Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaginięcie Ethana Cartera - recenzja na PlayStation 4

9 postów w tym temacie

Gra chociaż krótka od samego początku wygląda bajecznie. Muzyka też robi swój klimat. Ciekaw jestem następnej produkcji The Astronauts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem osobiście ale oglądałem gameplaya, i muszę przyznać, że chyba żaden gameplay tak mnie nie wciągnął. Tę grę oglądało się jak dobrej produkcji film :) Fenomenalne widoki, super muzyka i jeszcze bardzo ciekawa fabuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up

Akurat filmiki promocyjne z tej gry były dosyć mylące, bo pokazywały jej najlepszy moment - początek (pierwsze lokacje, pierwsze zagadki, pierwsze kroki w tym świecie). Potem - jak na mój gust - jest już tylko gorzej. Zagadki są wtórne i polegają na tym samym, czyli układaniu chronologii zdarzeń. Dodatkowo każda kolejna łamigłówka jest prostsza od poprzedniej i te późniejsze zasadniczo można rozwiązywać przy 1 próbie bez większego wysiłku. Fabuła natomiast... no cóż, mnie rozczarowała, bo osobiście nie lubię takich chwytów (

Spoiler

Cała historia - włącznie z protagonistą - jest tylko wytworem wyobraźni samego Ethana

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Soul1: sidu44 miał chyba na myśli pełne playthrough a nie jakiś tam filmik promocyjny (skoro wypowiedział się też na temat fabuły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No początek gry robił wrażenie ale po 30 minutach wrażenie opadło i nawet nie wiem jak się kończy. Jak ktoś lubi takie przygodówki to chyba jest poprawna. Ale nie dla mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens recenzowania takiej samej gry, którą już zrecenzowaliście rok temu?

zmieniła się tylko platforma.

To mniej więcej tak jakby recenzować film;
"Widzieliśmy już w kinie oto nasza recenzja"
"Widzieliśmy już ten sam na telewizorze - oto nasza recenzja"
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować