Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opinia: Najwyższa pora, żeby w e-sporcie pojawiły się kontrole antydopingowe

25 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2015 o 17:29, le_n0body napisał:

Zapominasz ignorancie o ludziach, pragnących dostać się w świat esportu i grać najlepiej
jak potrafią bez żadnych [m-I] wspomagaczy. Tam można się dostać i coraz to nowe twarze,
nowe drużyny się tam dostają. Chodzi przede wszystkim o zdrową rywalizację i o wyłonienie
TEGO NAJLEPSZEGO. To ludzie mają grać i się mierzyć, a nie leki. Jeśli chodzi o widowisko,
to w ogóle [m-I] graczy i zastąpmy ich jakimiś wykokszonymi botami, przecież chodzi o
widowisko...

Degrad -2 za słownictwo, jest to ostatni degrad, następny spowoduje bana, więc radzę przestrzegać i zastosować się do regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy tylko co poza zapewnieniami z tego wyjdzie, bowiem to, że na większych (oraz tych mniejszych) turniejach traktowali się różnego rodzaju wspomagaczami wie każdy kto uczestniczył w podobnych rozgrywkach od ponad dekady. Gdy w grę wchodzą coraz większe pieniądze, nic dziwnego, że znajdą się tacy którzy chcą wygrać nie patrząc na koszty. W końcu to ich zdrowie.

Objawienie na scenie e-sportowej, nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2015 o 17:51, Braveheart napisał:

Jeden będzie pił to ścierwo i wmawiał sobie, że mu to pomoże a drugi zażyje środka po
którym rzeczywiście zwiększy się koncentracja, wytrzymałość itp itd. czyli wciągnie chociażby
amfę albo zażyje środek amfetamino pochodny... ale no jak.!! [pukają się ludziki w głowę]
Przecież narkotyki są nie legalne, narkotyki to zło. Narkotyki niszczą i mogą uzależnić
a to co nielegalne to przeca nie moralne. na stos z takimi.
Ciekawe co by było gdyby np jakieś lepsze mistrzostwa w CSa czy innego BFa czy LoLa były
organizowane w takich Cechach. To dopiero były by jaja... [a może już są organizowane..
nie wiem].

Spoiler

Boże zaraz mnie zjedzą!!!



Idźmy dalej: Można wprowadzić kontrole dopingowe i sprawdzać kto nie jest na polepszaczach osiągów. Jakby się okazało, że nie jest to dyskwalifikacja :D a w przerwach między rundami obowiązkowa ścieżka koksu na zapleczu :D

Normalnie przypomniał mi się odcinek south parku pt. "Crack Baby Athletic Association" :D

Notka dla moderatora: Nie popieram i nie zachęcam brania narkotyków w jakiejkolwiek formie, czy to dla rozrywki, czy dla zarobku. Ten post służy tylko do ukazania śmieszności całej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujmy MMA do grania w CSa albo takiego LoLa zupełnie inny poziom, poza tym ludzie mnie zadziwiają co jest fajnego w obserwowaniu jak ktoś gra w grę :P bo obserwując fizyczne zmagania zawodników są ciekawe ale powiedzcie gdzie jaki jest fenomen takiego CSa bo ja nie rozumiem co jest w tym ciekawego. Co za chorzy ludzie płacą za bilety żeby móc na to popatrzeć... E-sport to nie sport takie moje zdanie już prędzej rzutki i piłkarzyki (chociaż to też jest swoją drogą chore, jak gra mająca imitować piłkę nożną stała się pełnoprawnym sportem...). I obrońcy "e-sportu" powiedzcie mi w takim razie jakie są wymierne korzyści grania w lola albo csa zawodowo? Nie chodzi mi o pieniądze, trenując sporty fizyczne zyskujesz lepszą kondycję, sylwetkę itd. a grając w csa? Potrafisz szybciej kliknąć myszkę od drugiego gościa? xD Powodzenia wszystkim e-sportowcom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Welp... Żeby dobrze grać i mieć prawidłowe odruchy, podobnie jak kierowca, potrzeba mieć dobrze rozwinięte mięśnie reagujące w odpowiednio szybki sposób na dane bodźce. Dochodzi do tego koordynacja tego wszystkiego, rozumienie gry, podejmowanie decyzji...

Resztę dopowiedz sobie sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować