Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rise of the Tomb Raider - znamy orientacyjne daty premiery gry na PC i PS4

35 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2015 o 22:32, golic napisał:

Największą bekę to mam zawsze z PC-towców którzy zawsze sadzą swoje legendarne "Mam w
co grać", "Poczekam aż połatają", "Liczę że wydadzą ze wszystkimi dodatkami". Najlepsza
pompa była jak GTA V było przekładane - argumentów już wtedy im brakowało. :)

Anyway zapowiada się dobry okres na jesień-zimę dla obkupionego i świadomego gracza.
:)


Zabawne, bo na razie tych "legendarnych" tekstów tutaj nie ma, a dysusja zaczyna się sprowadzać do fanów Xboxa i PS licytujacych się na exy. Ale próbuj dalej, na razie trolling oceniam na 2/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 01:02, Bambusek napisał:

Zabawne, bo na razie tych "legendarnych" tekstów tutaj nie ma, a dysusja zaczyna się
sprowadzać do fanów Xboxa i PS licytujacych się na exy. Ale próbuj dalej, na razie trolling
oceniam na 2/10.


Widzę że naczelny fanboj PC na tym forum został striggerowany. ;D

golic nie odniósł się do żadnej wypowiedzi tego rodzaju z tego wątku, bo ich tu nie ma. A są w tylu miejscach, że każdy jest doskonale zna. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No PC ma steam tam mnóstwo gier jest nikt nie zaprzeczy. Ale faktem jest ze kazda platforma ma swoje eksy. Na pc więcej strategii, starcraft. Strzelanki online wowy i inne tego typu. Jedna konsola i druga ma swoje tytuły i nie można powiedziec ze jedna jest gorsza od drugiej. Wyliczanie sie zaczelo jako kontr argument ze na XO nic nie wychodzi i sie zabawnie sprowadzilo do wyliczania na palcach ile kto ma i otrzyma tytułów. Wychodzi na to ze i jedna i druga ma i dostanie dużo. Wiec dzieki tej dyskusji wszyscy sie uswiadomilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A osobiście wracając do tematu to mam teraz rozkmine czy poczekać na wersje na PC czy brać wczesniej na XO.. Korci żeby brać od razu bo ostatnio sobie pierwszego przeszedłem jeszcze raz i mam sentyment ehh te trudne wybory xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skuszę się jak będzie w ps plus. Obawiam się, że w przeciwnym razie szkoda mi będzie czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 23:40, Skelldon napisał:

I błagam Cię, nie wymieniaj indyków, bo za sprawą ID@Xbox [...]

Dla mnie indyk to np. Don''t Starve czy Braid. Sam przyznasz, ze gry, ktore zamiescilem wymagaja jednak troche wiecej czasu i pracy nad stworzeniem i blizej im do tytulow AAA niz gier 2D/2.5D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > kolejne 3. Na ps4 jakiś czas nic nie było jakbys nie pamiętam - nie mówimy o indykach
>
> > ;P
>
> W tym roku było już chyba 7 exclusivów i 3 jeszcze w tym roku więc ten rok jeżeli się
> nie myle +/-1 zamknie się w 10 tytułach. Tylko exclusive nie czasowych. Mowa o produktach
> AAA.
>
> PS. Nie liczyłem także remasterów. 2 świetne. lecz jak mówiłem nie liczyłem ich.
Był jeden, Bloodborne. Reszta to albo jakieś porażki (Order) albo tak małe indyki, że twórcy nie mieli odpowiednich zasobów, aby zrobić od razu premierę na wszystkich urządzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie mają własnych exów? Microsoft tworzy nienawiść. Nie pochwalam tego, wersja na PC w styczniu a na PS....za 12 miesięcy! Sic! Nie pochwalam takiej polityki, Sony tez coś takiego kiedyś zrobiło i tez byłem przeciwny. Albo gramy wszyscy albo nikt, wyłączając z tej idei typowe exy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Czasowa wyłączność nie taka zła. Przynajmniej jest szansa, że reszta dostanie grę połataną i z ewentualnymi dodatkami. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 11:56, Maker3 napisał:

Był jeden, Bloodborne. Reszta to albo jakieś porażki (Order) albo tak małe indyki, że
twórcy nie mieli odpowiednich zasobów, aby zrobić od razu premierę na wszystkich urządzeniach.


Widać że się wypowiadasz na temat którego nie znasz bo pewnie ordera grasz z lets playów na YT. Gra jest świetna jako całość i jako GRA. Jej zywotnośc jest krótka ale to nie jest waDA GRY a raczej czasów które sprawiły że musi byc multi albo duzo godzin w singlu.

Żałuje jednak że gra nie była tańsza bo ludzie sobie nią mordy wycierają a nawet nie zagrali.

A co do tematu exclusivów ja uwielbiam exclusive i prawie każdego ogrywam DOKŁADNIE. Niestety ani u MS ani u Sony nie popieram i hejtuje ich za CZASOWE exclusive. Dlatego jechałem na MS i na razie będę jechał bo ich poziom wydawnicy i wiedza o grach kończy się na tym by wyjumać jak najwiecej na czasoy exclusive xbox przez to nie tlyko gracze z obozu sony cierpią ale głównie PC do których też należe.

Na szczęście TR mi powiewa mogę czekać poł roku albo rok, bez róznicy ;) w nowego zagrałem dopiero jak był w PS+ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2015 o 19:06, Kafar napisał:


Widać że się wypowiadasz na temat którego nie znasz bo pewnie ordera grasz z lets playów
na YT. Gra jest świetna jako całość i jako GRA. Jej zywotnośc jest krótka ale to nie
jest waDA GRY a raczej czasów które sprawiły że musi byc multi albo duzo godzin w singlu.

Żałuje jednak że gra nie była tańsza bo ludzie sobie nią mordy wycierają a nawet nie
zagrali.


Kiedy ex AAA dostaje 6,5/10 na portalu gdzie recenzenci rozdają 9 na lewo i prawo, to znaczy, że coś jest bardzo nie tak. Gdyby nie Sony, wyłączność na PS4 i intensywna promocja pewnie nikt by nie wiedział czym The Order w ogóle jest. Taki tam odpowiednik xboksowego Ryse: Son of Rome.

Dnia 24.07.2015 o 19:06, Kafar napisał:

A co do tematu exclusivów ja uwielbiam exclusive i prawie każdego ogrywam DOKŁADNIE.
Niestety ani u MS ani u Sony nie popieram i hejtuje ich za CZASOWE exclusive. Dlatego
jechałem na MS i na razie będę jechał bo ich poziom wydawnicy i wiedza o grach kończy
się na tym by wyjumać jak najwiecej na czasoy exclusive xbox przez to nie tlyko gracze
z obozu sony cierpią ale głównie PC do których też należe.


Skąd takie skrajne emocje między zwykłymi exami a czasowymi? Tymi drugimi nie da się połechtać własnego ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2015 o 20:11, fenr1r napisał:

Kiedy ex AAA dostaje 6,5/10 na portalu gdzie recenzenci rozdają 9 na lewo i prawo, to


zagraj sam i oceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować