Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Tony Hawk’s Project 8

34 postów w tym temacie

Lucas the Great

Pora juz trochę późna, ale przynajmniej upał jakby zelżał i przyjemniej się siedzi przy pracującym jak mała elektrownia jądrowa komputerze. Proponujemy dziś materiał sportowy, w sumie weekend się zaczął, może dzięki temu nakłonimy Was do odrobiny ruchu...

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedź Tony Hawk's Project 8" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GLupia ta gra i głupia seria kiedy sie skończy.Na pc-ta gra się głupio ale na konsole fajnie. Miłem kiedyś starego szaraka i grałemw Toniego ale na pcta jest do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebują kasy i wypuszczają kolejne gnioty:/ powinnli wypuścić THPS2 w nowej oprawie graficznej i nowymi lokacjami i nowymi zadaniami i by zaspokoili wszsystkich fanów serii.... Ale tego nie zrobią bo głupi MS dał im kase aby zrobili gniota na ich konsolke lub PS3, jedno i to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałe TH 3 na ps2 i było zarobiscie a Th Ps 4 na pc(to jedyny oprucz 2 jaki grałem napc) był całkiem fajny
ale ostatnio ta seria sie zlewa stary th yly najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THPS 2 rządzi. Ale co do tej nowej części, to nie wiem czy to takie super będzie,jednak realistyczny symulator to nie to samo co THPS. Żadna część gry nie była realistyczna, i nie wiem czy będę miał ochotę grać w grę w ktorej zrobienie ollie 540 wymaga 2 tygodni treningow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 22:02, Nikt634 napisał:

Jak zwykle spuźnienie z tematem !! Trailer z gry dawno w sieci


Nie rozumiem, co ma zapowiedź do trailera... nawet dzięki trailerom łatwiej jest zrobić porządną zapowiedź, bo przynajmniej widać fragmenty gry... zapowiedź jest spóźniona, gdy gra jest "gold", bo wtedy powinny już nawet być publikowane beta-testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt634 - Oni sie zawsze ze wszystkim spóźniają. Zamiast pouczać lepiej się przyzwyczaj - to się szybkko nie zmieni.

Co do anty fanów Seri THPS to radze wam się zastanowić co mówicie. Jest to jedna z trzech tak dobrych gier sportowych która odnisła taki sukcesz na różnych kosolach. Poza tym nowa grafika zapowiada się bardzo dobrze i mam nadziejęże będzie taka jak na screenie a nie okaże się że jest "sztucznie upiększana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 22:15, Rad3onPL napisał:

Nikt634 - Oni sie zawsze ze wszystkim spóźniają. Zamiast pouczać lepiej się przyzwyczaj - to
się szybkko nie zmieni.

Hmmm? Przykłady z czym się moja redakcja "spóźnia" jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie zapowiada sie swietnie...Miejmy nadzieje ze wyjdzie tez kiedys na PC i o to, zeby gra powrocila do lat swietnosci (THPS2 i 4)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna część ? No No, panom producentom to się nigdy nie znudzi :)

P.S. : Lucas, można pisać artykuły dla gram.pl ? ;-) Tak z ciekawości spytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 22:49, Lucas the Great napisał:

> Nikt634 - Oni sie zawsze ze wszystkim spóźniają. Zamiast pouczać lepiej się przyzwyczaj
- to
> się szybkko nie zmieni.
>
Hmmm? Przykłady z czym się moja redakcja "spóźnia" jakieś?

1 przykład :

Wasz news na temat bliskiego przejęcia ATI przez AMD. - 24 lipca 2006 12:00 http://www.gram.pl/news.asp?id=2207
News w serwise PCLab.pl na temat bliskiego przejęcia ATI przez AMD - 8 lipca 2006 09:50
http://pclab.pl/news20911.html

Chesz więcej przykładów ?? Na pewno się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika całkiem całkiem ale rampy jakieś takie kwadratowe na tych screenach :D mam nadziję że to poprawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"> > Nikt634 - Oni sie zawsze ze wszystkim spóźniają. Zamiast pouczać lepiej się przyzwyczaj
> - to
> > się szybkko nie zmieni.
> >
> Hmmm? Przykłady z czym się moja redakcja "spóźnia" jakieś?

1 przykład :

Wasz news na temat bliskiego przejęcia ATI przez AMD. - 24 lipca 2006 12:00 http://www.gram.pl/news.asp?id=2207
News w serwise PCLab.pl na temat bliskiego przejęcia ATI przez AMD - 8 lipca 2006 09:50
http://pclab.pl/news20911.html

Chesz więcej przykładów ?? Na pewno się znajdą."

zauwaz tylko ze to jest stronka o grach glownie a nie o sprzecie wiec co sie czepiasz.
nie podoba sie nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 23:12, Rad3onPL napisał:


Wasz news na temat bliskiego przejęcia ATI przez AMD. - 24 lipca 2006 12:00 http://www.gram.pl/news.asp?id=2207
News w serwise PCLab.pl na temat bliskiego przejęcia ATI przez AMD - 8 lipca 2006 09:50
http://pclab.pl/news20911.html

Chesz więcej przykładów ?? Na pewno się znajdą.

Primo: pierwszy raz pisaliśmy o tym 1 czerwca
Secundo: pclab nie odnosił się do wiarygodnych informacji Reutersa, bo nie mógł - napisaliśmy o tym krótko po informacji tej agencji
QED :D

WorldWar3P - mam kilkunastu autorów, część stare wygi z dużym doświadczeniem, część to utalentowani młodzi ludzie... jeśli ktoś przyśle na adres redakcja@gram.pl warty naszej uwagi tekst, z pewnością nie zmarnujemy szansy pozyskania dobrego autora. Nie obiecuję szybkiej reakcji, bo razem z Hakkenem jesteśmy bardzo zapracowani, ale postaramy się odpowiedzieć... jeśli zaś będziemy mieli nieco więcej czasu, to nawet porządnie, po redaktorsku, przeanalizować i udzielić wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 23:05, WorldWar3PL napisał:

Kolejna część ? No No, panom producentom to się nigdy nie znudzi :)

P.S. : Lucas, można pisać artykuły dla gram.pl ? ;-) Tak z ciekawości spytam.

Odpowiedziałem powyżej, ale dopisuję przeprosiny, bo zjadłem Ci ostatnią literkę nicka :(
Hmmm... czemu mi tak to "L" zasmakowało? Głodny nie jestem przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2006 o 23:21, Blady199 napisał:


zauwaz tylko ze to jest stronka o grach glownie a nie o sprzecie wiec co sie czepiasz.
nie podoba sie nie czytaj.

Bez przesady, zależy nam na Czytelnikach, bo portal bez nich jest jak stryczek bez wisielca :D
Jeśli ktoś ma konstruktywne uwagi, od razu staram się reagować - doskonale wiem, że zbyt często redakcje olewają opinię tych, dzięki którym istnieją... my jesteśmy inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie bedzie symulator jazdy na desce :D bo to tej pory to zwykla gra akcji byla... ale mnie i tak Tony sie trasznie podoba... kazda czesc coraz ciekawsza byla... moja ulubiona czesc to Underground 2 byla :D wypas! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować