Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najciekawsze polskie gry, w które nigdy nie zagramy

16 postów w tym temacie

Pamiętam jakie nadzieje wiązałem z They.
Szkoda tego tytułu, zapowiadała się fajna gra.

" Założyciele Metropolis nie chcieli pracować dla CD Projektu i otworzyli własną firmę, czyli 11 bit. Patrząc na ich obecną sytuację widać, że podjęli słuszną decyzję. "
Zgadzam się, z tą opinią, mimo tego szkoda, że gra They nie została zrealizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny temat. Pamiętam już wieki temu pierwsze screeny Techlandu z CHROME2 - był jeszcze z takim wielkim robotem. Ciekaswe czy ujrzymy Chrome 2? To co mi siębardzo podobało w pierwszym Chrome to reakcja na postrzał wrogów...coś czego dzisiaj nie ma nigdzie. Nie wiem czy to byl ralldog-BUG ale efekt byl super !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polskich gier to najbardziej wyczekiwanym tytułem była by dla mnie Exterminacja 2 (była kiedykolwiek w planach?) na drugim miejscu to porzucony? Chrome 2. Tak się złożyło iż obie gry od Techland. W sumie czekam również na Bulletstorm 2 choć to nie do końca w pełni polska gra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde pamięta ktoś jak się nazywał polski (wstrzymany) jRPG od któregoś wrocławskiego studia z okresu początku 2000-lat ? pamiętam, że jak było młody to byłem napalony na tę grę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kurde pamięta ktoś jak się nazywał polski (wstrzymany) jRPG od któregoś wrocławskiego
> studia z okresu początku 2000-lat ? pamiętam, że jak było młody to byłem napalony na
> tę grę....
ok, znalazłem
The Roots [Tannhauser Gate]
oprócz tego do listy można dopisać
Afterfall [Nicolas Games]
Sigonyth: Desert Eternity [New Desert]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu ciekawy temat - tutaj muszę pochwalić was panowie - najs!
Najbardziej żałuję Chrome 2 i Bruce: The Game, ale w sumie wszystko jest jeszcze możliwe, więc nie tracę nadziei i czekam na dobre wieści w sprawie tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 14:47, rha napisał:

> kurde pamięta ktoś jak się nazywał polski (wstrzymany) jRPG od któregoś wrocławskiego

> studia z okresu początku 2000-lat ? pamiętam, że jak było młody to byłem napalony
na
> tę grę....
ok, znalazłem
The Roots [Tannhauser Gate]


Tanhauser Gate robili też pierwsze polskie MMORPG Mimesis Online, jeszcze przed The Roots

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zapowiedziana, bo istniejąca tylko w mojej fantazji "crime cities 2" :). Ale przyłączam się także do "eksterminacji 2". Pamiętam też, że gdzieś koło 2000 roku zapowiadano także mech sima/arcade od topware (choć też nie jestem pewien, czy był produkowany w Polsce, czy w Niemczech, ale definitywnie wypadł z planu firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zagrał w Wiedźmina od nieistniejącego już Metropolis Software (autorzy niezłych gier Gorky) :D No i to fioletowe sexy-wdzianko!

20150725204752

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szkoda "They", to mógłbyć najlepszy polski shooter i duża szansa dla Metropolis. Skończyło się nie tylko skasowaniem gry ale także i całego studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować