Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Zamów edycję kolekcjonerską gry Fallout 4!

22 postów w tym temacie

Są jeszcze Pip-Boye dostępne ??? Wszedzie wyprzedane... chyba że to jest rzut magazynowy na Polske :D

Ogólnie będzie dostępna aplikacja na smartfona (taka samo) i nie będzie ten plastic-fantastic potrzebny :)
THE VERGE na YouTube ma filmik z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Są jeszcze Pip-Boye dostępne ??? Wszedzie wyprzedane... chyba że to jest rzut magazynowy
> na Polske :D
>
> Ogólnie będzie dostępna aplikacja na smartfona (taka samo) i nie będzie ten plastic-fantastic
> potrzebny :)
> THE VERGE na YouTube ma filmik z bliska.
Aplikacja będzie prawdopodobna dostępna jedynie dla tych co kupili kolekcjonerkę. Gdy zarejestrujesz swoją wersję gry dostaniesz kod na e-mail pozwalający na pobranie aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co fikuśne kolekcjonerki, jak gra i tak będzie lipna

Bethesda potrafi zapewnić w swoich grach wrażenie swobody i niewiele więcej. Fallout 3 w porównaniu do New Vegas wygląda jak jakieś fan fiction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje oddanie serii skończyło by się na 350zł MAX. Zapewne jak to zwykle bywa... wyprodukowanie pip-boya kosztowało z 20-30 zł + 10 zł za opakowanie :D Poszaleli z tymi cenami kolekcjonerek i gier teraz. Gry PC zrównują się cenowo z konsolowymi. A potem będzie krzyczenie i piszczenie devsów o piractwo na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi pre-orderami?
Niby jest przycisk zamów, ale nie można złożyć zamówienia a jedynie dodać do listy życzeń.
Ktoś zamówił normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie w cenie 550 zl dostaje sie gre w postaci kodu na steam, poblokowanego wszedzie oprocz Polski, Czech, Slowacji i Wegier, tak jak to Cenega ma w zwyczaju robic ostatnio. Przez ten proceder juz od paru lat nie kupuje u nich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 10:45, Squork napisał:

Oczywiscie w cenie 550 zl dostaje sie gre w postaci kodu na steam, poblokowanego wszedzie
oprocz Polski, Czech, Slowacji i Wegier, tak jak to Cenega ma w zwyczaju robic ostatnio.
Przez ten proceder juz od paru lat nie kupuje u nich gier.


Problem w tym, że z zagranicy żaden sklep tej edycji nie przyśle z uwagi na rozmiar i wagę przesyłki.
Ja sam gier od c także nie kupuję, ale dla tej edycji zrobiłbym wyjątek. A klucz kupiłbym w jakiejś promocji ze sklepu brytyjskiego po to by mieć wersję ROW a nie RHCP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PCtowa u mnie odpada, bo ten kod będzie zablokowany dzięki Cenedze.
A edycja kolekcjonerska u mnie w ogóle odpada, bo mój telefon jest za duży jak na ten gadżet. Trochę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wersja PCtowa u mnie odpada, bo ten kod będzie zablokowany dzięki Cenedze.
> A edycja kolekcjonerska u mnie w ogóle odpada, bo mój telefon jest za duży jak na ten
> gadżet. Trochę szkoda.

Skąd pewność, że będzie blokada? Wolfenstein i Evil Within miały blokadę? Pytam z ciekawości :P

Ja tam się szarpnąłem na EK. Raz w życiu można się zabawić jak dziecko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

550 PLN za taką zawartość ? Jak dla mnie zbyt biednie. Od biedy jakąś fajną koszulkę z dobrego materiału by chociaż dorzucili a od razu było by lepiej... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 13:22, tytacz napisał:

Ja tam się szarpnąłem na EK. Raz w życiu można się zabawić jak dziecko ;]


Chyba właśnie mamy podobne podejście do tej całej sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować