Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skyforge - rozdajemy 200 kodów z dostępem premium

16 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2015 o 16:48, kogo napisał:

Według Wikipedii Allods Team i My.com (Mail.ru) to rosyjskie firmy, pewnie płacące podatki
w Rosji. Ja nie zamierzam dorzucać się do produkcji rosyjskich czołgów.


to kup pre-paida do WoWa czy dodatek do Diablo3 to wyrównasz rachunki fundując w ten sposób rakiety dla USA


Gra sama w sobie ciekawa, dynamiczna z dobrze zaprojektowanymi klasami postaci jednocześnie bywa nużąca przez konieczność odtwarzania tych samych instancji na coraz to pozornie wyższym poziomie trudności. Ogólnie jak dlamnie więcej + niż -. Szkoda, że kluczy tak mało i nie zdążyłem się załapać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po aktywowaniu kodu nie mam aktywnego premium, ani nie mam żadnych dodatkowych ''punktów''.
powinieneś dostać skrzynkę w Twoim ekwipunku w której znajdują się owe ,,punkty'''' (rozchodzi się tu o Celestial Threads więc poza kilkoma wariantami kolorystycznymi tych samych kostiumów nic innego się za to nie kupi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 18:38, raminiel napisał:

> Po aktywowaniu kodu nie mam aktywnego premium, ani nie mam żadnych dodatkowych ''punktów''.
powinieneś dostać skrzynkę w Twoim ekwipunku w której znajdują się owe ,,punkty'''' (rozchodzi
się tu o Celestial Threads więc poza kilkoma wariantami kolorystycznymi tych samych kostiumów
nic innego się za to nie kupi )


Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> > Według Wikipedii Allods Team i My.com (Mail.ru) to rosyjskie firmy, pewnie płacące
> podatki
> > w Rosji. Ja nie zamierzam dorzucać się do produkcji rosyjskich czołgów.
>
> to kup pre-paida do WoWa czy dodatek do Diablo3 to wyrównasz rachunki fundując w ten sposób rakiety dla USA


Źle mnie zrozumiałeś. Popieram zbrojenia nasze i naszych sojuszników.
For the Horde! (i NATO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram, gram i nudzę się jak diabli. Praktycznie żadnej fabuły. Mam dopiero 1300 prestige, ale wątpię by później było inaczej. Dialogi przechodzi się nie czytając spacją i później tylko bije moby na planszy. Tak to wg mnie trochę większa gra planszowa. Może przesadzam bo jestem już totalnie znudzony tymi klonami mmorpg. Chciałbym by w końcu stworzono świat a nie kolejny klon gry. Chciałbym wejść do takiego świata, gdzie nie ma "ataku klonów". Otwarty wielki świat, każdy robi co chce i jest kim chce i wygląda jak chce. Gdzie nie ma identycznie wyglądających setki bo o tysiące trudno postaci. Gdzie każdy nie biega z takimi samymi skilami jak reszta i robi to samo co reszta. Np. chcę być kowalem to system widzi, że tworzę co chwila zbroję i miecze a w z uwagi na to rośnie mi siła przy użyciu młota, wiedza na temat surowców itp. Nie potrzebuję też wiedzieć że mam 30lvl na 50 możliwych, bo czy ktokolwiek w życiu coś takiego widział? Albo coś potrafię zrobić albo nie. Nie potrzebuję też opcji wyboru różnych skili, które nic mi nie mówią. Bo skoro np. gram dwoma mieczami i używam uników zamiast bloków to chyba logiczne że mam w "D" tarczę! To system powinien przydzielać skile na podstawie stylu gry. Więc jeśli chciałbym się w jakimś kierunku rozwijać to po prostu robię co trzeba i narzędziami jakimi trzeba a nie zbieram punkty by kupić skila. Chyba powinny być jedyne widoczne liczby jak na tą chwilę to ilość posiadanego życia i np. mocy bo normalnie to byśmy czuli się wykończeni, ranni lub słabi a w grze to raczej niemożliwe. Aaa i inne widoczne liczby to np. liczba kasy i matsów ;P
A co do klimatu Sci-f,i to taki właśnie jest! Bogowie w tej grze to po prostu wysoce rozwinięta rasa. Coś jak Asgardczycy w Thorze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym by w końcu stworzono świat
> a nie kolejny klon gry. Chciałbym wejść do takiego świata, gdzie nie ma "ataku klonów".
> Otwarty wielki świat, każdy robi co chce i jest kim chce i wygląda jak chce. Gdzie nie
> ma identycznie wyglądających setki bo o tysiące trudno postaci. Gdzie każdy nie biega
> z takimi samymi skilami jak reszta i robi to samo co reszta. Np. chcę być kowalem to
> system widzi, że tworzę co chwila zbroję i miecze a w z uwagi na to rośnie mi siła przy
> użyciu młota, wiedza na temat surowców itp. Nie potrzebuję też wiedzieć że mam 30lvl
> na 50 możliwych, bo czy ktokolwiek w życiu coś takiego widział? Albo coś potrafię zrobić
> albo nie. Nie potrzebuję też opcji wyboru różnych skili, które nic mi nie mówią. Bo skoro
> np. gram dwoma mieczami i używam uników zamiast bloków to chyba logiczne że mam w "D"
> tarczę! To system powinien przydzielać skile na podstawie stylu gry. Więc jeśli chciałbym
> się w jakimś kierunku rozwijać to po prostu robię co trzeba i narzędziami jakimi trzeba
> a nie zbieram punkty by kupić skila. Chyba powinny być jedyne widoczne liczby jak na
> tą chwilę to ilość posiadanego życia i np. mocy bo normalnie to byśmy czuli się wykończeni,
> ranni lub słabi a w grze to raczej niemożliwe. Aaa i inne widoczne liczby to np. liczba
> kasy i matsów ;P
> A co do klimatu Sci-f,i to taki właśnie jest! Bogowie w tej grze to po prostu wysoce
> rozwinięta rasa. Coś jak Asgardczycy w Thorze. :D

Mówisz i masz https://www.shroudoftheavatar.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować