Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram po godzinach #8: O Gamescomie przed Gamescomem - dla kogo są targi i czy są potrzebne?

5 postów w tym temacie

Argument, że E3 i Gamescom to podobne imprezy, więc jedna czy druga jest "bez sensu" jest... kompletnie bez sensu :)

Czyli co, europejscy fani takich zlotów mają bulić na bilety do Los Angeles? :p Jak najbardziej gamescom ma sens. To jedyna tego typu rozmiarów impreza growa w EU i choćby z tego tylko powodu ma ogromny sens. A to, że dziennikarze nie zobaczą zbyt dużo nowego - no to już inna kwestia, ale akurat nie obchodząca zbytnio zwykłych graczy, którzy chcą sobie na halach pograć w coś czy po prostu połazić i popatrzeć.

I tak w tym roku Microsoft robi spoko, bo zostawili sobie 3 gry AAA tylko do Kolonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamescom zawsze był bardziej dla graczy, szczególnie europejskich - nie trzeba załatwiać sobie wiz i bulić grubych tysięcy na bilety lotnicze. Owszem, w tym czasie nie ma żadnych ciekawych informacji, bo "wszystko już było", ale jakby człowiek zamiast czytać newsy w Internecie sam się tam wybrał to pewnie by się bardzo dobrze bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 19:53, Kaerobani napisał:

Gamescom zawsze był bardziej dla graczy, szczególnie europejskich - nie trzeba załatwiać
sobie wiz i bulić grubych tysięcy na bilety lotnicze. Owszem, w tym czasie nie ma żadnych
ciekawych informacji, bo "wszystko już było", ale jakby człowiek zamiast czytać newsy
w Internecie sam się tam wybrał to pewnie by się bardzo dobrze bawił.


Przeciez sa nowosci ktore dopiero zostana zaprezentowane na Gamescom poraz pierwszy, chocby Mafia 3, wlasnie dzieki newsa tym bardziej jestem nakrecony tym ze tam bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 15:03, Cykada85 napisał:

Przeciez sa nowosci ktore dopiero zostana zaprezentowane na Gamescom poraz pierwszy,
chocby Mafia 3, wlasnie dzieki newsa tym bardziej jestem nakrecony tym ze tam bede.


Masz rację, tylko też niedawno przeczytałem gdzieś dość fajny artykuł o tym, że tak naprawdę segmentu AA, który reprezentuje chociażby Mafia III praktycznie nie ma, bo mówi się tylko o AAA i Indie. Dlatego też mało takich gier jak MIII pojawia się podczas E3, ale za to bokiem wskakują na Gamescomie, czego przykładem byli chociażby nowi Herosi. Dlatego też mam nadzieję, że kilka takich perełek zostanie zapowiedzianych w najbliższych dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować