Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Taśma #49 - Nowy Bond i film Minecraft

9 postów w tym temacie

Oczywiście W F4 musieli wpakować Murzyna, bo taka moda. Były już setki dyskusji. Zarówno Marvel Multiverse, jak DC Multiverse maja setki czarnych superbohaterów. Po co na siłę zmieniać rasę istniejącym? Jakoś nikt nie zrobił nigdy białej Storm. Chcą mieć czarnego superbohatera? Niech nakręcą Black Panther, Blade''a, albo kolejnych X-menów z większym udziałem Storm. Albo Luke''a Cage''a. Falcona. Brother VooDoo, Coś z Bishopem, tym nowym Spider-manem 1. Kapitanem Ameryka, tym Murzynem z korpusu Zielonych Latarni. Sorry, ale Sue Storm jest SIOSTRĄ Johnny''ego Storma. Biologiczną. Jak w filmie wyjaśnią, ze rodzeństwo z jednego ojce i matki to Biała blondynka i Murzyn? W szpitalu ich pomylili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście W F4 musieli wpakować Murzyna, bo taka moda. Były już setki dyskusji. Zarówno
> Marvel Multiverse, jak DC Multiverse maja setki czarnych superbohaterów. Po co na siłę
> zmieniać rasę istniejącym? Jakoś nikt nie zrobił nigdy białej Storm. Chcą mieć czarnego
> superbohatera? Niech nakręcą Black Panther, Blade''a, albo kolejnych X-menów z większym
> udziałem Storm. Albo Luke''a Cage''a. Falcona. Brother VooDoo, Coś z Bishopem, tym nowym
> Spider-manem 1. Kapitanem Ameryka, tym Murzynem z korpusu Zielonych Latarni. Sorry, ale
> Sue Storm jest SIOSTRĄ Johnny''ego Storma. Biologiczną. Jak w filmie wyjaśnią, ze rodzeństwo
> z jednego ojce i matki to Biała blondynka i Murzyn? W szpitalu ich pomylili?
Nom... albo chociaż Batwinga (ponoć dobra seria komiksów), albo najlepiej Spawna na którego tyle lat się już czeka ;/

Mi się osobiście ta wersja Jokera grana przez Leto kojarzy z Batman: Arkham Origins.
Nie przeszkadza mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 13:04, NemoTheEight napisał:

Oczywiście W F4 musieli wpakować Murzyna, bo taka moda. Były już setki dyskusji. Zarówno
Marvel Multiverse, jak DC Multiverse maja setki czarnych superbohaterów. Po co na siłę
zmieniać rasę istniejącym? Jakoś nikt nie zrobił nigdy białej Storm. Chcą mieć czarnego
superbohatera? Niech nakręcą Black Panther, Blade''a, albo kolejnych X-menów z większym
udziałem Storm. Albo Luke''a Cage''a. Falcona. Brother VooDoo, Coś z Bishopem, tym nowym
Spider-manem 1. Kapitanem Ameryka, tym Murzynem z korpusu Zielonych Latarni. Sorry, ale
Sue Storm jest SIOSTRĄ Johnny''ego Storma. Biologiczną. Jak w filmie wyjaśnią, ze rodzeństwo
z jednego ojce i matki to Biała blondynka i Murzyn? W szpitalu ich pomylili?


Mam to samo, Deadshot który w samym źródle jest opisywany jako posiadacz kaukaskiej urody ma być grany przez Willa Smitha, rodzina Stormów ma byc tak spaczona, już o serialowej Iris West i nordyckim Heimdallu nie wspomne. Na siłę wciskaja multi-kulti do komiksowych seriali jak i filmów. A gdzie tu szacunek do źródła? W komiksach jest wielu czarnoskórych bohaterów: Cyborg, Black Lightning, Green Lantern<John Stewart>, Ororo "Storm" Munroe juz o Vixen nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudne są te wszystkie filmy o superbohaterach. Jakoś zupełnie przestały mnie interesować i podniecać. Ale ale! Jak napisał jeden z poprzedników, jakąś piękną i brutalną filmową wersję Spawna bym przygarnął :) Film 1997 roku był marny jak... no bardzo marny był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że robią Fantastyczną Czwórkę od nowa ... trailer wygląda fatalnie, Reed Richards wygląda jak jakiś Gimbus, Johnny Stormy jest czarny (WTF, KTO TO WYMYŚLA, KTO DAJE NA TO HAJS), The Thing bez galotów ... no i reboot.
Naprawdę chcą chyba podnieść ciśnienie fanom. Ale nie z powodów, jakich by chcieli. Facepalm. Chore czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście W F4 musieli wpakować Murzyna, bo taka moda. Były już setki dyskusji. Zarówno
> Marvel Multiverse, jak DC Multiverse maja setki czarnych superbohaterów. Po co na siłę
> zmieniać rasę istniejącym? Jakoś nikt nie zrobił nigdy białej Storm. Chcą mieć czarnego
> superbohatera? Niech nakręcą Black Panther, Blade''a, albo kolejnych X-menów z większym
> udziałem Storm. Albo Luke''a Cage''a. Falcona. Brother VooDoo, Coś z Bishopem, tym nowym
> Spider-manem 1. Kapitanem Ameryka, tym Murzynem z korpusu Zielonych Latarni. Sorry, ale
> Sue Storm jest SIOSTRĄ Johnny''ego Storma. Biologiczną. Jak w filmie wyjaśnią, ze rodzeństwo
> z jednego ojce i matki to Biała blondynka i Murzyn? W szpitalu ich pomylili?

Większość czarnoskórych bohaterów, o których wspomniałeś doczeka sie swoich filmów lub seriali w najbliższym czasie. Zmiana koloru skóry lub narodowości nie jest tak naprawdę niczym nowym. Pamiętajmy, że Nick Fury początkowo też miał białą skórę, natomiast chyba nikt nie narzeka na to, że w MCU mamy do czynienia z jego zrebootowaną wersją ze świata Ultimate odgrywaną przez Samuela L. Jacksona.

A co do Human Torcha z nowej Fantastycznej Czwórki - myślę, że Johnny Storm będzie adoptowanym bratem Sue (lub na odwrót). Jest to po prostu zabieg w pewien sposób uwspółcześniający koncept tej superbohaterskiej ekipy (coraz więcej rodzin rekonstruowanych, coś co w latach 60., kiedy to powstał komiks o Fantastycznej Czwórce, nie miało zupełnie miejsca). Samemu filmowi mocno kibicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Większość czarnoskórych bohaterów, o których wspomniałeś doczeka sie swoich filmów lub
> seriali w najbliższym czasie. Zmiana koloru skóry lub narodowości nie jest tak naprawdę
> niczym nowym. Pamiętajmy, że Nick Fury początkowo też miał białą skórę, natomiast chyba
> nikt nie narzeka na to, że w MCU mamy do czynienia z jego zrebootowaną wersją ze świata
> Ultimate odgrywaną przez Samuela L. Jacksona.
Samuel L. Jackson gra Nicholasa Josepha "Nick" Furyego(znanego także jako Marcus Johnson), Jr. ;P Postać która powstała w komiksach by usprawiedliwić Pana Jacksona jako aktora który zagra tą postać.
>
> A co do Human Torcha z nowej Fantastycznej Czwórki - myślę, że Johnny Storm będzie adoptowanym
> bratem Sue (lub na odwrót). Jest to po prostu zabieg w pewien sposób uwspółcześniający
> koncept tej superbohaterskiej ekipy (coraz więcej rodzin rekonstruowanych, coś co w latach
> 60., kiedy to powstał komiks o Fantastycznej Czwórce, nie miało zupełnie miejsca). Samemu
> filmowi mocno kibicuję.
>
Sue będzie tą adoptowana, profesor Storm jak i syn będą czarni co mi akurat się strasznie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować