Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Godzilla zgładzona - w prasie

18 postów w tym temacie

A pewnie i tak fanboje PlayStation będą używali jej do udowadniania, ile to PS4 ma exclusive''ów. :P
Bardziej serio: Spodziewałem się czegoś ciut lepszego, ale dobrze, że nazbyt się tym nie interesowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie spodziewał. Godzilla od dawna jest synonimem i już tylko nim zostanie. nie ma takiego bumu i podniety.

Swoją droga widziałem rozgrywkę z tego i się zastanawiam kto takie coś robi i tworząc nie widzi jaki to badziew? Przecież to widać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Swoją droga widziałem rozgrywkę z tego i się zastanawiam kto takie coś robi i tworząc
> nie widzi jaki to badziew? Przecież to widać od początku.

Też się nad tym zastanawiałem. I doszedłem do wniosku, że inwestorzy mają gdzieś. Kasa wyłożona, więc już trzeba paru jeleni nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A pewnie i tak fanboje PlayStation będą używali jej do udowadniania, ile to PS4 ma exclusive''ów.
> :P

Bo ma :P i taka jest prawda.

> Bardziej serio: Spodziewałem się czegoś ciut lepszego, ale dobrze, że nazbyt się tym
> nie interesowałem.

Akurat po trailerze straciłem wszelką nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dariuszp
Nie zaprzeczam. :P Tak jak i XBO nie narzeka na brak tytułów ekskluzywnych. Lecz jednak na uznawanie np. The Order (jak i Ryse) jako "porządnego exa" reaguję śmiechem. Nie zdziwiłbym się, gdyby było tak w przypadku Godzilli (bo w końcu exclusive, nie ważne czy dobry!). Jednakże współczuję tym, którzy tę grę kupili w pełnej cenie, bo ekskluzywność ich skusiła. Znam ten ból. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł powinien raczej brzmieć Godzilla zgładzona przez prasę, no ale OK:
"Destructoid (...) stwierdza, że tylko najwierniejsi fani produkcji filmowych mogą zabrnąć tym tytule daleko"

Zastanawia mnie skąd przekonanie, że fani jakiejś serii "łykną" byle badziew tylko dlatego, że są jej fanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to sytuację z 1983, wychodziło dużo gier i jeszcze więcej gier będących klonami klonów, i jeszcze więcej gier totalnie słabej jakości. Nie chcę znowu pitlolić, ale historia (histeria) lubi się powtarzać. Oznaczałoby to, że cykl zmian w branży da się określić na około 30 lat. Hm.... pocieszające jest to, że w nowej generacji gier (gier nie sprzętu) możemy spodziewać się czegoś co może graczy zaskoczyć. Puki co czekamy aż bańka pęknie.. i wygląda na to, że z wielkim hukiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 10:15, Kaerobani napisał:

Zastanawia mnie skąd przekonanie, że fani jakiejś serii "łykną" byle badziew tylko dlatego,
że są jej fanami.

Bo takie produkcje jak Aliens colonial marines, AVP Evolution oraz bardzo dobre Alien Isolation pokazało że fani danej serii łykną wszystko nie ważne jaka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przypomina mi to sytuację z 1983, wychodziło dużo gier i jeszcze więcej gier będących
> klonami klonów, i jeszcze więcej gier totalnie słabej jakości. Nie chcę znowu pitlolić,
> ale historia (histeria) lubi się powtarzać. Oznaczałoby to, że cykl zmian w branży da
> się określić na około 30 lat. Hm.... pocieszające jest to, że w nowej generacji gier
> (gier nie sprzętu) możemy spodziewać się czegoś co może graczy zaskoczyć. Puki co czekamy
> aż bańka pęknie.. i wygląda na to, że z wielkim hukiem..

Na jakim ty świecie żyjesz? Nic się nie zmieniło. Rynek jest ciągle taki sam. Inny był na samym początku kiedy co jakiś czas pojawiał się świetny pomysł i inni go kopiowanie. Ale zaraz... teraz jest tak samo. Tylko nowych pomysłów mniej.

I wtedy wychodziły perły z kompostu i teraz jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dobrze sprzeda się w Kraju Kwitnącej Wiśni, bo tam nadal mają sentyment do Godzilli :) Już sam trailer był mega-tragiczny. To nie mogła być dobra gra, nie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Rysę jest dość efektowny na jedno przejście może być ale szalu nie ma. Zreszta miał być lekki pokaz CryEngine :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować