Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chiny znoszą zakaz sprzedawania konsol. Sony zachwycone

17 postów w tym temacie

Myślałem, że tzw. konsole od chińskich producentów, były obecne cały czas na chińskim rynku.
Wydawało mi się, że te ich "oryginalne" podróbki, były tam zawsze.

Tak czy inaczej, to rzeczywiście dobra wiadomość i to zwłaszcza dla SONY oraz Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kraju, w którym na jedną kobietę przypada pięciu facetów może to nawet i lepiej, żeby wprowadzić coś, co zmieni część z nich w nołlajfy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się coś obiło o uszy o premierze Xboksa One w Chinach (i to - w przeciwieństwie do Japonii - z sukcesem). Na pewno zarówno mieszkańcy Chin, jak i korporacje growe chodzą już z bananami na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2015 o 18:26, ZubenPL napisał:

Czyli w takim razie, istnieję miejsce gdzie PS4 nie wygrywa?


Nie. To co napisałeś oznacza, że patrzysz tylko na grafikę a nie czytasz tekstu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 18:36, elmartin napisał:


> Czyli w takim razie, istnieję miejsce gdzie PS4 nie wygrywa?

Nie. To co napisałeś oznacza, że patrzysz tylko na grafikę a nie czytasz tekstu ;)

Doczytałem jedynie że to porównanie 8 miesięcznej sprzedaży XBOX ONE do 1 miesięcznej sprzedaży PS4. Nie pisze tam jak wygląda sprzedaż w USA a tam XBOX może mieć szanse na wyprzedzenie PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2015 o 18:58, ZubenPL napisał:

Doczytałem jedynie że to porównanie 8 miesięcznej sprzedaży XBOX ONE do 1 miesięcznej
sprzedaży PS4. Nie pisze tam jak wygląda sprzedaż w USA a tam XBOX może mieć szanse na
wyprzedzenie PS4.


No rzeczywiście. w temacie sprzedaży konsol na rynku chińskim, nie ma informacji o ilości sprzedanych konsol w USA. Dziwne ? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 19:06, elmartin napisał:

No rzeczywiście. w temacie sprzedaży konsol na rynku chińskim, nie ma informacji o ilości
sprzedanych konsol w USA. Dziwne ? ;)))

dlatego zadałem pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2015 o 19:15, ZubenPL napisał:

dlatego zadałem pytanie


O.K. Skoro tak, to napiszę coś, co pewnie też jest oczywiste. Tak, są na świecie miejsca gdzie Xbox One sprzedaje się lepiej niż PS4 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sytuacja w Chinach wygląda tak:
> http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1039330

Cóż... Ale jakiś czas Microsoft porządził w Chinach. ;) Chociaż mam przeczucie, że gdy Nintendo się tam dostanie to zmiażdży obie te konsole (chociaż często się mylę...). Mimo to jest to tylko plotka, ale całkiem wiarygodna. Szczerze to wątpiłem, że gdziekolwiek w Azji XBO się sprzeda, więc i tak im gratuluję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 21:59, Henrar napisał:

> O.K. Skoro tak, to napiszę coś, co pewnie też jest oczywiste. Tak, są na świecie
miejsca
> gdzie Xbox One sprzedaje się lepiej niż PS4 ;))
W USA PS4 też sprzedaje się lepiej od XBO.
http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1080719


Nie odbieraj człowiekowi resztek nadziei ;) Trzy razy odpisywałem koledze i w końcu dałem za wygraną. Przecież gdzieś na świecie Xbox One musi się lepiej sprzedawać od PS4, chociażby lokalnie lub okresowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko dobrze jest jak jest. MS zarabia na konsoli nie maja w plecy wiec sie kreci jak powinno i gracze są bezpieczni dużo tytułów nadchodzi jest dobrze. Sony jest znacznie biedniejsze i PokazSlajdow 4 (czyt. PS4) jest ich glowna marka najbardziej dochodowa a jako ze konkurencja jest niezbędna dla dobra ekosystemu ich przewaga jest korzystna żeby istnieli. Wiec życzę im dużej sprzedaży w chinach ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jest, to już nie konkurencja tylko chłosta i MS będzie grał nieczysto. Parity, "prawo pierwszej nocy", dziękuję za taką konkurencję;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież gdzieś na świecie Xbox One musi się lepiej sprzedawać od
> PS4, chociażby lokalnie lub okresowo ;)


Chyba w Redmond :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować