać się do czubka nosa ;)


Spoko, będę chodził po świecie i pytał przypadkowych ludzi jak im działa Wiedźmin. Świetny pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2015 o 13:51, GThor napisał:

Chodzi o to, żeby nie oceniać gry po tym, że "u mnie działa" to i u każdego musi, albo
gada głupoty. Dla odmiany z ostatnim Batmanem nie mam problemów, ale to nie znaczy, że
mam postawę "problemu nie ma".

Ale to działa też w drugą stronę. Jeśli komus gra działa bez zarzutów, to nie bez sensu jest żeby pisał o tym jak to REDzi spartolili robotę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wiesz, polecam wyjść do świata, a nie ograniczać się do czubka nosa ;)
>
> Spoko, będę chodził po świecie i pytał przypadkowych ludzi jak im działa Wiedźmin. Świetny
> pomysł!
Świetny pomysł na podryw. Jak widzisz ładna dziewczynę to od razu: "Część grałaś w Wiedźmina? Bo chcę wiedzieć jak dobrze posługujesz się mieczem ;) AUUUU! Znaczy się chciałem tylko zapytać czy ci gra działa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Wiesz, polecam wyjść do świata, a nie ograniczać się do czubka nosa ;)
>

Ja sam doświadczyłem kilku bugów, większość niegroźna i wystarczyło zachować gre i wczytać to wracało do normy. Przez jakiś czas miałem slow motion bug, który jakimś cudem naprawił się sam, ale jeden dzień był nie do grania. Jednak twierdzenie, że 3/4 informacji o grze to narzekanie na bugi to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję, że ostatni DLC to będzie "Making the game playable DLC", bo jak nie to
> niech się schowają...
>
> Problemy z instalacją (skopane płyty w EK), potem crashe do pulpitu co kilka minut, a
> teraz nie możliwe do ukończenia questy fabularne i patch resetujący konfigurację... Trzeba
> mieć ogrom cierpliwości do tej gry, mi się niestety (a może na szczęście) już skończyła.
Niestety te słowa same mi sie na usta cisną: sam sie schowaj... ja przeszedłem grę w 90h i w tym czasie gra nie wysypała mi się ani razu, ani razu też nie zawiesiła. Zainstalowała również bez problemu, questy ukończyłem wszystkie... Poszperaj najpierw w swoim komputerze zanim zaczniesz wylewać żale bo gra jest wielka i pomimu kilku drobnych potknięć typu latająca płotka to CDPR dali nam i tak bardzo dopracowany produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 11:55, volrath82 napisał:

Poszperaj najpierw w swoim komputerze
zanim zaczniesz wylewać żale bo gra jest wielka i pomimu kilku drobnych potknięć typu
latająca płotka to CDPR dali nam i tak bardzo dopracowany produkt

No nie no, nie przesadzajmy, to że ty nie doświadczyłeś większosci, nie znaczy, że ich nie ma. U mnie też jest w porządku, ale trzeba oddać sprawiedliwość osobom (których jest zresztą całkiem pokaźna grupa), którzy grać z jakiegoś powodu nie mogą. Wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi, ale można by tę grupę niezadowolonych spokojnie zmniejszyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować