Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mooncrest nową grą byłych pracowników BioWare

8 postów w tym temacie

Nie żebym chciał aby kobiety w grze świeciły wielkim cycem - bo wolę te naturalne - ale z powyższego screena obie mnie rażą swoją "brzydotą" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie żebym chciał aby kobiety w grze świeciły wielkim cycem - bo wolę te naturalne - ale
> z powyższego screena obie mnie rażą swoją "brzydotą" :/

To byli pracownicy BioWare, więc pewnie stare nawyki zostały. Musi być zgodnie z modą, więc pewnie pojawi się wątek lesbijski.

Btw. wiemy, o czym będzie gra, ale autorka chyba zapomniała wspomnieć, jaki to gatunek.

Btw. 2
Głównym punktem gry będą dialogi pomiędzy dwiema bohaterkami i ich historia, która opowiedziana będzie podobnie jak w starych, dobrych grach ze stajni BioWare, które zawierały w sobie charakterystyczne dialogi.

Naprawdę nic Wam nie zgrzyta w tym zdaniu? Chociaż trochę? Odrobinkę? Ciut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe od kiedy mamy dwóch głównych bohaterów, rozumiem niezależnych ale w grach bioware najczęściej był jeden bohater i do tego można samemu było go stworzyć. I tak samo jak osoba powyżej boje się w tej grze tego moty "Miłości". Mam wrażenie że motywy miłosne w grach rpg często psują rozgrywkę tak na marginesie. Gra będzie opowiedziana jak w dobrych starych grach czyli będzie narrator ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 21:28, UnEsCo napisał:

Nie żebym chciał aby kobiety w grze świeciły wielkim cycem - bo wolę te naturalne - ale
z powyższego screena obie mnie rażą swoją "brzydotą" :/

Profil tej z hełmem pod pachą jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować