Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted: The Nathan Drake Collection - szybkie wrażenia z szybkiego pokazu

23 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2015 o 11:08, Henrar napisał:

Za remaster Uncharted nie odpowiada Naughty Dog, tylko Bluepoint Games.


A popatrz tego nie wiedziałem. Pozostaje wierzyć że nie będzie to spartolone. Bo ostatnio widzieliśmy jak portowanie przez niewłaściwych ludzi się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2015 o 11:39, Tom180 napisał:

A czy to prawda że pierwsza i druga część Uncharted będzie w pełnej polskiej wersji językowej?


Z tego co wiem, to tak. Wszystkie części mają być w polskiej wersji językowej, z dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2015 o 11:32, LastOrder napisał:

A popatrz tego nie wiedziałem. Pozostaje wierzyć że nie będzie to spartolone. Bo ostatnio
widzieliśmy jak portowanie przez niewłaściwych ludzi się kończy.

Bluepoint akurat to firma, która robi dobre remastery i czasami są brani do łatania remasterów, które inni skopali (Zone of the Enders).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2015 o 11:39, Tom180 napisał:

A czy to prawda że pierwsza i druga część Uncharted będzie w pełnej polskiej wersji językowej?

Druga część była po polsku już na PS3, tylko jedynka jest w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mogą narzekać, że obecna generacja jest generacją remasterów, ale dla mnie to świetna wiadomość! Nie miałem PS3 i zagram z wielką chęcią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2015 o 12:36, One_of_the_Many napisał:

Ten filmik już widziałem parę dni temu... Co się zmieniło?


Zmienił się komentarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal śmieję się z nazwy... XD Lepiej chyba brzmiałoby The Original Trilogy czy coś w ten deseń, skoro zdecydowali się nie dołączyć Złotej Otchłani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2015 o 11:12, Piotrek_K napisał:

Szkoda, ze nadal nie pokazano gejmpleju z U1 :(.


Proszę, masz:
https://www.youtube.com/watch?v=SjycX0KcZF4

XD

Przecież to wszystko będzie wyglądać tak samo, tylko w wyższej rozdzielczości. Kto poznał jedną część ten w sumie poznał wszystkie.

Tylko Uncharted 4 zapowiada sięna coś ciekawszego i bardziej nietuzinkowego, ostatnie gameplaye ze sceną pościgu wyglądają na początek gry, co mnie cieszy - może gros kampanii stanowić będą takie sceny jak te ze znakomitego pierwszego dema z PSXperience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A czy to prawda że pierwsza i druga część Uncharted będzie w pełnej polskiej wersji
> językowej?
> >
> Druga część była po polsku już na PS3, tylko jedynka jest w oryginale.
Dwójka nie miała spolszczonego tytułu, więc ta pełna polska wersja tak w 99,9%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby ktoś zrobił polską wersję jak Blair Witch Project czy S.T.A.L.K.E.R., że nie ma dubbingu, a jest lektor. Kurczę, ale byłby klimat! Szczególnie jeśli czytałby Janusz Kozioł, Lucjan Szołajski, Janusz Szydłowski, Maciej Gudowski albo Jacek Brzostyński. Cholercia, tylu jest kultowych polskich lektórów, że ciężko się zdecydować, heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kaerobani
E tam, Tomasz Knapik nadałby się perfekcyjnie. XD
Ale popieram, chciałbym więcej gier z lektorem. To dzięki temu w S.T.A.L.K.E.R.a grało mi się bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że na Drake Collection będzie można wybrać wersje językową. Mimo że Boberek daje rade to dla mnie Nathan Drake to Nolan North.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować