Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Rise of the Tomb Raider zdają sobie sprawę, że rozczarowali fanów

21 postów w tym temacie

żałosne tak wybaczamy i kupimy na ps4 za rok za 200 zł z dlc wyciętymi z gry o to jak deweloperzy widzą nas gracz jak debili ciekawe kto kupi preorder tego na ps4 jak dla mnie to jest dramat bo pewnie masa kupi to Success! witamy nowy proceder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" i wiarę w to, że są nam w stanie pomóc wysadzić za pomocą tej gry fanów w powietrze "
To się chyba im najlepiej udało, zwłaszcza fanów z PS4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam ile Microsoft zyska na czasowej wyłączności. Bo przecież nikt nie kupi XB1, żeby zagrać w jakiś tytuł wcześniej (nawet jeśli to jest aż rok różnicy). Co najwyżej osoby posiadające obie konsole (a takich zapewne zbyt wiele nie ma, chociażby dlatego, że na razie jest mało gier na wyłączność) kupią wersję gry na xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo MS stać to może zapłacić tak samo jak wsparcie dla niezależnych gier. Wiadomo że nikt nie kupi konsoli dla jednego tytułu jakby tak było to miałbym PS4 dla bloodborne ale że ma być DS III niedługo to nie. Jakby TR był tylko na wyłączność to fakt ktoś mogłby się pogniewać ale czasowa? Pogadają sobie ze dostaną gre połataną, dopieszczoną. Dowartościują się i tyle ;P A gracze xboxów jak ktoś jest fanem serii to może być zadowolony ze ma tą konsole i dla tych ludzi ta czasowa ekskluzywność jest skierowana. Xbox ma inne tytuly żeby zachecac do kupna konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak się zastanawiam ile Microsoft zyska na czasowej wyłączności. Bo przecież nikt nie
> kupi XB1, żeby zagrać w jakiś tytuł wcześniej (nawet jeśli to jest aż rok różnicy). Co
> najwyżej osoby posiadające obie konsole (a takich zapewne zbyt wiele nie ma, chociażby
> dlatego, że na razie jest mało gier na wyłączność) kupią wersję gry na xboxa.
Microsoft do sprzedaży konsol to czasem nawet dopłaca, a zarabia na sprzedanych później grach. Więc w tej sytuacji nie tyle liczą na nowe konsole, co właśnie egzemplarze gry kupione na XO. Czyli właśnie na ludzi, którzy mają XO i PS4, albo XO i PC itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 13:25, boruto napisał:

Bo MS stać to może zapłacić tak samo jak wsparcie dla niezależnych gier. Wiadomo że nikt
nie kupi konsoli dla jednego tytułu jakby tak było to miałbym PS4 dla bloodborne ale
że ma być DS III niedługo to nie. Jakby TR był tylko na wyłączność to fakt ktoś mogłby
się pogniewać ale czasowa? Pogadają sobie ze dostaną gre połataną, dopieszczoną. Dowartościują
się i tyle ;P A gracze xboxów jak ktoś jest fanem serii to może być zadowolony ze ma
tą konsole i dla tych ludzi ta czasowa ekskluzywność jest skierowana. Xbox ma inne tytuly
żeby zachecac do kupna konsoli


Potrafię sobie wyobrazić co najmniej kilka sequeli, dla których kupiłbym nową konsolę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem robocze tlumaczenie itp, ale, jak rany, blow away to NIE to samo, co blow up... "wysadzic graczy w powietrze"? Serio? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 15:24, Ring5 napisał:

Ja rozumiem robocze tlumaczenie itp, ale, jak rany, blow away to NIE to samo, co blow
up... "wysadzic graczy w powietrze"? Serio? :/


Dokładnie to samo sobie pomyślałem. Jeżeli rzeczywiście to mieli na myśli, to tak jak napisałem wyżej, udało im się, przynajmniej wysadzić graczy z PS4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma parcia, niech wydają jak im wygodnie. MS robi co może żeby zyskać kupców swej konsoli. Kupię rok po premierze, może GOTY będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 15:52, KannX napisał:

Nie ma parcia, niech wydają jak im wygodnie. MS robi co może żeby zyskać kupców swej
konsoli. Kupię rok po premierze, może GOTY będzie :)


Ja tam ciśnienia też nie mam, chociaż pewnie jak by była, to by się zagrało, ale spokojnie, poczekamy, zobaczymy co z tego za gra wyjdzie. Jak się okaże dobra, to rzeczywiście kupimy, za rok, GOTY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 15:24, Ring5 napisał:

Ja rozumiem robocze tlumaczenie itp, ale, jak rany, blow away to NIE to samo, co blow
up... "wysadzic graczy w powietrze"? Serio? :/


Tak przy okazji, to jeszcze parę znaczeń blow by się znalazło, chociaż może, niektóre to nie na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować