Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rise of the Tomb Raider - znamy orientacyjne daty premiery gry na PC i PS4

35 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2015 o 20:04, mafix92 napisał:

Dobrze zrozumiałem gra nie będzie chodzić na Win 8.1 ??

Nikt tego nie powiedział. Windows 10 odnosi się do dystrybucji przez Windows 10 Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dobrze zrozumiałem gra nie będzie chodzić na Win 8.1 ??
> Nikt tego nie powiedział. Windows 10 odnosi się do dystrybucji przez Windows 10 Store.
Ale jeśli wykorzystują DX12 to całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "exclusive", a raczej wczesny dostęp do gry. ;P

Może kupię na PC, gameplay to pewnie znowu strzelanka, ale może tym razem ze znośną fabułą i jakimiś sensownymi zagadkami. Póki co mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bylo do udowodnienia :).

Ciekawe tylko ile sobie Square Enix zazyczyl za roczna wylacznosc gry na konsolach. I tylko szkoda fanow XBOne - kolejny argument jakoby na tej konsoli wychodzily jakies gry na wylacznosc wlasnie upadl ;D.

Poczekam ten rok, kupie gre polatana, ze wszystkimi dodatkami w postaci DLC - wczesniejsza czesc wspominam wszak bardzo milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co bylo do udowodnienia :).
>
> Ciekawe tylko ile sobie Square Enix zazyczyl za roczna wylacznosc gry na konsolach. I
> tylko szkoda fanow XBOne - kolejny argument jakoby na tej konsoli wychodzily jakies gry
> na wylacznosc wlasnie upadl ;D.
>
> Poczekam ten rok, kupie gre polatana, ze wszystkimi dodatkami w postaci DLC - wczesniejsza
> czesc wspominam wszak bardzo milo.
No w najbliższym czasie wychodzi bardzo dużo tytulow na wylacznosc i w przyszłym roku kolejne 3. Na ps4 jakiś czas nic nie było jakbys nie pamiętam - nie mówimy o indykach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok po premierze na Xboxie nie opłaca się kupować tej gry za 250zł ( jeżeli taka cena będzie w dniu premiery na PS4 )... Coś czuje, że zaczekam aż cena spadnie do 130zł - Jakby wydali na wszystkie platformy jednocześnie to kupiłbym w dniu premiery - jednak po tym co zrobili jest to dla mnie nieopłacalne - inne gry wypełnią lukę podczas oczekiwania na przecenę tej starej w dniu premiery na PS4 gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 21:29, boruto napisał:

No w najbliższym czasie wychodzi bardzo dużo tytulow na wylacznosc i w przyszłym roku
kolejne 3. Na ps4 jakiś czas nic nie było jakbys nie pamiętam - nie mówimy o indykach
;P

Indyki też się liczą i nie masz co zaniżać ich wartości bo przynajmniej coś nowego, a nie enty raz kolejna część odgrzewanego na starym tłuszczu kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 21:29, boruto napisał:

No w najbliższym czasie wychodzi bardzo dużo tytulow na wylacznosc

Tytuly prosze, bo oprocz ReCore, Forzy i paru gier z uniwersum Halo to nie kojarze. Aha, pozwolisz tez, ze zachowam pewna ostroznosc gdy wspomnisz o grach spoza nurtu Forzy/Halo, bo historia kaze przypuszczac, ze takie gry trafiaja przynajmniej na PC pomimo goracych zapewnien MS ;D

Dnia 23.07.2015 o 21:29, boruto napisał:

Na ps4 jakiś czas nic nie było jakbys nie pamiętam - nie mówimy o indykach

Do konca 2016 maja sie pojawic:
Ratchet & Clank
Horizon: Zero Dawn
The Last Guardian
Uncharted 4
The Tomorrow Children
Let it Die
No Man''s Sky
Until Dawn
Everybody’s Gone to the Rapture
Deep Down
Disgaea 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może i licza aczkolwiek trudno o swietnego, tak samo jak swietny tytul AAA. Ostatnio Lichdom: battlemage zrobil na mnie wrazenie jak się zabawili fizyka i destrukcja az przeszedłem całego( choć później już meczyl bo bardzo dlugi), a niezależne studio. Jednak to wyjątek. A kolejne części mogą wychodzić jak potrafią ciagnac fabule, przeważnie z rozmachem to się liczy, wyścig tworcow ze kolejna czesc będzie jeszcze lepsza, efektowniejsza to czysta korzyść dla nas, popatrz na uncharted. Czwarta czesc będzie genialna i raczej mało kto powie ze znow to samo i lipa. Na takie tytuly ludzie czekaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kolejne 3. Na ps4 jakiś czas nic nie było jakbys nie pamiętam - nie mówimy o indykach
> ;P

W tym roku było już chyba 7 exclusivów i 3 jeszcze w tym roku więc ten rok jeżeli się nie myle +/-1 zamknie się w 10 tytułach. Tylko exclusive nie czasowych. Mowa o produktach AAA.

PS. Nie liczyłem także remasterów. 2 świetne. lecz jak mówiłem nie liczyłem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze zrozumiałem gra nie będzie chodzić na Win 8.1 ??
Nie wiadomo do końca, wprost nie powiedzieli tego ale być może nie mogąc mieć exa stałego Microsoft umyślił sobie by zmusić potencjalnych nabywców do kupna W10 (tych którzy nie mają możliwości pobrania jej za darmo w dniu premiery w formie aktualizacji) co byłoby troszkę chamskie. Tak czy siak cieszę się ze wychodzi (jakby ktoś miał kedykolwiek wątpliwości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2015 o 21:34, mistrzgry napisał:

po tym co zrobili jest to dla mnie nieopłacalne - inne gry wypełnią lukę podczas oczekiwania
na przecenę tej starej w dniu premiery na PS4 gry.


Na bank cena nie będzie 250. Chyba że na xboxa i PS4 wyjdzie od razu za 250 wersja GOTY co mogę się załozyć tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największą bekę to mam zawsze z PC-towców którzy zawsze sadzą swoje legendarne "Mam w co grać", "Poczekam aż połatają", "Liczę że wydadzą ze wszystkimi dodatkami". Najlepsza pompa była jak GTA V było przekładane - argumentów już wtedy im brakowało. :)

Anyway zapowiada się dobry okres na jesień-zimę dla obkupionego i świadomego gracza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

recore(mega czekam),scalebound, crackdown, quantum break, gears4, sea of thieves, gigantic to ich tak zwane glowne tytuly. Indyki to nie wiem bo średnio się interesowałem ale znam 2 chociażby cuphead i ashen Konsola/pc: gears i fable legends, a na dniach halo i forza. Także nikt mi nie powie ze jakas lipa, przynajmniej gearsy i lare taniej na PC się ogarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nadal wytykają, że XBO straci exclusive''a? Przecież chwilę po ogłoszeniu ekskluzywności RotTR Spencer zapewnił, że to jest tylko czasowe.

@Piotrek_K
Tak jak napisał boruto, nadchodzące exy XBO to nie tylko Forza i Halo. I błagam Cię, nie wymieniaj indyków, bo za sprawą ID@Xbox konsola Microsoftu będzie miała ich mnóstwo (chociaż mnie w większości nie interesują...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować