Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls III grywalne podczas tegorocznych targów gamescom

11 postów w tym temacie

Na stronie gamestop pojawiły się oferty złożenia zamówienia przedpremierowego na DS3 w wersjach na PC, PS4 i XO wraz z podanymi- wątpliwymi z resztą- datami premiery.
Otóż wg Gamestop wersja na PC będzie dostępna od 31 marca 2016 a wersje na konsole- w sylwestra 2016.
Gwoli formalnościu umieszczam link:
http://www.gamestop.com/browse?nav=16k-3-Dark+Souls+III,28zu0

Przy czym same daty premiery (PC przed konsolami?) podważają wiarygodność zawartych na GS informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na stronie gamestop pojawiły się oferty złożenia zamówienia przedpremierowego na DS3
> w wersjach na PC, PS4 i XO wraz z podanymi- wątpliwymi z resztą- datami premiery.
> Otóż wg Gamestop wersja na PC będzie dostępna od 31 marca 2016 a wersje na konsole- w
> sylwestra 2016.
> Gwoli formalnościu umieszczam link:
> http://www.gamestop.com/browse?nav=16k-3-Dark+Souls+III,28zu0
>
> Przy czym same daty premiery (PC przed konsolami?) podważają wiarygodność zawartych na
> GS informacji.

Jeśli jest data 31 grudzień to zwykle oznacza, że na pewno w danym roku wyjdzie ale nie wiedzą dokładnie w którym miesiącu i dniu. Tak samo robią na Filmweb.pl kiedy nie wiadoma jest premiera filmu. Faktycznie jest to podejrzane, że na PC już podali. Oczywiście wolałbym by okazało się to prawdą ale też w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła: (!spojler!) Zabij paru bossów tak dla hecy, tajemniczy NPC powie ci w końcu co masz zrobić, tj. zabić Czterech Bossów nad Bossy, zabrać ich Wielkie Dusze, na końcu oczywiście zabić Króla i zapalić/zgasić Płomień.

Close enough?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jejku ktoś tu miał problem z przejściem DS ?

Przez takich casuali robią z graczy tępe dzidy i gry przechodzą się same, bo jak jest za trudno to seba zragequituje i wystawi 0 na metacritic itp. i kolejna część nie zarobi hajsu.

Mam nadzieję, że From Software będzie się trzymać swojej drogi, a nie drogi dyktowanej przez (tfu) mainstream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fabuła: (!spojler!) Zabij paru bossów tak dla hecy, tajemniczy NPC powie ci w końcu co
> masz zrobić, tj. zabić Czterech Bossów nad Bossy, zabrać ich Wielkie Dusze, na końcu
> oczywiście zabić Króla i zapalić/zgasić Płomień.
>
> Close enough?
>
>
Akurat w tych grach fabuła może być zawsze taka sama. Miodność najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 18:46, mpartem20 napisał:

Przy czym same daty premiery (PC przed konsolami?) podważają wiarygodność zawartych na GS informacji.


Pewnie spekulacja bądź pomyłka. Jeżeli trzymać się tych dat to spodziewałbym się DSIII na konsolach w sylwestra 2015 a wersji PC w dwa-trzy miesiące po, tak żeby tradycji stało się zadość.

Mimo wszystko z zakupem wstrzymam się do pierwszych ocen, ocen graczy - bo to, że kolejna odsłona w prasie znowu zgarnie 9-10 jest tylko formalnością. Mam też wysokie oczekiwania względem PvP które w BB zwyczajnie zwalili po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Hejtesz

Dark Soulsy, Bloodborn i reszta nie są trudne, po prostu sterowanie w nich to koszmar i wielu nie potrafi się do niego przyzwyczaić. Ja tam zdołałem, ale to nie zmienia faktu.

I szczerze nie mam nic przeciwko czemuś takiemu jak trudność w grze, ale przechodzenie tej samej trasy bo umarło się od bossa, albo trzeba grindować żeby mieć przyzwoite obrażenia - to już dla mnie chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować