• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim11111919

Problem z logowaniem sie na steam

Pytanie

Cześć, więc zacznijmy od tego, grałem sobie w cs go i nagle wyskoczył mi problem VAC więc postanowiłem że odinstaluje cs''a i steam i potem gdy próbowałem się zalogować wyskoczył mi błąd że muszę wpisać kod z e-maila problem jest taki że ja kupowałem konto steam z cs''em i nie wpisywałem żadnego e-maila :/ CO ROBIĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 24.07.2015 o 15:46, Anonim11111919 napisał:

Cześć, więc zacznijmy od tego, grałem sobie w cs go i nagle wyskoczył mi problem
VAC więc postanowiłem że odinstaluje cs''a i steam i potem gdy próbowałem się zalogować
wyskoczył mi błąd że muszę wpisać kod z e-maila problem jest taki że ja kupowałem konto
steam z cs''em i nie wpisywałem żadnego e-maila :/ CO ROBIĆ ?


Nic. Zadziałałeś wbrew regulaminowi Steama - sprzedaż konta jest niekoniecznie legalna. Jego oryginalny posiadacz może zawsze z łatwością je odzyskać (i to pewnie się stało) ale ty już nie.

Możesz spróbować skontaktować się z oryginalnym właścicielem konta. Ale nie licz na cuda bo tego rodzaju sprzedawcy zazwyczaj znikają wraz ze sprzedanymi dobrami bez śladu. A regulamin Steama chroni ich, nie ciebie - w końcu to oni są oryginalnymi posiadaczami tego konta, to oni mają paragon za zakupioną grę a ty jesteś traktowany jak potencjalny złodziej który to konto ukradł (i, prawdę mówiąc, słusznie).

Zależnie od wybranej metody płatności czasem da się ją cofnąć (np. Chargeback w przypadku kart debetowych/kredytowych, PayPal też oferuje możliwość utworzenia sporu i raczej stanie po twojej stronie). I to chyba jedyna opcja dla ciebie - od strony Steamu (którego regulamin złamałeś) na pomoc nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Klasyczny przykład ryzyka za złamanie regulaminu. Kupując (nielegalnie) konto ponosiłeś ryzyko, że coś takieggo może się stać. I cóż, stało się. Możesz winić tyko i wyłącznie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.07.2015 o 18:03, Rick napisał:

Klasyczny przykład ryzyka za złamanie regulaminu. Kupując (nielegalnie) konto ponosiłeś
ryzyko, że coś takieggo może się stać. I cóż, stało się. Możesz winić tyko i wyłącznie
siebie.

Kupowanie/sprzedawanie kont jest niezgodne z regulaminem Steam, ale jak najbardziej legalne i ani w Polsce, ani w USA nikt za takie rzeczy nie poniesie konsekwencji prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 24.07.2015 o 22:19, Narmo napisał:

Kupowanie/sprzedawanie kont jest niezgodne z regulaminem Steam, ale jak najbardziej legalne
i ani w Polsce, ani w USA nikt za takie rzeczy nie poniesie konsekwencji prawnych.

Ok, dzięki za sprostowanie. ;) A więc kupując wbrew regulaminowi steam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować